lilu1990• 20 января 2025

Не розумію, чого це не робиться

Вчора була дома. Взагалі паралельна реальність. Не розумію, чому не б´ють в набат і не готують людей. Чому не позакривають усі ці кафе/ресторани і не проводять навчальну роботу з населенням по різним напрямкам. Спокій абсолютно хиткий і примарний. То шо кацапи за 5 км до дніпропетровської обл то квіточки. Люди взагалі не переймаються війною. Я цього не розумію. Загроза прориву цілком реальна.
Anna-08e7• 20 января 2025
Ответ дляmeatlug
От создателей «хуже не будет»🫠
Много вы воюющих стран видели с таким ассортиментом жратвы в супермаркетах? Надо, чтоб хлеб по талонам и драки за продовольствие, тогда понравится?
Нет коллапса. Безотносительно к методам достижения этого.
А на пенсию или зарплату к примеру учителя сейчас можно прожить? С такими ценами?
Natal_ka91• 20 января 2025
Ответ дляOlvia1987
Да ладно!Сколько в тылу ещё проф военных незадействованных.А сколько пенсионеров военных до 60ти.А полицейских всяких.Резервов у них нет.Пусть не трындят.

Але навіщо? Їм добре в тилових фронтах десь в умовному Закарпатті...
Anna-08e7• 20 января 2025
Ответ дляSo_so
Я поняла. И ещё Вы за мир во всём мире и чтобы бесплатно квартиры давали.
автор lilu1990 • 20 января 2025
Ответ дляOlvia1987
Здравый смысл сказал.
Якщо почитати історію то будь які перемоги тільки збільшують апетит диктаторів а не вгамовують його
meatlug• 20 января 2025
Ответ дляAnna-08e7
А что, все учителя и пенсионеры уже поумирали? Что за инфантильные вопросы? Победили эпоху бедности - наслаждайтесь.
Anna-08e7• 20 января 2025
Ответ дляmeatlug
Olvia1987• 20 января 2025
Ответ дляNatal_ka91

Зато постоянно навешивают чувство вины на трактористов из села и водителей троллейбусов из города.’Під загрозою існування країни,а ви такі сякі воювати не хочете’
meatlug• 20 января 2025
Ответ дляAnna-08e7
Бейте сильнее. Вдруг поможет.
Танюша• 20 января 2025
Ответ дляlilu1990
Ну таке. Голова у піску - називається
Дивиться.
Можна закрити кафе
Можна було не розміновували Чонгар
Як ви думаєте що важливіше для фронту?
Olvia1987• 20 января 2025
Ответ дляlilu1990
Якщо почитати історію і притягнути стереотип,що вона рухається по колу,то на нас кожні сто років повинні турки набіги робити.
автор lilu1990 • 20 января 2025
Ответ дляТанюша
Дивиться.
Можна закрити кафе
Можна було не розміновували Чонгар
Як ви думаєте що важливіше для фронту?
На данному етапі якшо не вдаватись до словоблудія то краще пєрєбдєть
Джонголь• 20 января 2025
Ответ дляlilu1990
Це все лірика. Зараз ситуація дійсно критична
Удалено администрацией...
автор lilu1990 • 20 января 2025
Ответ дляOlvia1987
Турки переключились на сирію
Танюша• 20 января 2025
Ответ дляlilu1990
Словоблудієм займаєтесь ви. Пропонуючи ’ треба ж щось робити’
автор lilu1990 • 20 января 2025
Ответ дляДжонголь
Удалено администрацией...
автор lilu1990 • 20 января 2025
Ответ дляТанюша
А вам краще голову у пісок. Я вас поняла
Джонголь• 20 января 2025
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
автор lilu1990 • 20 января 2025
Ответ дляДжонголь
Удалено администрацией...
Танюша• 20 января 2025
Ответ дляlilu1990
Я так з всього вашого словоблудія і не зрозуміла як саме мають готуватись громадяни
Можна методичну
Пункт 1
2.
3.
І т.д.
автор lilu1990 • 20 января 2025
Ответ дляДжонголь
Удалено администрацией...
Не заберуть. У нас був прорив на курщині? Хтось шось забрав? Хоча би суджу? Але маніпулювати на переговорах можуть
SantaMonika• 20 января 2025
Ответ дляlilu1990
Ну, ок . Припускаємо
Волає набат, закривають всі кафе ресторани, всі без грошей, доходу всім готуватися, всіх на навчання
Ви хочете побачити чергу голодних містян? Жінок? Пенсіонерів? Як вони мають готуватися ? Вчитися стріляти? Це збереже їх від кабів? Чисто теоретично, як ви то собі бачите?
Джонголь• 20 января 2025
Ответ дляlilu1990
Умные люди смотрят на несколько шагов вперед, это называется стратегия!!! А обвалить фронт ради призрачных ’ торгов’ - это даже не смешно.
автор lilu1990 • 20 января 2025
Ответ дляSantaMonika
Ну, ок . Припускаємо
Ви описали найгірший сценарій
SantaMonika• 20 января 2025
Ответ дляlilu1990
Ви описали найгірший сценарій
Я?? Це ж наче ваш план
«Не розумію, чому не б´ють в набат і не готують людей. Чому не позакривають усі ці кафе/ресторани і не проводять навчальну роботу з населенням по різним напрямкам.»
автор lilu1990 • 20 января 2025
Ответ дляДжонголь
Загалом росії на данному етапі окупувати шось буде дуже дуже важко, навіть з урахуванням усіх наших проблем. Тим більше якісь великі міста. Але прорив цілком можливий.
автор lilu1990 • 20 января 2025
Ответ дляSantaMonika
Я?? Це ж наче ваш план
Це не план, це ваші фантазії
Perfect look• 20 января 2025
Ответ дляjannjann77
Може, взагалі не їсти?
Автор опять приехала на день из Польши в Украину и дуреет, что тут люди живут нормальной жизнью, а не позакрывались все и ждут конца.
LudaSHS• 20 января 2025
Ответ дляlilu1990
Ніби такого приховування немає, купа відео на ютубі але й особливого занепокоєння немає
Люди не можуть жити в стресі і страху кожну хвилину доби, йде своє життя, на 3 рік війни виробили алгоритми щодо безпеки, при тривозі, фронтові при наближенні фронту, якісь запаси їжі, ліків, тривожний чемодан, План Б про переселення, якщо вони в неділю сидять в піцерії чи кіно, не значить що вони не думали про фронт і війну. Чи які діі зробили.
Війна з людьми в прошивці мозку вже назавжди. Але люди адаптуються. І живуть, запасного життя не має
автор lilu1990 • 20 января 2025
Ответ дляPerfect look
Танюша• 20 января 2025
Ответ дляlilu1990
Це не план, це ваші фантазії
Я вас уже в надцятий раз питаю - як саме і до чого мають готувати людей?
Яка ціль в закритті кафе?