Невидимка Майя• 19 января в 23:12

В кого чоловік на війні.. і спортились стосунки?

Так херово сьогодні. Жила в нього майже 8 років. По деяким обставинам, пів року тому переїхала додому. Сьогодні чоловік приїхав у відпустку, і поїхав не до мене, а до мами.... Просто дуже на душі херово... в нас було стільки планів.
Твоя подружайка• 20 января в 00:11
В мене тут двоє дітей, мама, зйомне житло, досить туманні перспективи) не думаю про стосунки, от взагалі, бо ніколи. Потім подумаю, після. Ну толку зараз? Роздратувати себе, його? Щоб шо? Посратись? Ну в нього птср, контузії і бог зна що ще. І тут я, недолюблена вся. Так, я теж заїбалась вже. Але я краще піду поплачусь психологу чи прибухну з друзями по скайпу, ніж буду заглиблюватись у стан наших стосунків. Бо це не приведе тупо нікуди зараз. Тому поки що я намагаюсь просто максимально якісно проводити з ним час: весело, класно, трахатись, гуляти з дітьми, кататись в гори, смачно їсти і т.д.
Як раніше вже не буде. І буде важко. Попереду реабілітація, труднощі. І, можливо, ми і розлучитимось навіть. Потім. Зараз задача інша просто. Вижити йому, жити - мені.
Тому, автор, я не знаю, який в нас стан стосунків. Що є, то є
Баррикадница• 20 января в 00:12
Ответ дляНевидимка Майя
Може якби не війна, то я б не тягла все на своїй спині? Правда? Здоров´я я добре вгробила після того, як його забрали...ще б як він мене б зрозумів. Я півтори роки вихідного не мала, бо розривалась між хатою, і бізнесом...незнаю як вижила....але розуміти маю тільки я його
Зря вы это. Жертвы ни один мужик не оценит, потом еще скажет - я не просил тебя, сама впрягалась.
Поэтому не напрягаюсь из-за мужиков, это они должны напрягаться и не выносить мозг, если им женщина помогает
автор Невидимка Майя • 20 января в 00:13
Ответ дляБарвіночка
мама, милочка, Одна! а жён может быть много, понимайте всё правильно и не пытайтесь на себя одеялко тянуть. Если он приехал в последний раз, не дай бог, то мама сына не забудет, а вы себе быстренько другого найдёте и забудете как его звали. Уважение такому сыну. Я если что женщина, бывшая три разЫ замужем)
Так звичайно) але мама була біля нього тільки тоді, як він був маленький. Тепер біля нього жінка. Я думаю, на каву до жінки міг приїхати? А потім додому б поїхав....я ж не заставляю його біля мене сидіти
Стрекозей• 20 января в 00:14
Ответ дляНевидимка Майя
Так. Не тільки їм там не просто....нажаль, мало хто це розуміє..
Тільки ті, хто має чоловіка на фронті.
Так само, як дружину ухилянта зрозуміє тільки дружина ухилянта :)

Іншим, навіть кращим подругам, зрозуміти це неможливо.

Я це ще в часи ато зрозуміла. Тільки до своїх, таких, як ти. А для інших у мене ’все чудово’. Бо не дай бог починають щось радити чи оцінювати - жах.
автор Невидимка Майя • 20 января в 00:18
Ответ дляТвоя подружайка
Ми так жили майже всі ці три роки....я до нього їздила...він приїжджав, Карпати, рибалка, друзі, чани.....а зараз щось зламалось і зовсім не весело.
Але все буде добре. Ви молодці. Живіть! Можливо якась тимчасова депресія...
СережкинаЯ• 20 января в 00:19
Ответ дляМеряю линейкой
У всех испортились. Не слушайте кто пишет,ой супер все у нас. Это не жизнь((
Не пишіть за всіх.
автор Невидимка Майя • 20 января в 00:20
Ответ дляБаррикадница
Ну ви однозначно праві. Але таке життя. Сьогодні він мені поміг, завтра я йому. Тільки не всі можуть оцінити. Я йому вдячна, а він мені виходить ні)
СережкинаЯ• 20 января в 00:20
Ответ дляБілка в колесі
Там на передовой такое творится, у него уже новая
Ви ду..на?
СережкинаЯ• 20 января в 00:25
Ответ дляБабо-лебідка
Теж чула тільки такі історії, де не дуже все добре. І розлучення є серед знайомих.
Ну в мене з знайомих військових тільки один розлучився - кинула його жінка після поранення. І залишила діток його батькам, молодшій пару місяців було. Поїхала за кордоном своє життя налаштовувати .
А так тільки одружуються.
автор Невидимка Майя • 20 января в 00:25
Ответ дляСтрекозей
Тільки ті, хто має чоловіка на фронті.

Це точно. Я настільки посивіла за ці три роки, що сама в шоці....настільки я себе з´їла, переживаю постійно....ніхто цього не розуміє, і не зрозуміє. Я вже змирилась, тому тримаю все в собі. Якось буде. Аби були живі
Баррикадница• 20 января в 00:27
Ответ дляНевидимка Майя
Милая автор, в любых обстоятельствах нужно выбирать себя. Не тянули тот магазин, значит надо было распродать товар и сразу закрыть, до тех времён, когда муж вернется и уже потом думать и начинать вместе.
Магазин это не тот бизнес, который сложно начать заново.
Повторюсь, всегда выбирайте себя, всегда!
Крижана бурулька• 20 января в 00:27
Ответ дляНевидимка Майя
Просто интересно, а вы у него не спрашивали почему он к вам не заехал?
И да, я бы тоже обиделась сильно. Я понимаю, что родители это святое но зачем тогда жениться, если ехать к ним. Нормально было бы заехать на пару часов к родителям пообщаться и поехать к жене
автор Невидимка Майя • 20 января в 00:27
Ответ дляСережкинаЯ
А так тільки одружуються.
Не судіть. Можливо поїхала, бо гроші треба? Малі діти, чоловік з пораненням.... як цій жінці все тягнути?
автор Невидимка Майя • 20 января в 00:29
Ответ дляБаррикадница
Просто надіялись, що війна швидко закінчиться...а воно он як...тому й тягнула
СережкинаЯ• 20 января в 00:31
Ответ дляНевидимка Майя
І щоб усе не тягнути скинула на свекрів?
Думаєте ви краще знаєте?
ПлакалаВАвто• 20 января в 00:31
Ответ дляГ@Л@В@ломка
У нас наоборот крепче стали.
И у нас ,и у подруги-стали крепче отношения с мужьями.
Спішу - перекидаюсь• 20 января в 00:32
Ответ дляСережкинаЯ
А так тільки одружуються.
боже, яка ж тільки гнида...
ПлакалаВАвто• 20 января в 00:32
Ответ дляМеряю линейкой
Вранье.У нас стали лучше,и не только у нас
Спішу - перекидаюсь• 20 января в 00:34
Ответ дляНевидимка Майя
чому ви її виправдовуєте? написано ж - поїхала влаштовувати своє життя
автор Невидимка Майя • 20 января в 00:34
Ответ дляКрижана бурулька
Він мав приїхати сьогодні вночі, а зранку здавати аналізи (спермограму, кров..). Тому мав їхати додому, бо там де я живу, таких аналізів не роблять. Але не сказав, що виїжджає раніше, і приїхав додому сьогодні вдень, десь біля 3 години....нас розділяє 70 км, не так багато, ще й машиною їхав, міг заїхати....ой, якби скучив, то б заїхав, що тут говорити
Баррикадница• 20 января в 00:35
Ответ дляПлакалаВАвто
Обычно так всегда, хорошие отношения трудности только закаляют и укрепляют, а где тонко было, там рвется (
Ленивица-красавица• 20 января в 00:35
Ответ дляНевидимка Майя
А він взагалі подзвонив Вам коли приїхав? Щось казав? Ви чому не поїхали до його мами? Не пропонував?
Крижана бурулька• 20 января в 00:35
Ответ дляПлакалаВАвто
Это ж хорошо. Но вы не все. Есть и другие люди. Уже и развестись успели, хотя я помню начало полномасштабной, она на него надышаться не могла, теперь плюёт тся)
Барвіночка• 20 января в 00:35
Ответ дляНевидимка Майя
в таком аду, как воюет ваш мужик- выжить бы!..ему что магазин сейчас нужен?! это вам надо было бизнес держать и жить с этого...от я вас сразу срисовала)) Жінка, перша, друга, ось ви- розвернулася і поїхала обіженая, де ви біля нього?! чекає вона на каву... Ещё раз повторюсь для одарённых мама у человека одна и на всегда! а вы временный капризный эгоистичный персонаж пока на 8 лет, похоже ваш мужчина это уже понял и выбрал приоритеты, из песни слов не выкинешь ’Жена найдет себе другого, а мать сыночка — никогда!
Стрекозей• 20 января в 00:36
Ответ дляНевидимка Майя
От щодо сивини - реально, капець. Я теж посивіла просто неприлічно. Фарбуюся, воно змивається майже миттєво. Ну не будеш же раз на два тижні фарбуватися. Шкода волосся, бо бог із ним, що колір поміняло, ще й сиплеться періодично так, шо аж лячно.
Королева спама• 20 января в 00:37
Ответ дляСтрекозей
якшо змиваєтья, то хріново фарбуєте, так не повинно бути
Крижана бурулька• 20 января в 00:39
Ответ дляНевидимка Майя
Так может завтра поедет сдаст анализы, приедет к вам и будет весь ваш муж.
Может устал, они ж там очень устают. Отдохнёт и к вам
Стрекозей• 20 января в 00:39
Ответ дляКоролева спама
Так само, як останні 15 років. А фарбою цією користуюся вже п´ять.
автор Невидимка Майя • 20 января в 00:40
Ответ дляЛенивица-красавица
Подзвонив. Просто йому майже по дорозі до мене...сказав ’приїжджай’, але ж він і так знав, що це чисто для відмазки пропозиція. Мені ще до нього добиратися, а завтра дитину в школу треба збирати....ну таке
Крижана бурулька• 20 января в 00:42
Ответ дляНевидимка Майя
Честно? Я б с войны тоже поехала бы к себе домой