МЧСница• Изменено 18 января 2025

Ось таке повідомлення мені прислала дівчина, яка займається з моїм сином

Знайшли дівчину (24 р, молода і зелена), яка займається з дітьми англійською мовою. Синові 8 років. Дівчина проводить заняття по групкам де 3 діток, нам її порекомендували знайомі. Ми оплатили за кілька занять вперед.
Якщо вона вважає що може вчити дітей, має і вміти давати раду з ними,хіба ні?
Мелочунь• 18 января 2025
Ответ дляМЧСница
А якщо не написати номер картки і привести дитину на наступне заняття?
Сразу видно, почему сын такой.
Жена миллионера• 18 января 2025
Ответ дляМЧСница
Вчитель у 24 роки? Це сама дитина ще.
Как говорится:
не нравится вам зять
е.ите дочку сами
😂😂😂
Кнопус• 18 января 2025
Ответ дляМЧСница
Вчитель у 24 роки? Це сама дитина ще.
Щось мені здається, що у неї більше зваженості і поваги, чим у вас
Ласунка• 18 января 2025
Ответ для100%
От мені цікаво завжди було чому в школі все можна і нормальним дітям заважають ось таки дикуни вчитись.
Такий закон. Теж вважаю це дурнею
Чаклунка-ведунка• 18 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну все правильно,
Обожнюю молодь, яка не буде терпіти і робити за батьків їх роботу. Молодець вчитель!
Чаклунка-ведунка• 18 января 2025
Ответ дляМЧСница
Вчитель у 24 роки? Це сама дитина ще.
а до кого ви тоді дали своє чадо на англійську?
Чаклунка-ведунка• 18 января 2025
Ответ дляМЧСница
Якщо я вже оплатила - я маю право отримати послугу, ні?
ні, не маєте, оскільки не попередили вчителя про неадекватні відхилення в поведінці своєї дитини. Аище правильно писали: ви - автор теми, де намагались студентці напхати вчити англлійську двох дітей, замість одної. Все ще продовжуєте шукати халяву і лохів?
Гуляю босоніж• 18 января 2025
уважаю. Умничка
Чаклунка-ведунка• 18 января 2025
Ответ дляязззззь!!!
Дівчина права. Вона не повинна виховувати вашого сина на додаткових погодинних заняттях. Я б зробила так само. Від нього страждають інші діти. Шукайте індивідуальні заняття.
ото сказали))) індивідуальні - це дорого, а автор шукає халяви, почитайте її попередню тему
Всміхайлик• 18 января 2025
Ответ дляМЧСница
Вчитель у 24 роки? Це сама дитина ще.
а что, ей нужно подождать, когда стукнет 34 года и идти учить?
Всміхайлик• 18 января 2025
Ответ дляМЧСница
теперь понятно в кого ваш сын
Ms. Доброта• 18 января 2025
Вона все правильно зробила і дуже коректно. Молодчинка.
Ms. Доброта• 18 января 2025
Ответ дляМЧСница
Ні. Вам повертають кошти і ваша домовленість анулюється
Чаклунка-ведунка• 18 января 2025
Ответ дляЛюблю порядок
Автор сама не вихована,ще й хитрожопа.
Привести дитину і піти,це вищий пілотаж!
Я б ще за моральний ущерб дітей вирахувала.
та ні. можна просто викликати поліцію, хай би ще такій хитрозробленій і наглій мамці впаяли штраф
Чаклунка-ведунка• 18 января 2025
Ответ дляЖена миллионера
Как говорится:
не нравится вам зять
е.ите дочку сами
😂😂😂
ТАЗератти• 18 января 2025
Ответ дляМЧСница
Вчитель у 24 роки? Це сама дитина ще.
То навіщо ви до неї звернулись, якщо вас не влаштовує?
ТАЗератти• 18 января 2025
Вам ще відповідей недостатньо? Ви не розумієте, що своєю поведінкою ваша дитина заважає навчатись іншим? Ще і псує їх майно і одяг? Їх батьки заплатили за навчання
ТАЗератти• 18 января 2025
Ответ дляМЧСница
У моего сына нет сдвг
Зачем вешать ярлыки с диагнозами на моего ребенка?
значить він у вас розбещений. виховуйте
Привіт з ботойбіччя• 18 января 2025
Так, автор, вона не є професійною викладачкою. Я підтверджую це, як викладачка, що займається з дітьми саме такого віку. І тут важливо вміти знайти підхід до кожного учня. Вона просто не вміє цього робити.
Але є питання до вас. Чому у дитини був сок на занятті?
Конфиденциальность• 18 января 2025
Дитина бидло, вчителька не повинна витрачати свій час, щоб це бидло виховувати, цим повинні займатись батьки, поступила достойно і гроші повернула
Конфиденциальность• 18 января 2025
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Пацан шо каже?
Він не визнає, що є бидлом певно
ЯсноВидящая• 18 января 2025
Я репетитор, буває, і досить часто, що відмовляюсь від учнів. Найчастіші причини такі. Мама, бабуся, а то й обидві сидять під час заняття більше одного (першого) разу, ставлять вимоги поза прямими обов´язками репетитора, наприклад, постійно нагадувати дитині, щоб сидів рівно. Учень не виконує домашніх завдань. Учень проявляє агресію, кидає речі, нервує, відверто нудиться і взагалі не вникає в роботу. Ваш випадок - це ознака не нормотиповості під питанням, репетитор права.
ЯсноВидящая• 18 января 2025
Пунктуація не дуже, до речі, у вашого репетитора, як для людини з ВО.
Фантазерша• 18 января 2025
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
А ей и не надо, она репетитор, а не учитель в школе, репетитор может отбирать себе комфортных учеников!
західний_діалект• 18 января 2025
Она не учитель в школе, которому некуда деваться и он занимается и воспитанием в том числе, она репетитор, вы платите деньги, чтобы она дала ему знания, воспитывать его она не обязана, если ваш ребенок не хочет заниматься и нормально себя вести. Мы обращались к репетитору, о поведении речь не шла, но сразу сказала, если заниматься и выполнять её задания не будет, то отговорок не принимает и мы попрощаемся, она уговаривать учиться не будет и права, я считаю.
ЛисаЛилу• 18 января 2025
Ответ дляЛасую колобками
Надеюсь, вместе с тренером с соответствующим образованием?
с 14 лет вместе с тренером. Сейчас, с черный пояс дает ей право тренировать самостоятельно.
Життє Бентежне• 18 января 2025
А я засуджую текст дівчини, вона б могла написати все те ж саме, але її фраза ’не маю бажання вчити правильної поведінки’ перекреслила все. Навіть не знаю, як пояснити, якби не вона, то все ок, а з цією фразою вона показала, що сама людина ще з маленької літери
PmB• 18 января 2025
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Так у той двое было?
Чаклунка-ведунка• 18 января 2025
Ответ дляPmB
Так у той двое было?
Правильно, вона другу дитину напхала, заплативши за одну
PmB• 18 января 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
Зато ви з великої