МЧСница• Изменено 18 января 2025
Ось таке повідомлення мені прислала дівчина, яка займається з моїм сином
Знайшли дівчину (24 р, молода і зелена), яка займається з дітьми англійською мовою. Синові 8 років. Дівчина проводить заняття по групкам де 3 діток, нам її порекомендували знайомі. Ми оплатили за кілька занять вперед.
Якщо вона вважає що може вчити дітей, має і вміти давати раду з ними,хіба ні?
Полонянка SexShop-а!• 18 января 2025
Ответ дляБесбардак
это не подростки, а дети 2-3 класс. ДЕТИ. без баловства явно не обойдется, это не роботы. и мы не в сссср
Ні, це не так, дитина в 8 років не буде поливати соком зошити інших. І, явно ж, це не перша така виходка, раз вчитель відмовила в навчанні цієї дитини. Він приходить на урок вчитись, так само, приходять вчитись інші учні. Якщо він заважає всім вчитись своєю поведінкою, то спочатку поведінка корегується, а потім англійська, бо і сам не вчиться і іншим не дає.
Іллюха Перчик• 18 января 2025
Ні, все правильно вона зробила.Гроші віддала, які можуть бути запитання.
Полонянка SexShop-а!• 18 января 2025
Ответ дляіронічна антитеза
Ми через таке проходили в срср. З тих пір люди б мали зробити висновки і стати більш толерантними. Ан, ніт. Срср головного мозку не виліковується.
Дитину потрібно і заспокоювати, і розмовляти з нею, і шукати підхід. Це називається педагогіка. А ось ваше ’матеріал дала - роботу зробила’ прям привіт від Марь Ванни з радянської школи.
П.С. у випадку автора проблеми з дитиною, це очевидно. Не звинувачую репетитора.
То ви пропонуєте в школі де 30+ учнів вчителю шукати підхід до однієї такої дитини? А весь клас вони не діти, чи їм навчатись не треба? Якщо вже по правилам, то має бути тьютор в такої дитини. Тьютор має контролювати поведінку і додатково пояснювати такій дитині, а не один вчитель на весь клас і має шукати підхід до однієї дитини з проблемами.
З приводу англійської, то дитину туди прийшла мову вивчати чи вчитись поведінки? А інші діти прийшли мову вивчати чи дивитись на вибрики однієї дитини? Спочатку батьки корегують поведінку до норми, тоді лише англійська.
Полонянка SexShop-а!• 18 января 2025
Ответ дляБарабан для дорослих
Ви вважаєте, що вам тяжче, ніж матері неврологічно хворої дитини? Ви сходите з розуму за короткий контакт з есдевегешкою, а матері живуть з ними постійно. Спочатку вони просто виснажені, думають, що мають справу зі складним упертим характером і невгамовним темпераментом дитини. Потім ці матері завмирають від страху, коли розуміють, що це хвороба. А попереду ще перехідний вік. А от оточення дійсно жорстоке. Діти з синдромом дауна обо дцп для інших вочевидь хворі, їх батькам співчувають. А от гіперактивний, то, мабуть, наглий і тупий? Люди засуджують, що батьки ростять лідера і т.п. Давайте ще ізолюємо таких дітей, вони ж вас дратують. Адольф вас би підтримав.
Так, я засуджую нетерпимість. У мене все ок з емпатією. Я розумію, чому вчителі намагаються позбутися таких дітей, я розумію, чому родичі дистанцюються, чому інші діти не хочуть дружити. Але я не розумію, чому матері мають слухати негатив від таких як ви. Більшість з них прикладають зусиль у вихованні на багато більше, ніж інші середньостатистичні жінки. Просто вам здається, що немає результату.
Ну то така мати мала б попередити вчителя, що в дитини є проблеми. Такими дітьми займаються інші вчителі з спеціальною освітою. Спочатку має бути корекція поведінки і лише тоді англійська. Не повинна така дитина заважати іншим дітям вчитися, це в першу чергу проблема батьків такої дитини.
Полонянка SexShop-а!• 18 января 2025
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Так, автор, вона не є професійною викладачкою. Я підтверджую це, як викладачка, що займається з дітьми саме такого віку. І тут важливо вміти знайти підхід до кожного учня. Вона просто не вміє цього робити.
Але є питання до вас. Чому у дитини був сок на занятті?
Беріть малого на навчання, я думаю, ви знайдете до нього підхід. Автор вам готова оплачувати всі 150грн)
Барабан для дорослих• 18 января 2025
Ответ дляУсатая полосатая
Інші люди вам нічого не винні.
У всіх свої проблеми і своє болить.
Якщо чиясь проблема з дитиною не так кидається в очі, як рдуг, то це не значить, що там десь у всіх все добре, а тілтки мами дітей з рдуг самі нещасні, виснажені та тілтки вони потребують емпатії А всі інші почекають.Почекають в садочку, поки вихователь буде не відривати уваги та приділяти весь час литмні з рдуг.Почекають в школі, коли така дитина зриватиме уроки та ходитеме кооесом по класу.Головне не засмучувати маму такої дитини, так?Хай вже інші якось собі пристосовуються.Он як у автора.Ой вей, сік налили...Та що ж не потерпіти, це ж тій мамі одній в цьому світі складно, іншим взагалі треба закрити рота і скрізь прогнутись під невміняшек.
Отож.
У всіх свої проблеми і своє болить.
Отож.
У вас щось своє болить, я до того немаю відношення. І Вам терпіти я нічого не пропонувала.
Тут склалася дискусія, де більшість праві за змістом, але неправі за формою. Авторка сама собі не рада, бо не може дати ради своїй дитині. Але ж це не привід її шпиняти, що в неї незручна для оточуючих дитина.
Можливо у Вас є досвід вимушеного спілкування з дитиною з рдуг. Наша система освіти зробила всіх заручниками. Але вона некомфортна не лише для вашої дитини або вчителя. Родини з такими дітьми теж живуть у постійному стресі. Якщо вони мають право на навчання в школі, то вам особисто вони теж нічого не винні, вони лише кортстуються своїми правами. Йти зі школи через ваш дискомфорт ніхто не зобов´язаний.
Полонянка SexShop-а!• 18 января 2025
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Это так. Но если преподаватель профессионал, владеет основами возрастной психологии, то такие ситуации минимальны.
И написать такое сообщение, все же непрофессионально, со стороны репетитора
А навіщо існують нейропсихологи, дефектологи? Це ж не просто лікар і педагог, вони існують для корекції такої поведінки. І це не просто вчитель англійської мови, на ці професії спеціально вчаться.
Обращеница• 18 января 2025
Ответ дляМЧСница
А якщо не написати номер картки і привести дитину на наступне заняття?
как приведете, так и уведете своего струйного
Барабан для дорослих• 18 января 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Я з цим навіть не думала сперечатися.
Свекруховна• 18 января 2025
Ответ дляБесбардак
еще одна онижедети... (((
Свекруховна• 18 января 2025
Ответ дляБарабан для дорослих
Дитина не в школі. Вчитель не в школі. Не хотіла би, щоб поруч з моїми дітьми було дитя , якому чомусь все можна, і мати його точно така, з претензією до цілого світу.
Жирафовое варьенье• 18 января 2025
Ответ дляМЧСница
Вчитель у 24 роки? Це сама дитина ще.
А що ж ви дітям берете не дорослого вчителя з іншим цінником, а дитину 24 років? Автор жлоб,
Молода і нерозважлива• 18 января 2025
Учительница явно востребована и дорожит то что имеет
а значит не будет терпеть вашего не воспитанного сына, портить психику своим другим учениками и себе
автор займитесь воспитанием сына, а потом репетиторов нанимайте
Невісточка ж• 18 января 2025
Ответ дляМЧСница
Ти її за двері, а вона-у вікно
Обстановщица• 18 января 2025
Ответ дляСнідаю авокадо
Пацан сдвг?
Почему невоспитанность принято называть сдвг? Идиотов в этом мире полно это не значит что у них у всех сдвг
Баба Йога• 18 января 2025
Ответ дляМЧСница
Вчитель у 24 роки? Це сама дитина ще.
По ходу, она как раз взрослая, а вот вы видимо нет :(
Обстановщица• 18 января 2025
Ответ дляБесбардак
Абсолютно полностью согласна. Вот пусть родители дома английский сами и учат и балуются сколько хотят
Обстановщица• 18 января 2025
Ответ дляr25-1
тупа ЯЖЕМАТЬ.
Согласна. Поэтому я никогда не привлекала родителей таких детей для решения школьных проблем. Там не с кем разговаривать. Проще самой по шее заехать сразу всё понимают
Плету корзинки• 18 января 2025
Репетитор все правильно зробила. А вихованням дітей повинні займатися їх батьки.
Поддакиваю иногДА• 18 января 2025
Ответ дляБесбардак
Це невиховані діти, без поняття культури, і СРСР тут не при чому. Не потрібно розпущеність виправдовувати.
Поддакиваю иногДА• 18 января 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
100%, вчитель навіть не має права використовувати час (оплачений і іншими батьками в т.ч.) на заспокоєння, і виховання третьої дитини. Вона має займатися суто предметом.
Життє Бентежне• 18 января 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Теж маєте такого лідера вдома?
Мала таку ж вчительку у дитини в класі. А до чого тут лідер, вона повинна була написати все, що і написала без фрази ’не маю бажання виховувати’, бо її і не просили. Достатньо написати, що через неналежну поведінку вашої дитини займатися не можу. А вона ще й додала, що їй інші платять, ну це показує її низький рівень як людини
Гл. Амурная• 18 января 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
Дело всегда в воспитании..
Я варю бощ и компот... компот вышел, а борщ почему-то нет.. и дело не в приготовлении! Ведь рецепт то одинаковый, просто борщ почему-то не выходит по рецепту компота (сладкий и.. и капуста не появляется, а обязана быть. и где мясо? оно должно само появиться! ) - это ваша логика? детей надо воспитывать ИНДИВИДУАЛЬНО! Детей нельзя воспитывать одинаково, дети разные.. одинаково только пирожки лепят с одной начинкой.. а дети имеют РАЗНЫЕ исходные данные (генетика, ЦНС, духовность, характер, реакции.. ) дети все в корне разные и когда их ’воспитывают одинаково’ - это тупость и будет беда...
Да конечно. Вы просто ещё не набрались мудрости.
И не знаете про особенности мозга.
Но вас жить с этой ограниченностью. Мои горизонты уже открыты и я знаю сколько воспитания влияет на некоторых детей. 30% если повезёт.
И да, я росла как трава, но при этом интеллигентна и воспитана. Но зубы дуракам показывать умею
И не знаете про особенности мозга.
Меломанка Маланка• 18 января 2025
Ответ дляіронічна антитеза
Це не СРСР мозку, працювала викладачем в Америці, чомусь там для дітей з дефіцитом уваги є тьютори, а вчитель викладає предмет, корекцією поведінки займається психолог і ніхто не вимагає від вчителя англійської виховувати дитину, чи розмовляти, чи заспокоювати, її просто виводять у кімнату релаксації і приводять вже заспокоєну. Це я про звичайну початкову школу. У автора, приватні групові заняття, батьки платять за годину англійської, цікава ваша думка, якщо дитина з першого зауваження не заспокоїлась,, чи мають бути батьки інших дітей толерантними, за умови, що заплатили за англійську, а замість того діти слухали, як заспокоюють дитину автора? Чи має вчитель, якому платять погодинно, витрачати більше часу на проведення заняття, лише тому, що чиясь дитина бавилась і з нею проводили бесіду?
_Злата Ibra_• 18 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну все правильно,
Обожнюю молодь, яка не буде терпіти і робити за батьків їх роботу. Молодець вчитель!
👍👍
Ну шо не так?• 18 января 2025
Вчитель вчить дітей, батьки - виховують.
Це ваша дитина, а значить ви її повинні виховувати, а не викладач.
Думали, молода-зелена, то можна буде на голові в неї сидіти?
А дівчина - молодець
Все будет, но потом• 18 января 2025
Ответ дляАлина-1240
Маме чада,ребенок сам себя не воспитал таким
Не факт что дело в воспитании. Может ребенок с особенностями развития