Тумба-юмба• 20 января в 11:53

Порадьте, будь ласка, який готель Туреччини вам сподобався найбільше

З початку війни не були у Туреччині. До цього відпочивали у готелях мережі Delphin та Liberty, хотілося би чогось схожого (гарне харчування з морепродуктами, великий вибір імпортного алкоголю, гарний мініклуб, аквапарк....) . Зі свого боку можу порадити Delphin Imperial, Delphin Be Grand, Liberty Fabay. Були там до війни, але впевнена, що там залишилося все на рівні.
МаринаХ28• 20 января в 11:55
Марк ОʼПоло.
Були до війни, дуже сподобалось і планували повернутись, але, але…
Анонимарик• 20 января в 11:55
Барути люблю. Все продумано до дрібниць для комфортного відпочинку
Едимнаморе• 20 января в 11:56
Риксосы отличные
Медсестричка• 20 января в 11:59
Rixos Premium Tekirova отличный если можете позволить
Помогалочка• 20 января в 12:20
Ми любили Бодрум.
Найкраще зайшов Вог Бодрум та той, шо в минулому Джумейра. Нині він Плаза Бодрум, здається.
І там ще поруч новенький гарний. Але ми вже в Туреччині 3 роки не були, тож, інфа не актуальна. Там тепер кацапський заповідник, не хочу з ними поруч сидіти.
ТигрЛьвович• 20 января в 12:23
Вояжи, но цени на турцию стали неадекватними
Я натуралка• 20 января в 12:28
Rubi Platinum. Вже три рази там були. Останній раз в вересні. До цього відпочивали в Voyage Sorgun, Delphin Be grand і т.д. Як для нас, то ідеальний готель. Прекрасний пляж, дуже чисто, відмінне прибирання, гарне обслуговування. Їжа найсмачніша. Величезний вибір морепродуктів: краби, креветки, восьминоги, кальмари, мідії, червона риба. Різні делікатеси. Мінус: далеко від аеропорту. Але індивідуальний трансфер і за годину ви на місці.
Анонимушка• 20 января в 12:37
До войны ездила в Турцию пару раз в год, больше всего понравился отель Нирвана под Кемером
В гости звали?• 20 января в 12:41
Из попроще утопия ворлд Алания, турунч, но интересные
Турагенція Tourdream• 20 января в 13:00
Ответ дляПомогалочка
Ми любили Бодрум.
Vogue у Бодрумі так Vogue й залишився, його не перейменовували.
The Plaza Bodrum - це колишній Be Premium Bodrum, а до того Bodrum by Paramount.
Мабуть у Vogue найкраща дитяча концепція у тому регіоні.

Автор, зверніть увагу на готелі мережі Палома. Зокрема Club Marvy на Эгейскому узбережжі. А на анталійскому відносно нові готелі цієї мережі Finesse та Orenda у Сіде. Та оновлений до майбутнього сезону готель Paloma Grida у Белеку. Також у цьому році до мережі перейшов колишній готель Cornelia Deluxe, його назва зараз Paloma Sencia.
Помогалочка• 20 января в 13:05
Ответ дляТурагенція Tourdream

А до того Бодрум Джумейра, якщо ви вже мені все це нашось пишете.