Янка-угомонись• 18 января в 15:47
Ви б дали синові ключі від квартири? Руйнуються стосунки, потрібна порада
Мені 49 років. З батьком сина розлучена дуже давно, синові 21 рік. Жили з ним у нашій однокімнатній квартирі, поступив в університет, я оплатила навчання і він поїхав до Львова вчитись і жив 2 роки в гуртожитку. Я допомагала фінансово, звісно. На харчування, одяг, новий телефон. 1,5 роки тому він завалив сесію і не прийшов не перездачі, його відрахували з університету.
Після того, як він поїхав на навчання, я зустріла чоловіка, він запропонував переїхати до нього. Я так і зробила, а свою квартиру здала в оренду. Після відрахування син приїхав до нас з чоловіком, чоловік з ним мав нормальні стосунки. Вже більше року син живе з нами і не працює, маніпулює тим, що його можуть спіймати на вулиці бо він не студент. Зустрічається з дівчиною, вона деколи приходить до нас. Чоловік мені вже натякає на те, що я дуже потикаю сину, що він має йти на роботу і тд. Син вимагає дати йому ключі від квартири в якій ми жили раніше. Що мені робити?
ротцвеники• 18 января в 16:07
Ответ дляКиця-бриця
Удалено администрацией...
это не ребенок, это здоровый мужик, который хочет жить и трахаться в удовольствие, а работать неее
Люблю пиво• 18 января в 16:07
Ответ дляротцвеники
именно так, все в его руках
ви свою дитину теж викинули б?
КокошинЭль• 18 января в 16:08
Ответ дляКиця-бриця
не смог организоваться
где-то расслабился
в потом не хватило морально-волевых чтобы выйти из зоны комфорта и порешать вопросы
где-то расслабился
можно ведь восстановиться в вузе и перевестись на другой факультет. у него так всю жизнь морально-волевых не будет хватать, и что, всю жизнь амебой на мамке висеть?
Зяблик протестант• 18 января в 16:08
Ответ дляЯнка-угомонись
Чоловік не каже йому звичайно щоб вже і зараз зʼізджав, але вже дуже натякає на те, що він повинен вже приносити гроші додому якщо живе тут..
До 25-ти лет не забирают, гоните его на работу!
Парасюха• 18 января в 16:08
Сейчас водители нарасхват. Он по возрасту не клиент ТЦК. Это золотой водитель. Его с руками и ногами оторвут магазины на доставку.
Люблю пиво• 18 января в 16:08
авторко, а ви оплачували репетиторів та навчання саме по тому фаху, що син хотів?
ротцвеники• 18 января в 16:08
Ответ дляБорисфенка
Також варіант, якщо квартирантів виселити швидко не виходить.
І щодо роботи якось допомогти, якщо син сам безпорадний.
не надо выселять квартирантов, пусть отдельно живет и снимает жилье, миллионы так живут и все ок, он не уникальный
ФФФФристайла• 18 января в 16:08
Ответ дляЛюблю пиво
ви б так змогли? тільки чесно
залишити дитину на вулиці
Этим летом моя 13 летняя дочь пришла домой в дрова. Это был не первый раз, конечно, она уже более чем полгода мотала мне нервы подобным поведением, было много чего, чего и врагу не пожелаю. Я ее встретила на пороге, забрала телефон, ключи и сказала, что или она заходит и живет по моим правилам или уматывает прямо сейчас. Конечно, она до сих пор обижена на тот случай, но теперь приходит домой вовремя и трезвая.
Кундалина• 18 января в 16:09
Ответ дляБелоснежко
Не забере. Точніше не віддасть і з хати не вийде.
Якщо по документах квартира автора, то і забере і віддасть і вийде. Якщо квартира спільна, то автор просто не має права його туди не впустити
Однозначно• 18 января в 16:09
21 то що вже не дитина чи що. Підтримка батьків важлива завжди. А тут чоловік новий який там син. Ви спитали може в нього проблеми чи депресія. Поговоріть з сином.
ротцвеники• 18 января в 16:09
Ответ дляКиця-бриця
не смог организоваться
где-то расслабился
жрать захочет, быстро выйдет из зоны комфорта
Киця-бриця• 18 января в 16:09
Ответ дляротцвеники
Удалено администрацией...
Несемо світло разом• 18 января в 16:09
Ответ дляПочемучка
Вчитись він не буде. Працювати теж. Прийміть це
Кушать захочет, будет. Просто пока мама кормит, можно и не работать
Люблю пиво• 18 января в 16:09
Ответ дляФФФФристайла
а якщо умотала б?
ви спокійно зачинили б двері та спокійно жили б собі?
ротцвеники• 18 января в 16:09
Ответ дляЛюблю пиво
ви свою дитину теж викинули б?
если бы такое чудовище было, то да
Наша взяла• 18 января в 16:10
Договоритесь с сыном, что как только он будет в состоянии самостоятельно оплатить коммунальные и себя прокормить, вы его переселите.
Срок определите- до окончания срока аренды с вашими арендаторами.
Без- это не мое, я планирую, как то будет.
Себя ставьте на его место, ему тоже неприятно такое положение вещей, как сейчас.
Возможно, новый муж сможет помочь сыну с работой.
Люблю пиво• 18 января в 16:10
Ответ дляротцвеники
если бы такое чудовище было, то да
чудовисько то хіба що вбивця, гвалтівник
Маю рацію• 18 января в 16:10
Ответ дляВсех в сад
Слушайте чужих тёток. Они сейчас вам насоветуют как навсегда поссориться с сыном
Давайте вас послухаємо))
Почекуха• 18 января в 16:10
Ответ дляВсех в сад
А можно на пенсии остаться у разбитого корыта. И без мужика и без сына
Вы это серьезно? Вот без суда она очень рискует остаться, если дальше продолжить потакать сыну. И толку от такого сына, если мама полностью его содержит и обхаживает, она состарится, а он так и будет на ее иждевении
ротцвеники• 18 января в 16:11
Ответ дляКиця-бриця
Удалено администрацией...
у вас тоже такой трутень под юбкой?)))
Пузата Хата• 18 января в 16:11
Ответ дляПарасюха
Ему права оплатят - он опять все бросит, лучше экспедитором
ФФФФристайла• 18 января в 16:11
Ответ дляЛюблю пиво
а якщо умотала б?
Не спокойно, конечно, я же ее мать, но закрыла бы. Она же не полная идиотка, чтоб уйти на вольные хлеба, посидела бы под домом до утра и оклемалась. Может пару дней по подругам бы поотдыхала, но вернулась бы.
Борисфенка• 18 января в 16:11
Ответ дляротцвеники
Тобто гроші за оренду квартирі мамі, бо вона ж дєвочка, а син хай на вулиці поживе, поки на оренду не заробить?
ротцвеники• 18 января в 16:13
Ответ дляБорисфенка
сыну оплатить пару месяцев и дальше сам! он мужчина? да! вперед! как спать с бабами, так взрослый, а как работать, то бубочка, нуну))
Кукусик• 18 января в 16:13
Ответ дляФФФФристайла
А якби пішла вночі незрозуміло куди і у щось вляпалася. Ці ультиматуми працюють тільки на боязливих дітях.
Люблю пиво• 18 января в 16:13
Ответ дляФФФФристайла
ну от взяла б та пішла
на характер
і з нею, не дай боже, щось трапилось би
13 років самий нестабільний вік
як ви так ризикуєте власними дітьми
на характер
і з нею, не дай боже, щось трапилось би
13 років самий нестабільний вік
як ви так ризикуєте власними дітьми
Маю рацію• 18 января в 16:15
Ответ дляМандолина Бу
Удалено администрацией...
Мужику Автора цей молодик також чужий, опускаючись на ваш рівень висловлювання думки, анус вилизувати він не буде. У Автора не багато варіантів, або хлопчина йде на свої хліба, або йде від мужика в однушку , робити те що ви пропонуєте до своєї смерті
ФФФФристайла• 18 января в 16:15
Ответ дляЛюблю пиво
ну от взяла б та пішла
на характер
і з нею, не дай боже, щось трапилось би
13 років самий нестабільний вік
як ви так ризикуєте власними дітьми
на характер
і з нею, не дай боже, щось трапилось би
13 років самий нестабільний вік
як ви так ризикуєте власними дітьми
Учитывая, как она себе вела до того, то и так бы что-то случилось. Я же написала, что это не первый раз, была последняя капля. Конечно, у нас и наркоманов, что выносят из дома последнее, мамки до конца баюкают.
Стріляний птах• 18 января в 16:16
У мене син, але молодший.
Поки чітко гну лінію - або учитися, або працювати.
Я годую і вдягаю лише поки навчається.
Може, це і строго, але я вважаю, тільки так виростають, може, і не справжні, але принаймні самостійні чоловіки.
Біля маминої спідниці ніколи він не стане самостійним!
Я годую і вдягаю лише поки навчається.