Секретница• 18 января 2025
Як вам мер Варшави?
В 53 непогано виглядає
Локшина на вухах• 18 января 2025
Вот это, я понимаю - пример, как выглядеть моложе на 10 лет.
Некоторым местным примадоннам о таком можно только мечтать
Малявка ще та• 18 января 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
кстати да
поляки преимущественно белобрысые или лысые
який лиш брєд на Порадниці не прочитаєш
Болтушка Му• 18 января 2025
Ответ длямимАпроходила
Нам, днепрянам, жаль, что мы его вам подарили 🥹 надо было тогда ещё его...
Ми його не дарували, бо це Вілкул молодший. Старший народився в КР.
Наполеон Бонапарт• 18 января 2025
Ответ дляМалявка ще та
який лиш брєд на Порадниці не прочитаєш
вы просто гений коммуникации сегодня
Секретница
• 18 января 2025
Ответ дляБолтушка Му
Головне щоб Варшаки не вибирали його за те що ’він красивий’.
Чула, що він наче толковий теж і не популіст
Моль Моллівна• 18 января 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
в Варшаве все супер, не переживайте
Де про переживання в моєму коментарі ?
Кидстаффовка• 18 января 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
Більшість за нього голосуватимуть на виборах президента весною
Рейтинг упал за месяц с на 9 пунктов, вроде, но все равно самый высокий среди кандидатов, и время еще есть.
Моль Моллівна• 18 января 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
А що писати?
Коли приїдь у Варшаву і все видно
Все чітко по розкладу
Порядки всюди
Ще жоден забудовник не вкрав гроші в людей, які вклалися в квартири з котловану
Коли приїдь у Варшаву і все видно
Все чітко по розкладу
Порядки всюди
Угу , рожеві окуляри :). Про дрібниці типу заявлений дитячий садочок або дорога і її немає - промовчу
Телепузик• 18 января 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
еще есть одесский
киевский
но пристойнее всех - харьковский
киевский
но пристойнее всех - харьковский
Седой граф пристойний?
Солнечная_я• 18 января 2025
Ответ дляЛокшина на вухах
Ага, особенно если смотреть фото без фильтров. Еще и старше своего возраста выглядит, как хорошо потрепанный медик.))
После шести ни-ни• 18 января 2025
Нормально він виглядає на свій вік , вже 53, саме вчора виповнилося.
Із прочитаного
Тшасковський мешкає у звичайному кварталі на варшавському Урсинуві і в приватних справах їздить старим автомобілем.
.... Щоб виграти в Дуди, Тшасковському забракло 1,04 %.
У травні 2024 року Тшасковський виступив на дуже важливому в світі бізнесу (особливо в царині високих технологій) заході: конференції Impact у Познані. Тшасковський виголосив промову ідеальною англійською. Так добре цією мовою не володіє жоден польський політик. А міський голова Варшави досконало говорить також французькою, іспанською та італійською. У нього великий талант до мов, а крім того, на відміну від багатьох польських політиків, — «європейський» імідж приємної людини. Завдяки цьому він чудово взаємодіє з частиною виборців — мешканцями великих міст і представниками середнього класу.
І разом з тим
Для нас найважливіше, щоб кожен, хто приходить до нас і хоче розраховувати на підтримку, зміцнював економіку. І саме тому я пропоную фундаментальну зміну, а саме, що стосується таких пільг, як ’800 плюс’ для українців, вони повинні їм належати, якщо українці працюють, якщо вони живуть у Польщі і якщо вони платять податки в Польщі’, – сказав Тшасковський, чиї слова були зустрінуті оплесками.
Із прочитаного
І разом з тим
Болтушка Му• 18 января 2025
Ответ дляФорсия
Гарно виглядає навіть на цих фото.
Солнечная_я• 18 января 2025
Ответ дляБолтушка Му
Гарно виглядає навіть на цих фото.
Моему мужу 54, но выглядит гораздо лучше, нет таких глубоких морщин по всему лицу, только лучики у глаз недавно появились. Да и его друзья плюс-минус также. Этот мэр выглядит старше их.
Болтушка Му• 18 января 2025
Ответ дляФорсия
У мера дитяча мордашка, він не може виглядати старше ніж ваш чоловік, якщо в нього не такий самий тип лиця.
Запароленое одеяло• 18 января 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
вы просто гений коммуникации сегодня
А вчора ? Нє?