ГороховаЯ• 19 января в 05:41

Зрада

Зустрічалася з хлопцем 4 роки, розійшлися. На період розходження зустріла старого знайомого, якого знала майже 7 років так поспілкувалися, що зробив пропозицію через деякий час. І водночас на горизонті зʼявився колишній, який захотів «просто поговорити». І я зрадила нареченому з колишнім. Наречений сказав, що може вибачити мені, якщо він важливіший чим колишній, а я гадки не маю, що робити. Колишній повний мудак, а цей дуже мʼякий. Це тупо величезна проблема, бо на такому гріх не їздити( так, я сучка, всі не без гріха). Я люблю чоловіків зі стержнем
сказочное_Бали• 19 января в 05:43
Сучка і мудак
Ідеальна пара!

Залиште теперішнього в спокої.
Love_Love_Love_• 19 января в 05:47
Слаба на передок, на язичок і на мозочок
АгатаХристя• 19 января в 05:47
Ви гадки не маєте, тому вирішили порадитися з колишнім, що робити, бо переспали з іншим у період, коли Ви були не разом?

Геніально.

Він потім буде маніпулювати цією інформаціїю при любій можливості.
Ще й зарезервує собі можливість самому зрадити.
автор ГороховаЯ • 19 января в 05:50
Ответ дляАгатаХристя

Геніально.

Колишній також гуляв дай боже. Проблема в тому, що я запитала у нареченого чи можу я вийти с колишнім він сказав ок
ХикориДикори• 19 января в 05:51
Ответ дляАгатаХристя

Геніально.

Ні. У автора був 1. Розійшлися, зустріла 2, виходить заміж. Зрадила з номером 1. 2 готовий пробачити, бо слюнтяй, а слюнтяїв автор не любить, любить зі стержнем
АгатаХристя• 19 января в 05:56
Ответ дляГороховаЯ
не розумію проблеми.
і що, що він сказав ’ок’?
Ви вийшли і зрадили?

До чого тут наречений?
АгатаХристя• 19 января в 05:57
Ответ дляХикориДикори
дякую, я так і зрозуміла з самого початку
сказочное_Бали• 19 января в 05:57
Ответ дляГороховаЯ
А мав прив´язати до батареї, чи що?

Щоб ви нікуди не ходили?

Просто дайте людині спокій. Йдіть до бувшого. В нього і стержень і х*й.
Все , як ви любите.
сказочное_Бали• 19 января в 05:59
Ответ дляАгатаХристя
не розумію проблеми.
і що, що він сказав ’ок’?
Ви вийшли і зрадили?

До чого тут наречений?
Виявляється, деяким людям зрадити, це як за хлібом сходити

Ну, вийшла, ну випадково на х** впала.
Ну а шо такого?
АгатаХристя• 19 января в 06:02
Ответ длясказочное_Бали

Ну, вийшла, ну випадково на х** впала.
Ну а шо такого?
не випадково вийшла, а перед тим у нареченого запитала.
той її відпустив.
то на ньому тепер вся відповідальність.

маячня якась.
ще й переспати за таких умов - що нареченого поставила до відома, що йде з колишнім.

коротше, автор, дайте нормальному чуваку (нареченому) спокій. Тусіть з колишнім, ви - гарна пара.
Джавеліна• 19 января в 06:10
Ответ дляАгатаХристя
той її відпустив.
то на ньому тепер вся відповідальність.

маячня якась.

Та вона й колишньому не дуже треба, і майбутньому теж буде не дуже... отак і буде стрибати зі стержня на стержень...
сказочное_Бали• 19 января в 06:11
Ответ дляАгатаХристя
той її відпустив.
то на ньому тепер вся відповідальність.

маячня якась.

Мудак і сучка)
Ідеально)
сказочное_Бали• 19 января в 06:11
Ответ дляДжавеліна
Бо нормальний їй не потрібен.
Живчик-счастливчик• 19 января в 06:28
Ви любите колишнього … не виходьте заміж за теперішнього-там життя не буде .. я теж вийшла заміж за колишнього, він із стержнем , як ви кажете ))) добре , що не вийшла за слюнтяя який був наступним … але і життя з цим не таке як я собі уявляла ((( перші роки таке мені влаштовував , гуляв .. бо із стержнем 😅
автор ГороховаЯ • 19 января в 06:41
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Ну я така дівчинка, що теж сидіти на лавці не буду. Зараз 21 століття і я думаю, що навіть відкриті відносини і якісь експерименти це ок. Він гуляв від мене, а я не зраджувала. Спробувала іншого після розлуки. Доречі, колишній був 1 статевим партнером, а наречений 2. Я не пробувала інших чоловіків, а задоволення я можу отримати тільки коли в крові адреналін. Який я можу відчувати тільки з колишнім і це дуже бісить. Мені просто потрібні емоції
НеКонец-Света• 19 января в 06:50
Ответ длясказочное_Бали
Сучка і мудак
Ідеальна пара!

Залиште теперішнього в спокої.
😂😂😂
Живчик-счастливчик• 19 января в 06:51
Ответ дляГороховаЯ
У мене мій ,, колишній ,, а зараз теперішній чоловік перший , один єдиний сексуальний партнер )) я у нього 100000…якось так , коли вийшла заміж то зрозуміла що з цим ніяк не можу змиритись , але ще живу , 15 років 🤷🏻‍♀️
НеКонец-Света• 19 января в 06:52
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Чому не обрали нормальне спокійне життя?
автор ГороховаЯ • 19 января в 06:55
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Так і Ви собі не відмовляйте, життя одне, відпочиваєм дівчатка! Не один, так інший. Тут у нас чоловіки думають, що вони царі і боги. А у мене тітка з 2 дітьми поїхала за бугор і знайшла чоловіка, який з неї пилинки здуває.
Живчик-счастливчик• 19 января в 06:55
Ответ дляНеКонец-Света
Бо перша любов 🤷🏻‍♀️емоції … ніхто більше майже не цікавив , і думка про те , що він буде з іншою вбивала мене , я була в депресії без нього
автор ГороховаЯ • 19 января в 06:56
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Вам потрібен психолог, це «больная любовь»
сказочное_Бали• 19 января в 06:57
Ответ дляГороховаЯ
Ну ну.
Років за 15 вашого стрибання по х*** поговоримо.
Живчик-счастливчик• 19 января в 07:00
Ответ дляГороховаЯ
Мені здається що любов і має бути така 😅кожному своє .. але вийти заміж за спокійного , а потім бігати десь бо не вистачає ,, стержня ,, це теж не ок
автор ГороховаЯ • 19 января в 07:01
Ответ длясказочное_Бали
Ну ну.
Так я і не збираюсь заміж, я незалежна жінка. Я не маю спраги до заміжжя. Захочу сьогодні одного, а завтра іншого. Мене не держить кусок хліба і квартира, я можу бути сама с собою і насолоджуватись цим, а не бути самотньою. І терпіти погане відношення я також не буду. Берегти свою цнотливість для чого? Для неотьосанного Васі, який заробляє 15 тис. Грн і буде тібідохкать мене в рваній майці ? Я краще буду жити так, як я хочу. З романами, емоціями і відпочинком
автор ГороховаЯ • 19 января в 07:04
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Якщо він зараз до Вас добре відноситься і Ви почуваєте себе краще з ним, чим без нього, то тоді ок. А ще потрібно відпустити ситуації з його гуляннями, бо якщо ви не зможете це простити, то воно Вас буде їсти кожен день. А як то сказано, що самий сильний перший конфлікт і є причиною розлучення вкінці.
НеКонец-Света• 19 января в 07:08
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Так
сказочное_Бали• 19 января в 07:17
Ответ дляГороховаЯ
Ви оце все запам´ятайте.
А краще запишіть собі десь.

Щоб років за 15 подумати, це ж треба, яка я була дурна(чи може розумна. Але це навряд чи.)
Ворую вкусняшки• 19 января в 14:39
Так, а в чому, власне, проблема?? Наче все ідеально складається: блядь виходь заміж за добровільно рогатого оленя і періодично дає колишньому.
Кого і що тут не влаштовує?
автор ГороховаЯ • 19 января в 15:26
Ответ дляВорую вкусняшки
Кого і що тут не влаштовує?
Хороший хід думок )
фрау Гітта• 20 января в 03:15
Измена это измена, неважно в браке или нет. После измены отношений больше нет.
А то что жених простил - то он сам спал с другими, потому и ’простил’.