lilu1990• 20 января 2025

Не розумію, чого це не робиться

Вчора була дома. Взагалі паралельна реальність. Не розумію, чому не б´ють в набат і не готують людей. Чому не позакривають усі ці кафе/ресторани і не проводять навчальну роботу з населенням по різним напрямкам. Спокій абсолютно хиткий і примарний. То шо кацапи за 5 км до дніпропетровської обл то квіточки. Люди взагалі не переймаються війною. Я цього не розумію. Загроза прориву цілком реальна.
автор lilu1990 • 20 января 2025
Ответ дляLudaSHS
Чому ви думаєте що хтось за кавою в кафе цього не розуміє, кожен рік визначальний, кожного року свої страхи, надіі, тригери, маячки.
Ви свої страхи- тривожність переклали на чужих, не знаючи що в тих чужих в думках, може теж саме що у вас
Не має ніякого рецепту заспокоєння тривожності і час буремний і змінний. Ви не побачите цей рецепт, вглядуючись в обличчя людей, які просто пристосовуються. Вони не повинні вам нічого ні доводити, ні мати чинники щоб вам стало спокійніше.

Ваша претензія від того що Вам , саме Вам тривожно і є безліч тригерів, вас кидає в емоційних гойдалках, . Але люди не повинні вам нічого доводити і діяти, як ви хочете, щоб вам стало спокійніше. Люди самі виживають і витягують себе, як можуть.
Сумбурно написала, але з точки психології -подумайте.
Бо це не зрозуміло ні за кавою, ні на дивані у Кривому Розі, навіть зіажаючи на всі обстріли, це зрозуміло тільки ближче до лінії фронту насправді
Seehund• 20 января 2025
Ответ дляNadiaaaa
Знову мабуть готувати коктейлі молотова. Сильно воно допомогло на початку війни мирному населенню.
Это кто танк в живую не видел могут рассчитывать на коктейли. Во первых пристрелят прежде, чем ты к нему подъедешь, во вторых там такая махина из бронированной стали, в третьих ты ещё этот коктейль сделай и себя не подорви случайно.
Джонголь• 20 января 2025
Ответ дляlilu1990
Не знаюяка в нього позиція щодо війни і ситуації з росією загалом
Удалено администрацией...
oksana 77• 20 января 2025
Ответ дляlilu1990
Мій знайомий після важкого поранення зараз в тцк. Йому важко бігати і загалом довго ходити, тому багатьом пощастило
Ваш знакомый - это в большей степени исключение из правил.
Основная масса этих особей очень даже здоровы и полны сил и энергии, которую было бы неплохо направить в нужное русло.
автор lilu1990 • 20 января 2025
Ответ дляДжонголь
Удалено администрацией...
автор lilu1990 • 20 января 2025
Ответ дляSeehund
Тут погоджуюсь
Джонголь• 20 января 2025
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
Одяг та сумки• 20 января 2025
що ви зробили за усі роки війни? без стьобу- перерахуйте
автор lilu1990 • 20 января 2025
Ответ дляoksana 77
Не сперечаюсь.
LudaSHS• 20 января 2025
Ответ дляlilu1990
Всі мл не на фронті.
Багато прийняли рішення про переселення і виїзд. Це необовʼязково видно за кавою
автор lilu1990 • 20 января 2025
Ответ дляДжонголь
Удалено администрацией...
Olvia1987• 20 января 2025
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
І хто або що стримує їхні бажання?
Natalia505• 20 января 2025
Ответ дляlilu1990
Бо кафе це символ нормальності життя. А нічого нормального в теперішній ситуації немає
Кафе це можливість людям хоть щось заробляти, робочі місця. Це хоч якісь податки в бюджет. І навіть в ситуації ненормальні, у війні, людям треба десь брати гроші
Шеллар• 20 января 2025
Ответ дляОдяг та сумки
Патріотичні заклики ’всі на фронт!’ пише автор із-за кордону. Всі пальці стерла об клавіатуру. Думала я, що вона германський котел тримає, але ні, там Борисфенка потужно справляється. Лілу за поляків на собі сорочку рве.
автор lilu1990 • 20 января 2025
Ответ дляNatalia505
Тепла ванна
Seehund• 20 января 2025
Ответ дляlilu1990
Тут погоджуюсь
Довелось мне как-то читать инструкцию для мирного населения попавшего в зону боевых действий, там кроме того, как вести себя при разных видах обстрелов, если застали тебя вне укрытия, было написано, никуда не лезть, никакое оружие в руки не брать, не трогать подозрительные предметы, это все повышает шансы личного выживания для чайников.
SantaMonika• 20 января 2025
Ответ дляlilu1990
Тепла ванна
А ви в холодній миєтесь ?
автор lilu1990 • 20 января 2025
Ответ дляSeehund
Погоджуюсь. Коктейлі молотова то дуже погана ідея, особливо якщо ти у глибокому тилу противника
Natalia505• 20 января 2025
Ответ дляlilu1990
Тепла ванна
Для кого? У вас є дохід? Робота? В кафе також люди працюють, від кухарів до прибиральниці.
lumonbka• 20 января 2025
Ответ дляlilu1990
Що не зрозуміло?
Чим ближче до небезпеки, тим сильніше хочеться жити. І люди звикають до усіх умов, нажаль. І з часом це сприймається, як нормальне життя. І так можна жити
LudaSHS• 20 января 2025
Ви ж писали, що Вікул як дотичний все почав робити , різко боїться втратити щось, будо декілька місяців назад десь в темі. Там ще про те що Кривий ріг ніхто не візьме.

Я остаюся при думці, що прорив може бути, невелика вирогідність, вони спробують і весною, але резерву зараз рф для окупації міста великого не має. Там тому в їх мережах знову потуги щодо мобілізацій.
І тому сіється тут всяке різне, в тилу, щоб посіяти потрібні зерна
Natalia505• 20 января 2025
Ответ дляlumonbka
Що не зрозуміло?
І це добре, тому що жити виключно війною, шлях збожеволіти. З´являється альтернативна нормальність до якої ми всі звикаємо.
автор lilu1990 • 20 января 2025
Ответ дляLudaSHS

Проблема не в кацпах, ср-ти я хотіла на їхні плани, прориви і наступи. Якби у нас був надійний заслон
Mary_MMS• 20 января 2025
Ответ дляlilu1990
Не сперечаюсь.
Дуже просто розказувати кому як жити, коли сама за кордоном. Реально, вважаю що ви маєте мовчати, або приїжджати і жити в Україні, тоді поговоримо.
Це як депутати і силовики , які не на фронті сантехніків, комбайнерів, трактористів називають ухилянтами, хоча самі ні ні і їхні діти також. Вважаю, мають право говорити тільки ті, хто сам воює і саме воює а не в штабах сидить і коханкам і жінкам бойові нараховує.
автор lilu1990 • 20 января 2025
Ответ дляMary_MMS
Та я не за кордоном
Perfect look• 20 января 2025
Ответ дляШеллар
То вы еще ее письмена не читали о том, как украинцы смеют сидеть дома, хотят, чтоб до Польши рашки дошли ?
Должны держать все тут фронт от мала до велика, чтоб ей в Польше спокойно сиделось. Приехала проверить все ли на фронте, а они по кафе сидят, ну куда это годно ? Как теперь ей в Польше сидеть спокойно и кофИЙ пить ?
lumonbka• 20 января 2025
Ответ дляNatalia505
Так, бо інакше можна з глузду з´їхати.

’Першими ламались ті, хто вірив, що скоро все закінчиться.
Після них — ті, хто не вірив, що це колись закінчиться.
Вижили ті, хто фокусувався на своїх діях, без очікувань про те, що може чи не може статися’.
Віктор Франкл, в´язень концтабору, вчений, психіатр.
Natalia505• 20 января 2025
Ответ дляlumonbka
Так, бо інакше можна з глузду з´їхати.

Сто відсотків, читала.
LudaSHS• 20 января 2025
Ответ дляlilu1990
Заслон ви бачите знову в думках про поляків? Всюди ( в Ес) кажуть про миротворців тільки при стишенні, фазі припинення вогню
rybka21• 20 января 2025
Ответ дляlilu1990
То заслон треба робити з персоналу ресторанів?