Янка-угомонись• 18 января в 15:47
Ви б дали синові ключі від квартири? Руйнуються стосунки, потрібна порада
Мені 49 років. З батьком сина розлучена дуже давно, синові 21 рік. Жили з ним у нашій однокімнатній квартирі, поступив в університет, я оплатила навчання і він поїхав до Львова вчитись і жив 2 роки в гуртожитку. Я допомагала фінансово, звісно. На харчування, одяг, новий телефон. 1,5 роки тому він завалив сесію і не прийшов не перездачі, його відрахували з університету.
Після того, як він поїхав на навчання, я зустріла чоловіка, він запропонував переїхати до нього. Я так і зробила, а свою квартиру здала в оренду. Після відрахування син приїхав до нас з чоловіком, чоловік з ним мав нормальні стосунки. Вже більше року син живе з нами і не працює, маніпулює тим, що його можуть спіймати на вулиці бо він не студент. Зустрічається з дівчиною, вона деколи приходить до нас. Чоловік мені вже натякає на те, що я дуже потикаю сину, що він має йти на роботу і тд. Син вимагає дати йому ключі від квартири в якій ми жили раніше. Що мені робити?
Маю рацію• 18 января в 16:17
Ответ дляЛюблю пиво
ну а як не виконав умову, то на вулицю.
чи як?
)) а що ви пропонуєте, крім епічного заламування рук, які всі злі , завтра чоловік скаже що цей циганський табір, включаючи незнайому дівчину хлопця йому набрид , і?
ФФФФристайла• 18 января в 16:18
Ответ дляКукусик
А якби пішла вночі незрозуміло куди і у щось вляпалася. Ці ультиматуми працюють тільки на боязливих дітях.
Естественный отбор. Если человек идиот, то он вляпается с любом случае, не сейчас, так потом. А моя малая не идиотка, просто охренела в край, я ее жалела, в попу дула и додулась.
Люблю пиво• 18 января в 16:18
Ответ дляФФФФристайла
Учитывая, как она себе вела до того, то и так бы что-то случилось. Я же написала, что это не первый раз, была последняя капля. Конечно, у нас и наркоманов, что выносят из дома последнее, мамки до конца баюкают.
як не перший раз, то у вас спільна проблема. на жаль.
і виганяти малолітню дитину з дому...
одного разу піде і не повернеться
і виганяти малолітню дитину з дому...
одного разу піде і не повернеться
Борисфенка• 18 января в 16:18
Ответ дляротцвеники
сыну оплатить пару месяцев и дальше сам! он мужчина? да! вперед! как спать с бабами, так взрослый, а как работать, то бубочка, нуну))
Він має право на пошук. В країні війна. У нього є власне житло.
Авторка обрала сину якийсь університет, не склалося. То треба подумати, чим ще допомогти. А не вішати сина на шию чоловіку, бо своє житло в оренду здала.
Нема слів, блін.
Киця-бриця• 18 января в 16:19
Ответ дляротцвеники
у вас тоже такой трутень под юбкой?)))
нет, у меня есть мозг для понимания проблемы и выработки ее решения, а не фантазии в перемешку с эмоциями, как у вас
Парасюха• 18 января в 16:19
Ваша задача как матери помочь ему устроиться на работу. Ну, что поделать, вот такого вырастили. Бывает. Мы все стараемся быть хорошими родителями, но результат не предсказуем.
План с ВУЗом провалился. Ок. Можно восстановиться, можно пойти порешать. И сделать это можете вы. Моя тетка с 3 курса сдавала за брата все сессии. Он мутил разные бизнесы, прогорал. К 50 годам успешный дядька и диплом мама вымучила (не пригодился) 🤷♀️
Ищите сами ему работу и за ручку на собеседование. Пусть смешно, странно, дико , но это ваш сын и ему всего 21 год, еще ничего не потеряно.
Водитель, строитель это реальный кусок хлеба.
В конце концов в менты берут всех… и бронь.. Тоже вариант. И МЧС тоже мужская работа.
ротцвеники• 18 января в 16:19
Ответ дляБорисфенка
Нема слів, блін.
причем тут война? теперь работать не надо или что? его никто не выгоняет, говорят чтобы работал
ротцвеники• 18 января в 16:20
Ответ дляКиця-бриця
все с вами ясно, такая же бубочка рядом
Люблю пиво• 18 января в 16:20
Ответ дляМаю рацію
ви мене з кимось поплутали
я не заламували руки
я, як мати двох синів, не розумію, як можна дитину вигнати з дому.
запропонувала б віддати ключі хлопцеві і хай живе самостійно. тоді і мотивація з´явиться.
я не заламували руки
Кукусик• 18 января в 16:20
Ответ дляФФФФристайла
Не спокойно, конечно, я же ее мать, но закрыла бы. Она же не полная идиотка, чтоб уйти на вольные хлеба, посидела бы под домом до утра и оклемалась. Может пару дней по подругам бы поотдыхала, но вернулась бы.
Ви серйозно розраховували б на здоровий глузд 13 річної випивши дитини? У гніві/розпачі+нетвереза можна наробити дурниць
Люблю пиво• 18 января в 16:21
Ответ дляФФФФристайла
вона схожа на свого батька, якого ви ненавидите?
Ось чому хлопцям не можна давати сидіти просто в універі. В доброї половини не бажання працювати і страх. Коли він у дівчини - вона ще може удачно вийти заміж і посидіти в декреті. А хлопця треба з 16-18 уже влаштовувати на елементарну роботу. А з 20 так маст хев. Йому трохи не пощастило з віком, коли вже виїхати не можеш, але не витягнути універ і нікому не сказати, що треба помогти це жесть. У нас на 3 курсі просто більша половина 2 груп заледве витягували програму через велику кількість роботи і предметів. Але універ звонив батькам, попереджував перед тим як вигнати. Як можна було делегувати хлопчику у якого відсутнє відчуття відповідальності . Мама завжди знає де можна довіряти, а де проконтролювати. В нас в місті до 25 працюють спокійно хлопці без броні. Ходять на роботу. На нп, в юску роботу можна знайти завжди.
Люблю пиво• 18 января в 16:22
Ответ дляКукусик
та там взагалі питання, чому 13 річна дівчина п´є алкоголь
Не заздріть тьоті• 18 января в 16:23
Ответ дляБорисфенка
Зрозуміло, що дратується, має право.
Як би зробила я - відселила сина в вашу квартиру, а грошей би не давала. Поживе тиждень без харчів, роботу швидко знайде.
Звісно, ви втрачаєте кошти за оренду, але що ж поробиш, на вулицю сина не виженете?
я бы тоже так. пусть коммунальные платит
Борисфенка• 18 января в 16:24
Ответ дляротцвеники
При тому, що син боїться воювати. І таким чином знайшов собі виправдання, чому не може працювати.
І розгрібати ці проблеми повинна таки авторка, якось поцікавитися, чим допомогти сину. А вона самоусунулася, бо утримання сина переклала на плечі чоловіка.
ФФФФристайла• 18 января в 16:24
Ответ дляЛюблю пиво
і виганяти малолітню дитину з дому...
одного разу піде і не повернеться
і виганяти малолітню дитину з дому...
одного разу піде і не повернеться
Конечно, у нас есть проблема. И мы делаем все, что помочь ей ее решить. Ей предоставлена помощь психолога, которого она послала, возможность пробовать себя в чем она пожелает. Не хватает только ее стремления работать над собой, проще сложить лапки и жаловаться на жизнь. Это проиграшный вариант. Но она ребенок и не может поступать правильно и логично, как взрослый, потому нужно принять решение за нее, и оно должно быть жестким. Гуманные методы не срабатывали, а вот этот сработал.
ротцвеники• 18 января в 16:25
Ответ дляБорисфенка
ему 21, никто ему воевать не говорит, говорят работать, а не фигней страдать
Ms. Искренность• 18 января в 16:25
Ответ дляЯнка-угомонись
Чоловік не каже йому звичайно щоб вже і зараз зʼізджав, але вже дуже натякає на те, що він повинен вже приносити гроші додому якщо живе тут..
Сыну 21 год. его не заберут на войну. Дать ему ключи и пусть сам себя обеспечивает, оплачивает коммуналку. Он имеет право жить в той квартире.
Люблю пиво• 18 января в 16:26
Ответ дляФФФФристайла
з ваших відповідей помітно, як ви робите все, щоб їй допомогти.
наприклад, забираєте її речі та виганяєте з дому
Пацан к успеху шел• 18 января в 16:26
Ответ дляЯнка-угомонись
Він вже дратується і каже що так не має бути, що він не проти якщо він в нас якийсь час живе, але принаймі нехай приносить додому гроші.
Ну это логично, взрослый безработный лось сел на голову вам и вообще чужому для него человеку. Чего он боится на улице, если ему 21 год? Пока закон не изменился, мог бы и работать
Маю рацію• 18 января в 16:27
Ответ дляЛюблю пиво
ви мене з кимось поплутали
я не заламували руки
)))заламуєте, скільки постів про бідного хлопчика якого в 21 рік ’виганяють’ в чужий, жорстокий світ.
виганяють його із дому чужої йому людини, виганяють дорослого чоловіка який може дозволити собі мати дівчину і пригощати її за рахунок матусі. Особисто я в 18 років працювала і кімнату у бабусі знімала, мотивація була залізна, або я працюю і знімаю, або повертають до батьків в пгт, при тому я,ще і навчалася на заочному відділенні. Хто заважає хлопцю самостійно роботу знайти прямо зараз, без ключів від квартири от взагалі ніяк? Мотивація дівчину не до чужого дяді приводити, низька?
Ms. Искренность• 18 января в 16:27
Ответ дляБибер-анонимер
Автор, вибачте, але я б пінком під зад його штовхала З ВАШОЇ квартири. Ключі не дала б звісно від іншої.
Здоровий муж, хай йде працює, шукає роботу з бронню. Не хоче - значить на фронт хай йде. В мене теж син, якщо що. І поступила б так само як кажу.
почему не дали бы ключи? сын не имеет права жить в своей квартире?
ФФФФристайла• 18 января в 16:27
Ответ дляЛюблю пиво
Она похожа на отца, да, но я его не ненавижу
Киця-бриця• 18 января в 16:27
Ответ дляЛюблю пиво
авторко, а що ви мовчите? пішла вже з теми
в шоке от осознания реальности
Стріляний птах• 18 января в 16:28
Я взагалі не підтримую порадниць, які звинувачують автора у тому, що 21-річний хлопчик не може ні навчатися, ні працювати.
Вона вклала, що могла,тепер , всьо , греби сам.
Мені, як людині, яка з 17 років живе окремо від батьків, не зрозуміти таких синочків. І був час, коли я з дитиною на руках залишилася без житла і роботи, і вигрібала сама. І вигребла. Батьки мене підтримували. Словесно.
Люблю пиво• 18 января в 16:28
Ответ дляФФФФристайла
це один з варіантів нелюбові до власної дитини
значить, у вас інший
Люблю пиво• 18 января в 16:28
Ответ дляКиця-бриця
в шоке от осознания реальности
та просто троляка
ФФФФристайла• 18 января в 16:29
Ответ дляЛюблю пиво
А из ваших ясно, что в вас безпроблемные дети и вы даже представить себе не можете, что бывает иначе.
Люблю пиво• 18 января в 16:29
Ответ дляФФФФристайла
вони в мене ’безпроблемні’ тому що я їх люблю