lilu1990• 20 января в 12:11

Не розумію, чого це не робиться

Вчора була дома. Взагалі паралельна реальність. Не розумію, чому не б´ють в набат і не готують людей. Чому не позакривають усі ці кафе/ресторани і не проводять навчальну роботу з населенням по різним напрямкам. Спокій абсолютно хиткий і примарний. То шо кацапи за 5 км до дніпропетровської обл то квіточки. Люди взагалі не переймаються війною. Я цього не розумію. Загроза прориву цілком реальна.
Anna-08e7• 20 января в 12:38
Ответ дляmeatlug
От создателей «хуже не будет»🫠
Много вы воюющих стран видели с таким ассортиментом жратвы в супермаркетах? Надо, чтоб хлеб по талонам и драки за продовольствие, тогда понравится?
Нет коллапса. Безотносительно к методам достижения этого.
А на пенсию или зарплату к примеру учителя сейчас можно прожить? С такими ценами?
Natal_ka91• 20 января в 12:38
Ответ дляOlvia1987
Да ладно!Сколько в тылу ещё проф военных незадействованных.А сколько пенсионеров военных до 60ти.А полицейских всяких.Резервов у них нет.Пусть не трындят.

Але навіщо? Їм добре в тилових фронтах десь в умовному Закарпатті...
Anna-08e7• 20 января в 12:38
Ответ дляSo_so
Я поняла. И ещё Вы за мир во всём мире и чтобы бесплатно квартиры давали.
автор lilu1990 • 20 января в 12:38
Ответ дляOlvia1987
Здравый смысл сказал.
Якщо почитати історію то будь які перемоги тільки збільшують апетит диктаторів а не вгамовують його
meatlug• 20 января в 12:40
Ответ дляAnna-08e7
А что, все учителя и пенсионеры уже поумирали? Что за инфантильные вопросы? Победили эпоху бедности - наслаждайтесь.
Anna-08e7• 20 января в 12:41
Ответ дляmeatlug
Olvia1987• 20 января в 12:42
Ответ дляNatal_ka91

Зато постоянно навешивают чувство вины на трактористов из села и водителей троллейбусов из города.’Під загрозою існування країни,а ви такі сякі воювати не хочете’
meatlug• 20 января в 12:42
Ответ дляAnna-08e7
Бейте сильнее. Вдруг поможет.
Танюша• 20 января в 12:44
Ответ дляlilu1990
Ну таке. Голова у піску - називається
Дивиться.
Можна закрити кафе
Можна було не розміновували Чонгар
Як ви думаєте що важливіше для фронту?
Olvia1987• 20 января в 12:44
Ответ дляlilu1990
Якщо почитати історію і притягнути стереотип,що вона рухається по колу,то на нас кожні сто років повинні турки набіги робити.
автор lilu1990 • 20 января в 12:44
Ответ дляТанюша
Дивиться.
Можна закрити кафе
Можна було не розміновували Чонгар
Як ви думаєте що важливіше для фронту?
На данному етапі якшо не вдаватись до словоблудія то краще пєрєбдєть
Джонголь• 20 января в 12:45
Ответ дляlilu1990
Це все лірика. Зараз ситуація дійсно критична
Удалено администрацией...
автор lilu1990 • 20 января в 12:45
Ответ дляOlvia1987
Турки переключились на сирію
Танюша• 20 января в 12:46
Ответ дляlilu1990
Словоблудієм займаєтесь ви. Пропонуючи ’ треба ж щось робити’
автор lilu1990 • 20 января в 12:46
Ответ дляДжонголь
Удалено администрацией...
автор lilu1990 • 20 января в 12:47
Ответ дляТанюша
А вам краще голову у пісок. Я вас поняла
Джонголь• 20 января в 12:48
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
автор lilu1990 • 20 января в 12:48
Ответ дляДжонголь
Удалено администрацией...
Танюша• 20 января в 12:49
Ответ дляlilu1990
Я так з всього вашого словоблудія і не зрозуміла як саме мають готуватись громадяни
Можна методичну
Пункт 1
2.
3.
І т.д.
автор lilu1990 • 20 января в 12:49
Ответ дляДжонголь
Удалено администрацией...
Не заберуть. У нас був прорив на курщині? Хтось шось забрав? Хоча би суджу? Але маніпулювати на переговорах можуть
SantaMonika• 20 января в 12:51
Ответ дляlilu1990
Ну, ок . Припускаємо
Волає набат, закривають всі кафе ресторани, всі без грошей, доходу всім готуватися, всіх на навчання
Ви хочете побачити чергу голодних містян? Жінок? Пенсіонерів? Як вони мають готуватися ? Вчитися стріляти? Це збереже їх від кабів? Чисто теоретично, як ви то собі бачите?
Джонголь• 20 января в 12:51
Ответ дляlilu1990
Умные люди смотрят на несколько шагов вперед, это называется стратегия!!! А обвалить фронт ради призрачных ’ торгов’ - это даже не смешно.
автор lilu1990 • 20 января в 12:52
Ответ дляSantaMonika
Ну, ок . Припускаємо
Ви описали найгірший сценарій
SantaMonika• 20 января в 12:52
Ответ дляlilu1990
Ви описали найгірший сценарій
Я?? Це ж наче ваш план
«Не розумію, чому не б´ють в набат і не готують людей. Чому не позакривають усі ці кафе/ресторани і не проводять навчальну роботу з населенням по різним напрямкам.»
автор lilu1990 • 20 января в 12:53
Ответ дляДжонголь
Загалом росії на данному етапі окупувати шось буде дуже дуже важко, навіть з урахуванням усіх наших проблем. Тим більше якісь великі міста. Але прорив цілком можливий.
автор lilu1990 • 20 января в 12:53
Ответ дляSantaMonika
Я?? Це ж наче ваш план
Це не план, це ваші фантазії
Perfect look• 20 января в 12:53
Ответ дляjannjann77
Може, взагалі не їсти?
Автор опять приехала на день из Польши в Украину и дуреет, что тут люди живут нормальной жизнью, а не позакрывались все и ждут конца.
LudaSHS• 20 января в 12:53
Ответ дляlilu1990
Ніби такого приховування немає, купа відео на ютубі але й особливого занепокоєння немає
Люди не можуть жити в стресі і страху кожну хвилину доби, йде своє життя, на 3 рік війни виробили алгоритми щодо безпеки, при тривозі, фронтові при наближенні фронту, якісь запаси їжі, ліків, тривожний чемодан, План Б про переселення, якщо вони в неділю сидять в піцерії чи кіно, не значить що вони не думали про фронт і війну. Чи які діі зробили.
Війна з людьми в прошивці мозку вже назавжди. Але люди адаптуються. І живуть, запасного життя не має
автор lilu1990 • 20 января в 12:54
Ответ дляPerfect look
Танюша• 20 января в 12:55
Ответ дляlilu1990
Це не план, це ваші фантазії
Я вас уже в надцятий раз питаю - як саме і до чого мають готувати людей?
Яка ціль в закритті кафе?