МЧСница• Изменено 18 января 2025
Ось таке повідомлення мені прислала дівчина, яка займається з моїм сином
Знайшли дівчину (24 р, молода і зелена), яка займається з дітьми англійською мовою. Синові 8 років. Дівчина проводить заняття по групкам де 3 діток, нам її порекомендували знайомі. Ми оплатили за кілька занять вперед.
Якщо вона вважає що може вчити дітей, має і вміти давати раду з ними,хіба ні?
Блакитна устриця• 18 января 2025
Ответ дляБарабан для дорослих
Ви вважаєте, що вам тяжче, ніж матері неврологічно хворої дитини? Ви сходите з розуму за короткий контакт з есдевегешкою, а матері живуть з ними постійно. Спочатку вони просто виснажені, думають, що мають справу зі складним упертим характером і невгамовним темпераментом дитини. Потім ці матері завмирають від страху, коли розуміють, що це хвороба. А попереду ще перехідний вік. А от оточення дійсно жорстоке. Діти з синдромом дауна обо дцп для інших вочевидь хворі, їх батькам співчувають. А от гіперактивний, то, мабуть, наглий і тупий? Люди засуджують, що батьки ростять лідера і т.п. Давайте ще ізолюємо таких дітей, вони ж вас дратують. Адольф вас би підтримав.
Так, я засуджую нетерпимість. У мене все ок з емпатією. Я розумію, чому вчителі намагаються позбутися таких дітей, я розумію, чому родичі дистанцюються, чому інші діти не хочуть дружити. Але я не розумію, чому матері мають слухати негатив від таких як ви. Більшість з них прикладають зусиль у вихованні на багато більше, ніж інші середньостатистичні жінки. Просто вам здається, що немає результату.
Удалено администрацией...
ОбережнаЯ• 18 января 2025
Ответ дляМЧСница
У моего сына нет сдвг
Зачем вешать ярлыки с диагнозами на моего ребенка?
Значит просто плохо воспитан. И это 100% ваша вина , автор. В любом случае учитель не должна терпеть выбрыки вашего сына.
ПоЗиТиВнАя• 18 января 2025
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Это так. Но если преподаватель профессионал, владеет основами возрастной психологии, то такие ситуации минимальны.
И написать такое сообщение, все же непрофессионально, со стороны репетитора
Це ще може робити вчитель в школі, і то не факт. Піде така дитина до директора чи завуча за таку поведінку. І точно виховувати чужу дитину не має репетитор, це не його компетенція. Не має і не зобов´язана
Банан-барабан• 18 января 2025
Ответ дляМЧСница
Вчитель у 24 роки? Це сама дитина ще.
ну будет ей 42 тогда уже научится справляться с такими как вам. если что у меня такой же сын....
Бачу_майбутнє• 18 января 2025
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Непрофессионально НЕ воспитать ребенка.. растить овощ без манер. У преподавателя узкий профиль работы - иностранный язык! А не коррекция моральных пробелов у переростка. ВЫ кассиру в магазине тоже говорите ’я плачу за хлеб, вы обязаны чистить мне ботинки и донести сумку по адресу потому что непрофи мне отказывать я же пришла?’ те все вам кругом обязаны?? коррекция поведения - это психотерапия и там тариф в ЧАС намного выше чем английский. Нельзя гадить на голову.. Проблемы? Иди к профильному спецу (психотерапевт, клинический психолог) и там за сумму от 2 тыс будут рассказывать и корректировать.. А тут борзость ’хАчу шоб и иностранный и коррекция и шоб ботинки почистила и сопли вытерла и жопку подтерла.. потому шо девушка 24 года = лохушка пусть пашет.. потому я же заплатила мне все должны.. мания величия нелеченая’ - это ваша философия, Наглости, потребительства, эксплуатации чужих ресурсов без должной оплаты... (работала с родителями, этой патологии насмотрелась! когда за мизерную оплату люди с пеной орут на педагога как она им обязана и пол помыть и ботинки чистить... )
Бачу_майбутнє• 18 января 2025
Ответ дляГл. Амурная
Первая мысль. У меня младший такой. Сейчас ему 10 - все ещё сложно с поведением.
Старший вообще иначе себя вёл и дело вовсе не в воспитании
Дело всегда в воспитании..
Я варю бощ и компот... компот вышел, а борщ почему-то нет.. и дело не в приготовлении! Ведь рецепт то одинаковый, просто борщ почему-то не выходит по рецепту компота (сладкий и.. и капуста не появляется, а обязана быть. и где мясо? оно должно само появиться! ) - это ваша логика? детей надо воспитывать ИНДИВИДУАЛЬНО! Детей нельзя воспитывать одинаково, дети разные.. одинаково только пирожки лепят с одной начинкой.. а дети имеют РАЗНЫЕ исходные данные (генетика, ЦНС, духовность, характер, реакции.. ) дети все в корне разные и когда их ’воспитывают одинаково’ - это тупость и будет беда...
Не рахую, а вважаю• 18 января 2025
Має право. Вона працює сама на себе і може сама обирати кого вчити кого ні. Написала ввічливо, гроші поверне. Так, для мами неприємно, але звинувачувати її не варто. Просто знайти іншого репетитора який знайде підхід до дитини.
Непонятно• 18 января 2025
Ответ дляпу_пугренчик
Ой пля тут как обычно. У всех на этом форуме воспитанные дети и ни разу не баловались
ви баловство від неподобства можете відрізнити? здається що ні
Непонятно• 18 января 2025
Ответ дляБоВжеВільна
В 24 роки я вже буда главбухом
Яка дитина
а я директором власної фірми з невеличким штатом у 10 людей
Дайте вподобайок• 18 января 2025
Ответ дляМЧСница
А якщо не написати номер картки і привести дитину на наступне заняття?
Вам ніколи не казали, що син пішов у вас?
Чебураха з перцем• 18 января 2025
Ответ дляМЧСница
дитина, мабуть, в маму характером і вихованням
Фуліганка• 18 января 2025
Ответ дляБулькаю
И что, что написала?
В чем проблема?
Я только хотела это написать, как прочитала тему.
Автор, а что не так с девушкой?
Она предоставляет платные услуги,работает сама на себя и вправе выбирать с кем ей работать.
Это не государственная школа, чтоб терпеть невоспитанных детей или возможно у Вас другая проблема (особенный ребенок), но в любом случае она не подписывалась на то чтоб воспитывать таких детей.
Она хочет давать знания и получать за это нормальные деньги
Автор, а что не так с девушкой?
Мрію про космос• 18 января 2025
Девочки, это ж та самая, которая за 120 грн подсунула всех детей репетитору вместо одного?
барабанщица• 18 января 2025
Ответ дляНовопоштинская
Такие мамы со всех требуют кроме себя
Ещё с детсада идёт и так до конца школы/универа. Приводят деточку в ’детоприемник’ и типа всё, молодцы, а чуть что не так Эта ж воспитатель/учитель не воспитывал
Ще й сок дала. Щоб дітонька раптом не померла від спраги.Скільки той урок триває?! Годину максимум.
Поддакиваю иногДА• 18 января 2025
Ответ дляМЧСница
Якщо я вже оплатила - я маю право отримати послугу, ні?
Вона має право вам відмовити в ній, не хочете забирати гроші - нехай тоді їй лишаються, як моральний ущерб. Але вона має повне право не приймати більше вашого сина на заняття.
Свекруховна• 18 января 2025
Ответ дляМЧСница
ні. Ви повинні виховувати своє прибабахане чадо. Хоча з ваших відповідей розімію що йому є у кого вдатися...
Дівчина молодець, вона не нянька, не мати, вона вчитель.
Свекруховна• 18 января 2025
Ответ дляБесбардак
я поддержу учителя только в том случае, если она сделала замечание, а ребенок отказался прекратить. потому что одно дело шалость и баловство, а другое дело, когда не реагирует на просьбу учителя и не понимает, что зашел далеко
то есть норм поведения у ребенка нет, а учитель виноват?)
Твоя космішна• 18 января 2025
Ответ дляМЧСница
По совести, нужно извиниться и написать, что возвращать ничего не нужно, пусть остаются репетитору за моральный ущерб.
Спросить также, нужно ли компенсировать испорченные тетради двух других учеников.
После этого, проведя серьезную беседу с ребенком и получив от него обещание не нарушать дисциплину, ’попроситься’ обратно.
Гравіцапа• 18 января 2025
Ответ дляМЧСница
Вчитель у 24 роки? Це сама дитина ще.
знайдіть пенсіонерку, щоб стукнула пару разів і він зразу навчиться слухати і не заважати іншим.
Ніколи не збрешу• 18 января 2025
Ответ дляМрію про космос
Не, не она: нету синхронности онлайна с автором той темы https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3648817-2
У этой похоже один ребенок и немного другие проблемы)
барабанщица• 18 января 2025
Ответ дляБесбардак
это не подростки, а дети 2-3 класс. ДЕТИ. без баловства явно не обойдется, это не роботы. и мы не в сссср
І? Не сесер і у репетитора, чи не так?! Автор при капіталізмі шукає нового вчителя. Згадався фільм старий із Рішаром, але там дитина була із багатої сім´ї. А середньостатистична мамашка, що може запропонувати в обмін на право її бусічки поводитися, як скотина?
Мама Никитки-2• 18 января 2025
Ответ дляіронічна антитеза
Конкретно в ситуації автора я чудово розумію мотив репетитора. Я не згодна з позицією, що задача вчителя - дати матеріал, не намагаючись знайти контакт з дитиною, розмовляти і т.д. Це суто совковий підхід був, та і зараз є такі вчителі: прийшов,відбубнив і пішов. А батьки якщо хочуть, щоб діти щось знали, то хай самі пояснюють. Вчитель має зацікавити своїм предметом. І такі дійсно є, хоча і у меншості.
Да да… особливо коли в класі знайдеться парочка таких як у автора+ ще ненормотипового всунуть, в якого батьки не хочуть офіційного діагнозу..
і крутиться той вчитель між цією групкою як вуж на сковорідці, а нормальні діти позбавлені елементарного - можливості вчитись. Бо ж вчителю треба індивідуальний підхід до дебілів знайти..
ПотеряласЯ Я...• 18 января 2025
Это неадекватное поведение ребенка и Ваше .Вы собрались привезти своего ребенка после того как Вам сообщили, что отказываются с ним заниматься
Мама Никитки-2• 18 января 2025
Ответ дляБарабан для дорослих
Ви вибачте, Но діти, якими батьки постійно займаються, мають підтверджений діагноз з малечку і їх поведінку і виховання коригують з урахуванням рекомендацій лікарів. А в тих, в кого наступає прозріння перед перехідним віком, це ті, які вкидають дитину спочатку в садочок, хай вихователі займаються і мають головний біль, а потім і до школи. З очей подалі від себе.
Тому не потрібно тут навішувати всім відчуття провини, бо спочатку в таких батьків було « він просто дуже активний і непосидючій, всі діти такі»
барабанщица• 18 января 2025
Ответ дляЯсноВидящая
Пунктуація не дуже, до речі, у вашого репетитора, як для людини з ВО.
От і прекрасно все складається. Авторка знайте кращого викладача для своєї дітоньки.
Мама Никитки-2• 18 января 2025
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Так, автор, вона не є професійною викладачкою. Я підтверджую це, як викладачка, що займається з дітьми саме такого віку. І тут важливо вміти знайти підхід до кожного учня. Вона просто не вміє цього робити.
Але є питання до вас. Чому у дитини був сок на занятті?
Це ж де ви, «професійна викладачка» побачили, що репетитори мають підлаштовуватись під кожного? А головне з якого дива, інші батькі, за свої кошти повинні терпіти знущання щас своїми дітьми від цього недоросля?
Мама Никитки-2• 18 января 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
А я засуджую текст дівчини, вона б могла написати все те ж саме, але її фраза ’не маю бажання вчити правильної поведінки’ перекреслила все. Навіть не знаю, як пояснити, якби не вона, то все ок, а з цією фразою вона показала, що сама людина ще з маленької літери
Теж маєте такого лідера вдома?
Мама Никитки-2• 18 января 2025
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Непрофесійно, це займатись корекцією поведінки одного неадекватного учня, маючи при цьому платні заняття для декількох дітей.
Абсолютно професійний підхід в дівчини.