Наездница• 20 января в 11:59
Забудовник Львів, порадьте.
Доброго дня. хто недавно можливо цікавився забудовниками в Львові. Син хоче взяти кредит під Є оселю. подивилась ціини різняться від 850 дол до 1900 за квадрат.
можливо когось категорично не радите
Наездница
• 20 января в 12:07
за Авалон хтось підкаже, в них хороша ціна. Але син каже жахливі відгуки. Ми просто ніколи не купували і не жили в квартирах, у нас свій дім. будували самі. і ось цівсі ньюанси з квартирою
Наездница
• 20 января в 12:07
Ответ дляНапланетянка
Рекомендую lev development
дякую перегляну
Губной рояль• 20 января в 12:08
Выбирать изначально стоит ЖК. А потом уже смотреть репутацию застройщика и проверять с компетентным юристом документы на строительство.
Наездница
• 20 января в 12:10
Ответ дляГубной рояль
син каже що брати на етапі котловану, але скільки ж історій було що недобудовували кидали.
плюс чи є оселя діє коли немає будинку, ми не взнававли
Напланетянка• 20 января в 12:12
Ответ дляНаездница
дякую перегляну
Несмотря на войну они сдают в сроки объекты.
Наездница
• 20 января в 12:13
Ответ дляНапланетянка
в них майже все проданно, я в шоці, такі ціни і люди купують так активно..
Напланетянка• 20 января в 12:14
Ответ дляНаездница
Дети тоже брали на этапе котлована. Дом уже готов.
Напланетянка• 20 января в 12:17
Ответ дляНаездница
Потому что надежный застройщик.
Напланетянка• 20 января в 12:19
Ответ дляНаездница
гарно,і яка ціна?
стіни там як здаються?
Цены разные, смотрите на сайте, я ссылку выше скинула.
Они в ЖК Силент парк купили.
курасаны• 20 января в 12:38
Ответ дляНаездница
ми брали за містом з котлована. 9 км від Львова. там є єОселя
Наездница
• 20 января в 12:49
Ответ длякурасаны
вже побудували? ви рахували набагато вигідно брати на етапі котловану?
курасаны• 20 января в 13:45
Ответ дляНаездница
Вигідно. наш застройщик зараз будує цілий квартал на 9 тисяч осіб. а так маленьких жк вже побудовано 6. ми чекали 3 роки. єдине, що не будує во Львові, тільки за містом. але надійно