Работать надо• 18 января в 14:47

Яким вважаєте прийнятне ставлення до власних племінників?

Ставлю це запитання, бо самій цікаво і здається може чогось не розумію. Знаю, що очікувати від людей нічого не потрібно, але трохи якось прикро. За кілька місяців сестра чоловіка жодного разу не прийшла навідати племінницю ( власне, вона в минулому році ще народилась). Стосунки в чоловіка з сестрою не є дуже близькі, в основному вона звертається до мого чоловіка, коли їй щось від нього потрібно. Але це не прям ситуація, коли по пів року не спілкуються. Я знаю, що вона може по-різному до мене ставитись (я до неї великої любові звісно теж не відчуваю), але чомусь думала, що єдина племінниця її якось зацікавить це ж в 1шу чергу дочка її рідного брата. Сама племінників не маю і не матиму, бо єдина дитина в сім´ї. Але з відносин з власними тітками (сестри моєї мами та тата) були в більшості позитивні, вони якось більше мною цікавились і т.д., особливо в дитинстві. Звісно, я вірю, що моя дочка нічого особливо не втратить від цього. Цікаво просто, як у Вас в сім´ї. Додам ще, що вона живе зі свекрами, вони іноді приїжджають в гості, вона з ними ніколи. Знаю, що часто буває в нашому місті (вона з сусіднього), причому ми живемо зовсім близько від автостанції, де вона виходить, але бажання у неї чомусь ніколи немає зайти. Але, може й воно на краще.
Нафаня Маня• 18 января в 14:49
Ваши дети интересны только вам. Господи, когда все мамы это поймут?
барабанщица• 18 января в 14:50
Вона не зобов´язана хотіти побачити вашу дитину. Це нормально.
Брат мого чоловіка теж нашу молодшу не бачив, і не захотів це зробити перед виїздом з України. І це нормально
Губи з філером• 18 января в 14:50
Я виросла з тіткою і її дітьми, бо мама в мої 3 роки поїхала на заробітки. Вона замінила мені маму, за що я їй безмежно вдячна. Зараз, коли я вже доросла в нас досі дуже близькі стосунки.
Чарівне зіллячко• 18 января в 14:50
А ви запрошуєте її?
Чемодан-Вокзал-Майами• 18 января в 14:51
Ответ дляНафаня Маня
Я мама, думаю аналогично!
Есть люди которые не испытывают больших чувств к детям, это нормально.
автор Работать надо • 18 января в 14:51
Ответ дляНафаня Маня
Так я це і розумію) але банально навіть подруги хочуть в гості зайти, навідати мене і дочку, а вон ж навіть не родичі. Ну і на щастя я маю приклад хороших +/- стосунків в родині з своєї сторони. Не обов´язково завжди родичі - це чужі люди, деколи вони дійсно щиро цікавляться справами та здоров´ям один одного. Не бачу нічого в цьому поганого, але розумію, що буває по-іншому.
Замріяна• 18 января в 14:51
Я своїх не бачила ніколи, живуть далеко. Цікавлюсь ними дистанційно, суттєво допомогаю грошима.
А ви не майте від людей очікувань.
автор Работать надо • 18 января в 14:52
Ответ дляЧарівне зіллячко
А ви запрошуєте її?
Звісно, я її завжди запрошую, вона за всі роки нашого шлюбу (5+) сама бажання зайти в гості не виказувала.
Біток чи ефір?• 18 января в 14:52
Вы ее пригласили и она отказалась? Или вы сидите и ждете, когда вас начнут умолять показать ребенка?
автор Работать надо • 18 января в 14:53
Ответ дляЗамріяна
А ви не майте від людей очікувань.
Так я і не маю) тема в основному дізнатись, як в інших) повірте, я переживу це ’велике горе’ - байдужість з її сторони)
Анютины ласки• 18 января в 14:53
А вы ее приглашаете? Конкретно - Лена, будешь в нашем городе, заходи в гости. Или приезжай в Вс на чай. Наша без приглашения не приходит. И правильно делает.
Заліковий троль• 18 января в 14:53
Никто никому ничего не должен. Когда вы это поймёте, вам станет проще жить
автор Работать надо • 18 января в 14:55
Ответ дляАнютины ласки
Так, я вище писала вже. Ну що мені їй дзвонити щодня і благати. Я вже і так побачила, що їй не особливо цікаве спілкування. Я ж теж не буду це кожен раз повторювати, як людина не хоче.
Анютины ласки• 18 января в 14:55
Ответ дляРаботать надо
Она стесняется, тем более это сестра мужа. Другое дело если б ваша сестра была.
ШобВам_КакНам• 18 января в 14:55
Я не читала всю вашу простыню, но для меня всякие племянники, тетки, дядьки это такая же родня как и соседи, мне на них глубоко начхать. Родня это дети, внуки, родители, бабушки, дедушки. Я не собираюсь тратить ни свое время, ни свои деньги на чужих детей. Так что вам никто ничего не должен
Анютины ласки• 18 января в 14:56
Ответ дляРаботать надо
Если у нее детей нет, она может и не чувствовать любви к вашему ребенку. Не все детей любят.
автор Работать надо • 18 января в 14:56
Дивіться, тут в всі вже налетіли. Ніде я не писала, що вона щось мені чи своєму брату зобов´язана. Досить це через повідомлення писати.
Я б такое не носила, но продаю• 18 января в 14:57
Отношения с племянниками зависят от отношений с братом/сестрой. Если они не близкие, то и племянники интересовать не будут. У меня очень близкие отношения с сестрой моей мамы. Она мне как вторая мама. Общаемся несколько раз в неделю, часто видимся (мама и тетя живут рядом). Со своим дядей (братом папы) я виделась 1 раз в жизни, в детстве, не общались никогда
BelkA08• 18 января в 14:57
Ответ дляРаботать надо
Ви пишите: ’знаю, що очікувати від людей нічого не потрібно’ так і не очікуйте, їй не цікаве Ваше життя та Ваша дитина. Мабуть їй достатньо рідкого спілкування з братом для вирішення власних проблем. Прийміть цю ситуацію і живіть своє життя.
ШобВам_КакНам• 18 января в 14:58
Ответ дляНафаня Маня
100 процентов. Надеюсь у автора хватит ума, на слать фото и видео дочки той сестре. Человек всем видом показывает, что ей не интересны какие то там племянники, неужели непонятно.
фрау Гітта• 18 января в 14:58
Ответ дляРаботать надо
Автор, меня не интересуют чужие дети. Все эти ’вежливые вопросы’ совершенно не означают ,что людей действительно интересует то,о чем они спрашивают. Это просто банальные шаблоны. Я спрашиваю как там кто то,когда меня это действительно волнует. А подруги к вам ходят, так это к вам ,а не к ребёнку ,потрындеть ,пообщаться.
автор Работать надо • 18 января в 14:58
Ответ дляШобВам_КакНам
Я це розумію, звісно, ні то ні. Цікаво просто чи це зараз рідкість- хороші иа близькі стосунки в родині і т.д.
Я б такое не носила, но продаю• 18 января в 14:59
Ответ дляРаботать надо
Ваши подруги с вами дружит. Сестра вашего мужа не дружит ни с вами, ни с братом она не близка, потому и видеть вашего ребенка ей не хочется
автор Работать надо • 18 января в 14:59
Ответ дляШобВам_КакНам
Так я цього і не робила ніколи. Слухайте, в мене не ’яжемать головного мозку’, ще не вистачало так принижуватись.
Анонім Секретар• 18 января в 14:59
Я пыталась быть хорошей тетей, но племянница прям мамина-мамина: что вдруг не по ее жалуется маме и папе (ей 6 лет) и начинаются обидки. То типа ей так нельзя было говорить, она расстроилась и т.д. Плюс брат только заходит она начинает вываливать что было у нас в семье, что муж сказал мне, что я, что сын сделал. Невестка при этом всем сказала, что моего сына звать она не обязана, это племянник брата, вот и разбирайся с братом - это когда я спросила, что сын хочет к ним тоже в гости. Короче мне как-то все равно стало, больше не приглашаю и не общаюсь. Сын старше ее, тоже с ней перестал контактировать.
ШобВам_КакНам• 18 января в 15:00
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Не всегда, у меня с сестрой хорошие отношения, и дети у нее нормальные, но я вот категорически не переношу чужих детей, люблю только своих, поэтому я никогда не интересуюсь ее детьми, не дарю им подарки и встречаюсь с сестрой без детей. Хорошо что она нормально к этому относится
Нафаня Маня• 18 января в 15:01
Ответ дляРаботать надо
Это не равнодушие, а абсолютная норма. У вас сквозит через все комменты и стартопик, что вашего ребенка должны все вожделеть увидеть и все такое. Хорошо если это гормоны, а не убеждения.
Нафаня Маня• 18 января в 15:03
Ответ дляРаботать надо
’в мене не ’яжемать головного мозку’’ - ну вреям покажет, хотя предпосылки уже имеются и тема тому подтверждение.
Я б такое не носила, но продаю• 18 января в 15:04
Ответ дляШобВам_КакНам
Я все равно придерживаюсь своего мнения. Если для вас сестра родной и близкий человек, то и племянники - это не чужие дети.
Просто у всех свое понятие «хорошие отношения»
автор Работать надо • 18 января в 15:05
Ответ дляНафаня Маня
По-моєму, ви просто свій поганий настрій зараз зганяєте, як це буває через тему на порадниці, але загнобити автора будь за що. Я написала, що для мене це невелика втрата, я їй не родичка і вона мені ніхто, чого б я це собі дурне в голову брала. Вона родичка моєї дитини, це добре, коли в дитини є побільше люблячих людей, яким вона не байдужа, чи не так? Але насильно милий не будеш, я в курсі. А моє трохи здивування базується на шаблоні власної родини. Про що я вже згадувала раніше, от і все. При тому я бачу і усвідомлюю, що буває інакше, а мені все одно доводять, що токсична тут я. 🤪