МЧСница• Изменено 18 января 2025
Ось таке повідомлення мені прислала дівчина, яка займається з моїм сином
Знайшли дівчину (24 р, молода і зелена), яка займається з дітьми англійською мовою. Синові 8 років. Дівчина проводить заняття по групкам де 3 діток, нам її порекомендували знайомі. Ми оплатили за кілька занять вперед.
Якщо вона вважає що може вчити дітей, має і вміти давати раду з ними,хіба ні?
Щира українка• 18 января 2025
Ответ дляМЧСница
У моего сына нет сдвг
Зачем вешать ярлыки с диагнозами на моего ребенка?
А чому син так себе вів? Дивна поведінка, що спонукало? На першому занятті було все ок, раз вчитель нічого не казала. Може сину не сподобався вчитель і він вирішив таким чином показати, що не буде вчитись?
Пупуговка• 18 января 2025
Ответ дляМЧСница
А якщо не написати номер картки і привести дитину на наступне заняття?
автор, вы по жизни такая притрушенная? вам четко написали, что не хотят видеть вашего ребенка на занятии, а вы собираетесь внаглую его привести и испортить другим детям занятие?
Сегодня я не я• 18 января 2025
Ответ дляМЧСница
Тролль.
Птица Говоруша• 18 января 2025
Ответ дляЛисаЛилу
моїй -16. вже тренерує діток, спорт
Учитель в 24 это уже человек получивший образование. В 16 тренировать - это преступление. У нас была аналогичная ситуация , когда тренер ставила вместо себя такого 16 летнего подростка. Ребенок получил серьезную травму , потому как в 16 ещё нет нужных знаний и навыков как правильно преподавать , особенно в спорте. Не для идиотов же в универах на тренеров обучают.
Ируся-пуся• 18 января 2025
Автор, если вы и ваш ребенок были в адеквате, вы б постеснялись создавать эту тему, т.к. она выставляет в плохом свете только вашего сына. Яблоко от яблони....
Ласую колобками• 18 января 2025
Ответ дляЛисаЛилу
моїй -16. вже тренерує діток, спорт
Надеюсь, вместе с тренером с соответствующим образованием?
Завтра не пью• 18 января 2025
и правильно она все сделала, воспитывайте своего ’лидера’, а потом выпускайте к людям
Завтра не пью• 18 января 2025
Ответ дляБесбардак
я поддержу учителя только в том случае, если она сделала замечание, а ребенок отказался прекратить. потому что одно дело шалость и баловство, а другое дело, когда не реагирует на просьбу учителя и не понимает, что зашел далеко
в 8 лет такое творить это имбецил какой-то
ГоловнаЯ• 18 января 2025
Ответ дляМЧСница
И сок с трубочкой не забудьте ему дать)
Попельшка• 18 января 2025
Ответ дляМЧСница
Якщо я вже оплатила - я маю право отримати послугу, ні?
Ви ще й нагла особа. Не дивно, що ваша дитина так поводиться. Немає виховання, та поваги до інших
Най хоч раз• 18 января 2025
Ответ дляПупуговка
Бо автору начхати на всіх навколо, тому і така поведінка в дитини. Коли донька ходила в садочок, то муз керівник до якої я прийшла вперше сказала, що поспілкувавшись з дитиною я вже знаю які батьки прийдуть, бо у вихованої дитини - адекватні батьки завжди і помилок ще не було ні разу
Просто каралева• 18 января 2025
Ответ дляГоловнаЯ
Автор, это была ваша тема про репетитора студентку за 100грн для своих двоих детей?
Она, 100%
Луноликая Вика• 18 января 2025
Ох це б на мене якби
То летів би він за шкібари аж свистіло би
Як шовковий ходив би в мене
Але то ваше право робити з дитини битового інваліда
Як шовковий ходив би в мене
Блакитна устриця• 18 января 2025
Ответ дляіронічна антитеза
Ми через таке проходили в срср. З тих пір люди б мали зробити висновки і стати більш толерантними. Ан, ніт. Срср головного мозку не виліковується.
Дитину потрібно і заспокоювати, і розмовляти з нею, і шукати підхід. Це називається педагогіка. А ось ваше ’матеріал дала - роботу зробила’ прям привіт від Марь Ванни з радянської школи.
П.С. у випадку автора проблеми з дитиною, це очевидно. Не звинувачую репетитора.
Ключове слово потрібно. Кому потрібно, репититору, напоркуа?
Люблю порядок• 18 января 2025
Автор сама не вихована,ще й хитрожопа.
Привести дитину і піти,це вищий пілотаж!
Я б ще за моральний ущерб дітей вирахувала.
ХикориДикори• 18 января 2025
Ответ дляМЧСница
У моего сына нет сдвг
У Вас тоді є сдвг?
Гарні диньки• 18 января 2025
поведение вашего сына ненормально. Понимаю репетитора, зачем ей эти разборки и воспитание чужих детей.
Я инженер, меряю от 1• 18 января 2025
Ответ дляМЧСница
Ні, тому що Ви приховали від вчителя, що дитина має психологічні розлади в поведінці.
Дівчина Бобула• 18 января 2025
Ответ дляМЧСница
Вчитель у 24 роки? Це сама дитина ще.
я з 18 вела заняття. І в 22 вже готувала школярів до вступу)) Дуже навіть хороші результати.
Дівчина Бобула• 18 января 2025
Ответ дляМЧСница
ні, якщо ваша дитина зриває уроки.
ЛісАпетная• 18 января 2025
У вашого сина порушення поведінки, можливо РДУГ, звісно вона не повинна займатися корекцією, для цього є кваліфіковані фахівці.
Повністю підтримую вчителя!
Барабан для дорослих• 18 января 2025
Ответ дляБлакитна устриця
Як же мені подобається оце ’неудобный’, ’не были в вашей шкуре’. Ні ви, ні автор, не були в чужих шкурах, щоб докоряти, хоч і завуальвано, оточуючим в нетерпимості.
Ви вважаєте, що вам тяжче, ніж матері неврологічно хворої дитини? Ви сходите з розуму за короткий контакт з есдевегешкою, а матері живуть з ними постійно. Спочатку вони просто виснажені, думають, що мають справу зі складним упертим характером і невгамовним темпераментом дитини. Потім ці матері завмирають від страху, коли розуміють, що це хвороба. А попереду ще перехідний вік. А от оточення дійсно жорстоке. Діти з синдромом дауна обо дцп для інших вочевидь хворі, їх батькам співчувають. А от гіперактивний, то, мабуть, наглий і тупий? Люди засуджують, що батьки ростять лідера і т.п. Давайте ще ізолюємо таких дітей, вони ж вас дратують. Адольф вас би підтримав.
Так, я засуджую нетерпимість. У мене все ок з емпатією. Я розумію, чому вчителі намагаються позбутися таких дітей, я розумію, чому родичі дистанцюються, чому інші діти не хочуть дружити. Але я не розумію, чому матері мають слухати негатив від таких як ви. Більшість з них прикладають зусиль у вихованні на багато більше, ніж інші середньостатистичні жінки. Просто вам здається, що немає результату.
ЛісАпетная• 18 января 2025
Ответ дляБарабан для дорослих
Матері звісно тяжче, але прийняття того що є проблема і треба цим займатися, зазвичай це все приховується і мами називають «він просто в мене дуже активний»
Своєчасне діагностування, корекція дають гарні результати.
І якщо мама каже правду, так в нас є певні труднощі ми з ними працюємо і хотіли би займатися, але нам треба і ваша підтримка (вчителя). Тоді зовсім інша справа.
жар-птица Нюра• 18 января 2025
Автор вы интересная женщина -сами пожалели денег и нашли дешёвого учителя и хотите от неё чтобы она нянькалась с вашим идиомом,в ущерб другим ученикам?Правильно девушка сделала.
Я таке знаю• 18 января 2025
Ответ дляГоловнаЯ
100% она. стиль написания тот же. манера- мне все должны, мы пуп земли. терпите моего дикаря сыночка, я плачу вам аж 150 грн.
Сердючка• 18 января 2025
Мы как-то ехали в поезде с такой мамой и сыночком. Она всю дорогу ’поливала’ учителей, которые не умеют работать с её ангелочком. А потом мама запретила ему съедать все шоколадные конфеты, потому что это был гостинец для семьи. И ангелочек эти конфеты все со злостью руками в кашу размял. Вам ещё от сыначки бумеранг не прилетал?
Барабан для дорослих• 18 января 2025
Ответ дляЛісАпетная
От з вами я погоджуюся. Автор має обстежити дитину і впливати на сина не лише вербально, а й ще пігулками з аптеки. Мабуть також їй варто повідомляти вчителям про певні проблеми.
Я думаю, що наш автор знаходиться на етапі прийняття. З сином не все ок. Треба щось робити.