Новорічна пальма• Изменено 20 января в 12:25
Аналізи при схудненні
Дівчата,які аналізи здати?
Мені 38 ,за три роки набрала зайвих 8 кг
Не можу сказати,що їм багато, солодке взагалі рідко
Пішла на спорт і хочу здати аналізи,щоб розуміти,можливо причина набору ваги в гормонах...чи ще щось
Буду вдячна за рекомендації
Попельшка• 20 января в 12:25
Буває таке, якщо і дуже мало їсте ,то не можна схуднути.Щитовидка може.
Зоряний Шлях• 20 января в 12:26
Якщо у вас регулярний цикл і немає проблем і скарг, то з вірогідністю ~90% ваші гормони в нормі.
Якщо ви себе добре почуваєте, то необхідність в аналізах відсутня.
Витратіть гроші на овочі і фрукти
Анютины ласки• 20 января в 12:28
Це вже вік. З кожним роком доведеться їсти менше, хоб залишатися у тій самій вазі+ спорт
Міняйловна• 20 января в 12:28
здати не гормони. краще здати тгг, все на діабет, холестерин
Тирамісу на терасі• 20 января в 12:36
Ответ дляАнютины ласки
«вік» - це і є гормональний дисбаланс, щитовидна, інсулінорезистентність, зменшення мʼязової тканини, через що сповільнюється обмін речовин
Счастье_же_вот_оно• 20 января в 12:37
та які гормони бляха.... Пережор по ккал от і все. Навіть без солодкого.
Доктор Хаос• 20 января в 12:39
Сходите к эндокринологу. Если и правда не меняли питание, то дело в гормонах. А уж каких, нужно проверять. Потом по результатам проверки вам или назначат препараты и вес пойдет вниз. Или если это допустим кортизол, то он не лечиться таблетками, тогда диета и спорт. Хотя, правильное питание и адекватные физ нагрузки еще никому не вредили в любом случае.
И не слушайте тех, кто язвит в теме по поводу обжорства. Это до поры до времени, пока сами не столкнуться с гормонами.
Швидка Настя• 20 января в 12:58
Ответ дляДоктор Хаос
да, послушайте тех, кто советует пойти потратить кучу денег на анализы и врачей и в конце получить те же самые рекомендации, что и без всей этой канители: контроль кбжу, спорт, сон, антистресс
3@йk@• 20 января в 13:07
Ответ дляЗоряний Шлях
Витратіть гроші на овочі і фрукти
А якщо не регулярний, то навряд чи вже ті аналізи допоможуть, це я про себе.
Зоряний Шлях• 20 января в 13:12
Ответ для3@йk@
Ну без лікаря здавати просто так аналізи, то гроші на вітер. В лабораторії сотні обстежень. Так можна всі здати і дивитися на них.
3@йk@• 20 января в 13:42
Ответ дляЗоряний Шлях
Та да, а вартість тих аналізів ого-го, мені якось гінеколог виписала купу, я їх наздавала на нормально грошей, 2 хвилини глянула і все , потім інша сказала, що не було й резону здавати якісь з них...