ПростоБелка• 19 января в 15:44

Думаю, що мене зурочили.

Десь трохи менше року тому почалися великі труднощі у духовному плані. Все борюся з ними, та не виходить. Помітила, що ці труднощі почалися як раз приблизно коли я нажила собі ворогів. Може зурочив хтось? Як відвести цю порчу у домашніх умовах? Ходити до когось немає можливості.
Файна цьоця• 19 января в 15:45
21 сторіччя на дворі, а баби вірять в порчі
Раз одела не бу• 19 января в 15:47
Ответ дляФайна цьоця
21 век а вы верите только телевизору🙂.
Кумася• 19 января в 15:47
беда не приходит одна
перетерпите
автор ПростоБелка • 19 января в 15:47
Ответ дляФайна цьоця
Та я розумію, що шукаю розраду в містиці чисто тому, що своїми силами тяжко. Але все ж хочу спробувати. Бо а чому ж ні?
100%• 19 января в 15:48
Ви Кейт мідлтон чи меган?
Чи може Дж Ло?
автор ПростоБелка • 19 января в 15:48
Ответ дляКумася
беда не приходит одна
перетерпите
Що ви маєте на увазі під тим, що біда не приходить одна?
автор ПростоБелка • 19 января в 15:48
Ответ для100%
Ви Кейт мідлтон чи меган?
Чи може Дж Ло?
Для вас хоч Ді Капріо
А я нівроку• 19 января в 15:49
Це рік карми закінчується. У Вас немає ворогів, сходіть до психолога. Вам треба позбутися зайвих дурних думок і планувати подальше щасливе життя. Також, почитайте про синдром Lucky Girl
Мовчу, але хочу• 19 января в 15:50
Ви взнали, що бога не існує?
Страхованная• 19 января в 15:51
Ответ дляРаз одела не бу
21 век а вы верите только телевизору🙂.
Так а в телевизоре что? Экстрасенсы и прочая потусторонняя шелупонь.
автор ПростоБелка • 19 января в 15:53
Ответ дляА я нівроку
Може й нема, але є люди, які за моєю спиною обговорюють мене у дуже поганих сенсах. Це точна інформація.
До речі, дякую за поради!
аромат Жука• 19 января в 15:56
А що значить в духовному плані? В церкву не можете зайти?
Svitlo_• 19 января в 15:56
Ответ дляПростоБелка
До речі, дякую за поради!
В усіх людей без винятку є люди, що їх за спиною обговорюють. Теж мені знайшли проблему.
автор ПростоБелка • 19 января в 16:02
Ответ дляаромат Жука
Це мається на увазі що особисті життєві плані йдуть наперекосяк. Такі як, наприклад, віддача своєму гобі, зменшення екранного часу. Воно може й здається дрібницею, та дуже нагнітає це відчуття «зомбованості», втрати контролю над собою.
А я нівроку• 19 января в 20:08
Ответ дляПростоБелка
Якщо люди Вас обговорюють, то можна тільки їх пожаліти, настільки у них сумне своє життя.
А Вам зовсім не треба переживати, а вичеркнути їх і все, жити своїм життям, своїми захопленнями, бажаннями. Зосередтесь на позитиві