Мизимец• 17 января 2025
Філонову вже всі бачили?
Її не впізнати). Красотка
НаБалКоніХодять• 17 января 2025
Ответ дляКнягиня пітьми
Жрать надо на полведра меньше
Ну так и есть принцип его действия. Задачу не жрать выполняет.
кнопкодав• 17 января 2025
Я її бачила в шоу про блондинок сто років тому.
Вона зараз блохер? Чи чим відома?
Мизимец
• 17 января 2025
Ответ дляLesy4ka987
Нормально? Ви створили тему про ліву жінку і ще в гугл посилаєте, хто її не знає.
А хто вона така, що б інші знали?
Ну більшість не хтокає.
Я не заходжу в теми якщо не знаю людину)
Пухнасті штани• 17 января 2025
Явно оземпік колитть. Наслідки не цікавлять. Чекаємо фото через 5-8 років
Бочка порохУ• 17 января 2025
Если действие Оземпика заключается в том, что сильное похудение происходит вследствие отсутствия аппетита, то почему бы просто не есть мало, без Оземпика?
Ведь говорят, что полные люди часто не могут похудеть, хотя едят немного. Но после Оземпика они худеют сильно и становятся прямо-таки худыми. Так что это значит? Значит все же можно похудеть, просто уменьшив калорийность и количество употребляемой еды?
Пишна молодиця• 17 января 2025
Ответ дляБочка порохУ
может потом что хочется ?
куркулиха• 17 января 2025
Блін ну реально це перший раз що заходжу в таку тему і не знаю хто це ((. Блогер актриса чи совєтчіца
дамаАмстердама• 17 января 2025
Ответ дляМоре Щастя
Мунджаро, та сама фігня. Кине пити - набере ще більше.
Алхім же не набрала
дамаАмстердама• 17 января 2025
Ответ дляКнягиня пітьми
Жрать надо на полведра меньше
Всі худі думають вони мало жруть, а товсті багато. Як би не так
Ага, я часто спостерігаю цей дисонанс.
Мамина корзиночка• 17 января 2025
Ответ длядамаАмстердама
Ага, я часто спостерігаю цей дисонанс.
У сотрудницы сестра работает хирургической медсестрой, ест раз в сутки, вес под 100 кг. Мало или редко есть это не залог худобы.
дамаАмстердама• 17 января 2025
Ответ дляМамина корзиночка
Дрищам 45 кілограмовим не докажеш.
От вони їдять стандартну порцію, думають як 100 кг, то таким пооцій людина за раз 4 з´їдає.
Але така арифметика не працює
Платья Всем• 17 января 2025
и при этом лицо не осунулось. У тех, кто на оземпике, и лицо не то, что худое, а страшное становится.
Голодаю• 17 января 2025
Ответ дляПлатья Всем
Так там тонна фотошопа
Завжди з рушником• 17 января 2025
Ответ дляМамина корзиночка
я канєшно ізвіняюсь, але ’сестра сотрудници’, хто їй там свічку тримає скільки вона їсть разів в день? все з її слів
Твоя космішна• 18 января 2025
Ответ дляБочка порохУ
Метаболічний синдром. У націй, що пережили великі стреси і великий голод, він дуже, от ДУЖЕ розповсюджений. Ви явно не уявляєте, що таке голод, якщо таке наївне пишете