Мао_Мяо• Изменено 20 января в 16:21
І знову про поліп
Вітаю. Прийшла від гінеколога з ’ поліп тіла матки’. Пів року назад був 1. ’Пролікувала’ інжестою. Стало 2.
Читаю, що тільки видалення. І часто рецидиви. Це перше, що насторожує. Я вже тричі видаляла фіброаденоми МЗ, і вони знову з´являються. Тому просто спостерігаю контролем УЗД.
Питання. Де краще зробити ГС? Я думаю в звичайній ЖК де мій лікар. Не те, що б я від неї у захваті. Нормальна та й усе. Уважна впринципі. Дала направлення на усі аналізи. Сама операція ніби фінансується державою і вартість 8 тис. Ну + там ще на щось може треба буде.
Чи краще десь іще проконсультуватися?
Загальний наркоз насторожує ще. Хоча вже скільки їх було.
Короче, щось я пріунила і розгубилася.
Шо дєлать?
Київ
Чи краще десь іще проконсультуватися?
Короче, щось я пріунила і розгубилася.
Шо дєлать?
Київ
Мао_Мяо
• 20 января в 16:20
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Якщо в Києві я вам дам свою, дуже нею задоволена
Так. Київ. Дякую
неДоЖиру• 20 января в 16:25
В будь-якому разі, поліпи видаляти треба. Так що ’пріунивати’ немає сенсу. Просто зробіть це і живіть далі.
Светлана_umnica• 20 января в 23:00
Не спешите удалять
У меня тоже был полип
Я пол года ставлю себе сама пиявки лечебные, и голодаю иногда
Полип пропал, ушли несколько миом
Так что не сдавайтесь
У меня тоже был полип
Полип пропал, ушли несколько миом
Так что не сдавайтесь
АнтиТроль• 21 января в 13:03
Ответ дляСветлана_umnica
Не спешите удалять
У меня тоже был полип
Полип пропал, ушли несколько миом
Так что не сдавайтесь
У меня тоже был полип
Полип пропал, ушли несколько миом
Так что не сдавайтесь
А в Киеве есть ,где ставять пиявки?
Мао_Мяо
• 21 января в 14:49
Ответ дляСветлана_umnica
Не спешите удалять
У меня тоже был полип
Полип пропал, ушли несколько миом
Так что не сдавайтесь
У меня тоже был полип
Полип пропал, ушли несколько миом
Так что не сдавайтесь
Ого. Давно за п´явки не чула.
Шкварочка• 22 января в 20:03
Ответ дляАнтиТроль
А в Киеве есть ,где ставять пиявки?
Я сама себе ставлю
Живу в маленьком городе
Мовчу, але хочу• 26 января в 01:33
Мені видалили в часній клініці на тому тижні. Але я у Львові. Я спостерігала поліп той 4 місяці, боялась операції. Але наважилась і видалила. Все було не так і страшно. Поспала під мед.сном, через 4 годинки пішла додому, почуваюсь непогано. Вартість була 15000 грн