Вчора була дома. Взагалі паралельна реальність. Не розумію, чому не б´ють в набат і не готують людей. Чому не позакривають усі ці кафе/ресторани і не проводять навчальну роботу з населенням по різним напрямкам. Спокій абсолютно хиткий і примарний. То шо кацапи за 5 км до дніпропетровської обл то квіточки. Люди взагалі не переймаються війною. Я цього не розумію. Загроза прориву цілком реальна.
Ответ дляlilu1990
Про запорізький напрямок. Підписана на колишнього ппошника, знаю його заочно. Про запорізький напрямок і групу Днєпр кацапську, яку ще ніде не задіяли - яка жде свого часу.
І фінал відео - Філатов, рятуй Дніпропетровську область, бо більше нема кому ... Напевно десь так і є
Ответ для Файна_зупка
автор, откуда пишите этот пост? Знаете как люди задолбались дрожать и сидеть по хатам. У меня после смерти Нади вообще потрясение было, пошла в ресторан и заказала то на что жалко денег было, надо радоваться каждому моменту и не жалеть на себя ничего. Либо от ракет может быть последний день, либо от сердечной недостаточности. Живите тут и сейчас
Хто така Надя?
Leeloo_aloha• 20 января в 18:41
Ответ дляNatal_ka91
Питання - а як бізнес має заробляти? Чи не думаєте ви що економіка, яка й без того в не дуже хорошому стані, м´яко кажучи, просто ляже, і тоді ж*па як мінімум економічному фронту?
Є країни і без бізнесів, з дуже обмеженим вибором кафе, ресторанів та розваг. Ми до речі рухаємось в напрямку до такого типу країн. З максимальним держ чи військовим регулюванням, інакше держава перестане існувати.
Trusiki_dla vseh• 20 января в 19:38
Полчаса назад говорили об этом с мужем, вернее так, каждый день об этом говорим, из Днепра.
Ответ дляTrusiki_dla vseh
Певне тільки ми з вами один одного зрозуміємо. Кривий ріг. Але у нас таке розташування що слід боятися зразу двох напрямків - і запорізького теж
Ответ дляOlvia1987
Да ладно!Сколько в тылу ещё проф военных незадействованных.А сколько пенсионеров военных до 60ти.А полицейских всяких.Резервов у них нет.Пусть не трындят.
Одну меня интересует , куда девались полицейские с оккупированньіх территорий? Допустим 5-10% ушли на пенсию или перешли на сторону кацапов. А остальньіе где? На подконтрольной Украине территории гоняют бабушек, которьіе торгуют зеленью под АТБ?
Natal_ka91• 20 января в 22:46
Ответ дляLeeloo_aloha
Це не наш варіант. Ми майже повністю залежні від допомоги, а якщо ще й поступлення в економіку втратимо, то й говорити далі нічого
Апель-синка• 22 января в 01:44
Ответ дляСоломія Злагода
А що конкретно треба робити з населенням?
Рассказывать про шашлычки, что ж еще.