Вчора була дома. Взагалі паралельна реальність. Не розумію, чому не б´ють в набат і не готують людей. Чому не позакривають усі ці кафе/ресторани і не проводять навчальну роботу з населенням по різним напрямкам. Спокій абсолютно хиткий і примарний. То шо кацапи за 5 км до дніпропетровської обл то квіточки. Люди взагалі не переймаються війною. Я цього не розумію. Загроза прориву цілком реальна.
Ответ дляLudaSHS
Люди не можуть жити в стресі і страху кожну хвилину доби, йде своє життя, на 3 рік війни виробили алгоритми щодо безпеки, при тривозі, фронтові при наближенні фронту, якісь запаси їжі, ліків, тривожний чемодан, План Б про переселення, якщо вони в неділю сидять в піцерії чи кіно, не значить що вони не думали про фронт і війну. Чи які діі зробили.
Війна з людьми в прошивці мозку вже назавжди. Але люди адаптуються. І живуть, запасного життя не має
У кожного Йде своє життя - це з натяжкою ще могло бути останні три роки. Але з великою вірогідністю шо цей рік є визначальним
Ответ дляlilu1990
Наступає то таке. Всі ті наступи то ситуативні прощупування на виснаження. Там де тонко - там рветься
Сирський сказав що нема резервів для заміщення людей.
У кацапів є резерв для прориву. Оце біда
Да что вы? У нас в стране такое количество тцкашников, при чем это специально подготовленные и обученные особи (не могу их людьми назвать, простите), это их профессия, они учились на военных. У них еще и охрана имеется, если что, и транспорт, и оружие. Ну и полиция на много лучше подготовлена, чем обычные гражданские. Так что пусть сырский не притворяется шлангом. А то ищут причину, чтобы понизить мобилизационный возраст. А люди типа все такие глупые, можно им и дальше ездить по ушам.
SantaMonika• 20 января 2025
Ответ дляlilu1990
Це не план, це ваші фантазії
Ви не впізнаєте ваш текст? Як це?
До чого мої фантазії. Вам задають конкретне питання, що мають робити ці люди, які живуть всупереч всьому
Ответ дляoksana 77
Мій знайомий після важкого поранення зараз в тцк. Йому важко бігати і загалом довго ходити, тому багатьом пощастило
SantaMonika• 20 января 2025
Ответ дляТанюша
Я вас уже в надцятий раз питаю - як саме і до чого мають готувати людей?
Яка ціль в закритті кафе?
Повна броня там
Ответ дляSantaMonika
Ну, ок . Припускаємо
Волає набат, закривають всі кафе ресторани, всі без грошей, доходу всім готуватися, всіх на навчання
Ви хочете побачити чергу голодних містян? Жінок? Пенсіонерів? Як вони мають готуватися ? Вчитися стріляти? Це збереже їх від кабів? Чисто теоретично, як ви то собі бачите?
Знову мабуть готувати коктейлі молотова. Сильно воно допомогло на початку війни мирному населенню.
SantaMonika• 20 января 2025
Ответ дляlilu1990
Це мають обговорювати владні місцеві органи, а не я чи ви. Їм за це зарплату платять
Так ви звернулись до них з набатом? Коли приїхали
Perfect look• 20 января 2025
Ответ дляlilu1990
Ну и ?
Вы сколько лет уже обучение для фотона проходите? Никак не пройдёте? Пора уже выдвигаться, год решающий ! А то вам всё время кто-то другой должен.
Perfect look• 20 января 2025
Ответ дляlilu1990
Я маю перед вами звітувати?
Удалено администрацией...
SantaMonika• 20 января 2025
Ответ дляrybka21
В темах нагнітання паніки ви абсолютно безпомічні. Краще не беріться за них.
👍
SantaMonika• 20 января 2025
Ответ дляlilu1990
Це я маю комусь розказувати? У мене голова отг взагалі дім будує. У дніпропетровський обл. На фоні останніх новин
То він же не забороняє будувати іншим
Ответ дляlilu1990
Чому ви думаєте що хтось за кавою в кафе цього не розуміє, кожен рік визначальний, кожного року свої страхи, надіі, тригери, маячки.
Ви свої страхи- тривожність переклали на чужих, не знаючи що в тих чужих в думках, може теж саме що у вас
Не має ніякого рецепту заспокоєння тривожності і час буремний і змінний. Ви не побачите цей рецепт, вглядуючись в обличчя людей, які просто пристосовуються. Вони не повинні вам нічого ні доводити, ні мати чинники щоб вам стало спокійніше.
Ваша претензія від того що Вам , саме Вам тривожно і є безліч тригерів, вас кидає в емоційних гойдалках, . Але люди не повинні вам нічого доводити і діяти, як ви хочете, щоб вам стало спокійніше. Люди самі виживають і витягують себе, як можуть.
Сумбурно написала, але з точки психології -подумайте.