Невидимка Майя• 19 января в 23:12
В кого чоловік на війні.. і спортились стосунки?
Так херово сьогодні. Жила в нього майже 8 років. По деяким обставинам, пів року тому переїхала додому. Сьогодні чоловік приїхав у відпустку, і поїхав не до мене, а до мами.... Просто дуже на душі херово... в нас було стільки планів.
Я таке знаю• 20 января в 07:15
У нас все друзья развелись. Часть жен не смогли принять этот выбор мужчин, часть уже в процессе в связи с неадекватным поведением
Ума Палата• 20 января в 07:42
Ответ дляБілка в колесі
Там на передовой такое творится, у него уже новая
Не все на передовой, далеко не все
Най хоч раз• 20 января в 07:47
Испортились, на войне с сентября 22, мог приехать в отпуск перед Новым годом- не захотел, ну и я, если честно отвыкла
Най хоч раз• 20 января в 07:51
Ответ дляЭлька-Карамелька
расстались из-за его измены. вроде она уже родила ему . не интересуюсь особо.
слез не было... было разочарование
Это ваш муж медик?
Will_Be...• 20 января в 08:19
Автор, так, а отношения в чем ’спортились’? В том, что он поехал в родной дом, к родной матери, а не к Вам? Так, а в чем проблема была у Вас приехать туда же? Вас не звали, или Вам запретили?
КарамбОлька• 20 января в 08:45
Ответ дляНевидимка Майя
Надіюсь, що вирішимо всі питання. Просто саме сьогодні плачу весь день, так боляче, ніби відчуваю, що щось не те...
І ви ще не виїхали тих 60 км? Щоб побачити чоловіка? Ваші сльози на щось вплинуть?
Невидимка Майя
• 20 января в 08:52
Ответ дляМира всем
Сестра вирішила подавати на розлучення після останнього приїзду чоловіка. З кожним разом ставало все важче і важче: мати, горілка, образи, б´є кулаками в стіну, кричить на вулиці. Каже, що банально стала його боятись(( Шкода, але те, що бачать вони, дуже сильно змінює людей, не всі витримують
Це дуже сумно...людина постійно в стресі...це дуже на психіку впливає. А не було б тієї клятої війни, то сім´я б збереглась..
Аль де Барановна• 20 января в 08:53
Ответ дляНевидимка Майя
Ми розписані, 30 січня буде 7 років😔
Деньги он маме отправлял или вам? Почему за три года вы не купили жилье?
Невидимка Майя
• 20 января в 08:55
Ответ дляЭлька-Карамелька
слез не было... было разочарование
Я незнаю, як би я це сприйняла...це дуже боляче....
Все буде добре.
Аль де Барановна• 20 января в 08:56
Ответ дляНевидимка Майя
Автор если у вас такие отношения то это не семья и война не причем, вы жили там где вас ругали и муж маме рот не закрыл, и за столько лет возле мамы жить глупо, у меня знакомая за три года войны пока муж на войне машину с его боевых купила и дом построили, а вы не жена а так были служанка
Аль де Барановна• 20 января в 08:57
Ответ дляНевидимка Майя
Все буде добре.
У вас добре не было, это вам казалось , муж за вас не стоял
Невидимка Майя
• 20 января в 08:57
Ответ дляОсвічую темряву
У мене у 3 знайомих, у кого як здавались були ідеальні стосунки, чоловіки подали на розлучення, саме після служби
Не знаю що там твориться і чому так, у 2 були маленькі діти і у стосунках до цього 7-10 років
🥲 у мене ніби всі знайомі разом....незнаю, можливо є якісь проблеми, не всі розкажуть....але я бачу по своєму чоловікові, дуже змінився..імце страшно
Аль де Барановна• 20 января в 08:58
Ответ дляНевидимка Майя
Автор он вам деньги отправлял свою зарплату?
Невидимка Майя
• 20 января в 08:59
Ответ дляНе кую, не мелю
Автор,вам треба закохатись...в іншого :-)
Сподіваюсь моя порада вам допоможе.
Це буде хіба що ще одна велика проблема 😁 та ну його, навіть думати про таке страшно
Невидимка Майя
• 20 января в 09:03
Ответ дляФайна пані
Це не він до вас не поїхав, а ви до нього.
Хто вам заважав приїхати в ту хату на час його відпустки? Чи ви плюнули на поріг і кинули ключі в лице свекрухи?
А чому він не приїхав і не забрав мене? А чому не сказав, що швидше буде? А може в мене ще дитина є, яка в школу ходить? Сину 12 років, він два тижні не посилить сам, правда?
Аль де Барановна• 20 января в 09:05
Ответ дляНевидимка Майя
А ребенок не от него если 12 лет ребенку а вы 7 лет в браке, автор вы ему не нужны, с ребенком я бы вообще с таким не связалась, если со дочь второму мужу не нужна была я бы с ним не была, автор глаза откройте вы ему не нужны
Аль де Барановна• 20 января в 09:06
Автор вы за 7 лет ему его ребенка не родили, и я так поняла деньги боевые он вам тоже не отправлял, он для себя решил вы ему не жена
Невидимка Майя
• 20 января в 09:07
Ответ дляКапуста Маша
Он хочет сдавать эти анализы сам или это происходит под вашим давлением? Возможно война повлияла на его желание заводить сейчас совместного ребёнка.
Війна, скоріше всього, повпливала на моє рішення, я почала сумніватись...бо незнаю, чи сама справлюсь....але чоловік підбадьорував, а останнім часом вже сам мовчить....а здає аналіз, бо пив три місяці курс вітамінів, це вже другий курс, і досить дорогий....здає, бо хоче дізнатись чи помогло. Ну, буде результат, то поговорим
Невидимка Майя
• 20 января в 09:12
Ответ дляАйболитная
Мій пити почав... Оце за 2 роки у відпустці був 2 рази, і обидва пив.... Після другої я навіть зітхнула з полегшенням , коли поїхав. Діти в шоці, так його люблять і чекають, а тут... Я розумію, що там дуже важко, мій реально в окопах і на позиціях, але мені що з цим робити? Проблеми не визнає, до психологів не хоче ( та й ясно, витрачати 2 тиждені відпустки на це...). Хвороб набув за цей час море... Я не знаю, ці два роки кардинально змінили наше життя.
Це капець....клята війна....ну неможливо, щоб людина безвилазно сиділа там три роки, це люба психіка поїде....я вам дуже співчуваю...тримайтесь, можливо все скоро закінчиться і буде, як раніше
Невидимка Майя
• 20 января в 09:14
Ответ дляНай хоч раз
Я також себе іноді ловлю на думці, що поки він там, то все ок, а як приїжджає, то напруга ....
В вас є діти?
Файна пані• 20 января в 09:23
Ответ дляНевидимка Майя
Ви домовлялись про те, що він вас забере? Чи він вам взагалі не повідомив, що їде у відпустку?
Невидимка Майя
• 20 января в 09:24
Ответ дляАль де Барановна
Нікому не відправляв, приїжджав, знімав з картки, що було, я докладала, і міняв на валюту. Ми ж на будинок збирали,мали будувати, ці кошти в мене...
Зараз він мені кредитку закриває щомісяця, але це поки я без роботи😆 де решта грошей, я й не питаю
Невидимка Майя
• 20 января в 09:25
Ответ дляАль де Барановна
Ну, приблизно так я себе і відчуваю. І йому говорила не раз.....але, мабуть людина не розуміє.
Невидимка Майя
• 20 января в 09:26
Ответ дляАль де Барановна
Ні. Вище написала
Невидимка Майя
• 20 января в 09:32
Ответ дляФайна пані
Він сказав, що приїде в понеділок під ранок або вночі. Ближче до від´їзду сказав, ще незнає коли буде виїжджати, хоча добре він все знав....я до нього подзвонила в обід, а він сказав, що ще три години і він вдома...я була в ступорі. Каже ’приїжджай’, а я ’давай ти, ти ж і так їдеш, по дорозі можеш приїхати’ ....ні, бо він замучений. Хоча до того приїжджав і ще купа всього робив, а цього разу він замучений....ну я відчуваю, що шось не те
Мой_ужин• 20 января в 09:33
Ответ дляНевидимка Майя
Жили на одному подвір´ї з його батьками. Але окремо. Переїхала через те, що мене там абсолютно нічого не тримало..був бізнес, який я тримала з останніх сил..але незмогла, самій важко. Від його батьків ніякої підтримки, ну і мама його специфічна...і обзивала, і контролювала.
Чому ви не поїхали туди, де жили разом, щоб зустрітися з ним там? В нього відчуття дому там, туди він і поїхав. Ви дивно себе поводите
Невидимка Майя
• 20 января в 09:36
Ответ дляМой_ужин
І що, тепер постійно їздити туди сюди? Я ж там жила, чекала, варила, доглядала, прибирала....може він себе пересилити і приїхати до мене, правда? Тим більше батьки його не раді мене там бачити, вони нікого не раді бачити...не хочу собі лишній раз нерви псувати ....і він це прекрасно знає
Аль де Барановна• 20 января в 09:38
Ответ дляНевидимка Майя
Так валюта у вас, это хорошо
Мой_ужин• 20 января в 09:38
Ответ дляНевидимка Майя
Чому ви там жили 8 років? Чому до війни не пропонували йому переїхати, як вам там так нерви псували?
Файна пані• 20 января в 09:39
Ответ дляНевидимка Майя
Ви точно дружина військового? Жоден військовий стопррцентно не знає коли з може виїхати з частини. І так людина в дорозі замучена, а коли вона ще й війни то взагалі немає слів.
Щось у вас не те