Ухахайкина• 20 января 2025
Як з Києва краще дістатися до Риму?
Хочу в квітні відвідати Рим. Буду вдячна за пораду стосовно бюджетного маршруту та розташування.
Бокс-орун• 20 января 2025
З Кишинева в квітні квитки по 30 євро Візз ейр. Я встигла навіть за 20 купити
Ухахайкина
• 20 января 2025
Ответ дляБокс-орун
Дякую. Ціна, я так розумію, залежить від дати вильоту? Чим раніше купувати, тим дешевше?
Ухахайкина
• 20 января 2025
Ответ дляДама_с_караваем
Переліт з Польщі, Молдови, Румунії
Дивіться звідки дешевше
Дякую. Ще ж треба так розрахувати по часу, щоб встигнути на літак і не ночувати в місті транзиту.
Ухахайкина
• 20 января 2025
Ответ дляБокс-орун
Це без багажу взагалі?
Гореотума• 20 января 2025
Поезд Киев-Будапешт, самолёт Будапешт -Рим. Можно взять авиа по 30 евро.
Бокс-орун• 20 января 2025
Ответ дляУхахайкина
Залежить. Хоча на цей рейс на кінець січня були знижки до 19 євро.
Взагалі треба моніторити. В мене зворотній рейс з Ніцці до Кракова, квитки коштували 45, потім 35, тепер знов 45...ще може зміниться ціна, але напевно вже більш ніж 45 не буде. Виловлюватиму найнижчу
Бокс-орун• 20 января 2025
Ответ дляУхахайкина
Це без багажу взагалі?
Так, ручна поклажа. Нам з малим вистачає рюкзака та маленької валізи.
Ухахайкина
• 20 января 2025
Ответ дляГореотума
Спасибо большое. Такой вариант очень хороший.
Бабайко• 21 января 2025
Авторе, розкажу свій досвід.
Київ-Чернівці 400 грн, Чернівці Сучава 500-900 грн в залежності від перевізника в 1 бік, авіа 2000 туда-сюда wizzair
Як на мене це найдешевший варіант.
Бабайко• 21 января 2025
Ответ дляБокс-орун
А добратися до Кишинёва ще 2500 в 1 бік. Це якщо з Києва. З Одеси дешевше
Бабайко• 21 января 2025
Зараз сиджу в ап Фьюмічіно ))
Авторе, дивіться ще час вильту-прильоту. А то можна зекономити на квитках, але ще брати додатково ніч готелю чи таксі 50 євро для нічного вильоту))
З Києва дешевше через Сучаву. З Одеси через Кишенів, зі Львова -Варшава.
Також прорахуйте вартість добирання до ап з вашого міста.
Ухахайкина
• 21 января 2025
Ответ дляБабайко
Авторе, розкажу свій досвід.
Як на мене це найдешевший варіант.
Дякую за корисну інформацію.
Ухахайкина
• 23 января 2025
Ответ дляNasty_b
в тому році так летала в Рим! Рим це неймовірно!Хай все получиться!
Дякую.
Дуже хочу щоб получилося. Вже п´ятий рік мрію та планую, та все ніяк.
Залізна пані• 25 января 2025
Ответ дляУхахайкина
Дякую.
Авторе , найдешевше через Сучаву , це так . Квитки завчасно. Підкажіть будь ласка який обрали готель там , на СК днів плануєте поїздку ?
Ухахайкина
• 25 января 2025
Ответ дляЗалізна пані
Готель буде бронювати подруга, яка живе в іншій країні. Ми маємо вже в Римі зустрітися. З кількістю днів ще не визначилися. Обов´язково створю тему та поділюся досвідом.