Бабульція• 20 января в 16:28
Що можна зробити? Таке робиться....
Чоловіка мобілізували. Пішов по повістці. Має він вищу освіту, нормально заробляв.
Він офіцер і просто в шоці від всього, що відбуваєтсья в армії. Дуже погане ставлення до людей. Керівництво дуже погано відноситься до підлеглих, а сказати ти нічого не маєш право - відпрвлять на 0.
Сьогодні був на нараді - сказав так і хотілося стілцем влипіти керівнику від того, що він каже, робить та ін.
Що це взагалі відбувається? Можна щось зробити з цією системою? Чоловік каже, що даже якщо щось зробити - приїде комісія, все заховають для них, все покажуть добре.
Чоловік з його порядністю и повагою до людей просто не витримує.
У кого які думки? Може петицію зробити чи що?
ХикориДикори• 20 января в 16:54
Ответ дляБабульція
Навчання тільки буде але он офіцер зі знаннями і вже багато задач виконує
Только пошел по повестке, еще и учений не было, а уже в нарадах участвует )
Контрнаступ хоть не разрабатывает?
Я полностью согласна, что творится беспредел, но вы сказки пишете какие-то, уж простите
Контрнаступ хоть не разрабатывает?
Бабульція
• 20 января в 16:55
Ответ дляМуркошечка
так а зачем с тремя дитями поперся по повестке? марафона пересмотрел?
старшої дитині 26 років але він з проблемами, і він на мені зараз повністю
Бабульція
• 20 января в 16:55
Ответ дляГоворю-балакаю
Как же многодетного папашу мобилизировали по повестке?
я написала тільки що
Тримбулька• 20 января в 16:56
Ответ дляПотішаюся
Удалено администрацией...
Говорю-балакаю• 20 января в 16:56
Ответ дляБабульція
я написала тільки що
Протупили дамочка, не призвают папаш,на иждивении которых есть инвалиды
Шалена невинність• 20 января в 16:57
Ответ дляПотішаюся
Удалено администрацией...
Зомбирование силой? Куча видео Как тащат волоком в машину, валят на землю, заламывают руки. Недавно один руки порезал, его тцк отвезли в больницу и на следующий день отправили в учебку
Бабульція
• 20 января в 16:59
Ответ дляОшеламиссимо
Может, розголос каких-то моментов по соц сетям, в телеграм-каналах?
це система..розголос не допоможе
можливо якщо дойде до вишчих чинів військових і вони щось будуть робити але вони можуть бути такі самі нажаль(((
Бабульція
• 20 января в 16:59
Ответ дляВилосипедниця
можна поскаржитися в мін оборони, вони розглядають усі скарги
я подумаю, дякую
але це вся система і з нею потрібно щось робити
Тримбулька• 20 января в 16:59
Ответ дляГоворю-балакаю
Призывают, да еще как.
И олигофренов призывают, и инвалидов, и отцов троих детей от одной женщины.
Не надоело рассказывать сказки про конституционные права и демократическое государство в период полного бесправия народа?
Капризуля• 20 января в 16:59
Ответ дляБабульція
Мій такий який є і він думає не тільки про себе, а й про інших звичайних хлопців
І якщо б таких як він було більше у нас в країні - не було цього дерьма, яке є
Если хочет выжить в этой мясорубке, придётся приспособиться.В противном случае система его сожрёт и забудет.
Бабульція
• 20 января в 17:02
Ответ дляГоворю-балакаю
він не інвалід, там інші проблеми. психологічні. Працювати не може поки що
Тримбулька• 20 января в 17:02
Ответ дляБабульція
це система..розголос не допоможе
Вам мало предыдущих розголосов?Что сделали с теми кто измывался над всушниками и на крестах их распинал?
а про сбежавших 1500 человек из Анны Киевской - это тоже враки? Наверное в бар местный отлучались, и 500 чел в самой Франции мотнули на денек в Мулен Руж. а их не поняли, и подали в розыск.
А они все вернулись, с собой еще по 2 родственника привели и все готовы воевать самозабвенно!!!
Капризуля• 20 января в 17:03
Ответ дляШалена невинність
Я тоже такой случай знаю.Может это один и тот же?
Бабульція
• 20 января в 17:03
Ответ дляКапризуля
Да. я так йому і сказала
Але я думаю що можна зробити
якщо всі будуть мовчати - так все і буде
Але я думаю що можна зробити
Бабульція
• 20 января в 17:05
Ответ дляНіка Найз
Раз не может работать в 26 лет по психиатрическим проблемам, то это только инвалид!
да. зараз за 2 дні оформлю йому інвалідність і чоловіка мені повернуть з армії
не смішить мої капці
Бабульція
• 20 января в 17:06
Ответ дляНіка Найз
Не вернут! Из армии выхода сейчас нет!
Удалено администрацией...
Капризуля• 20 января в 17:06
Ответ дляБабульція
Да. я так йому і сказала
Але я думаю що можна зробити
Так все і буде.Щоб зламати систему,треба загальні зусилля керівництва і населення.
Не заздріть тьоті• 20 января в 17:07
Давайте дійсно хоча б петицію най замутить, можна і анонімно, не від його імені. Чи він скаржиться в міністерство оборони? А папараці? Вони люблять таке освітлювати, можливо на них вийти?
Ответ дляНе заздріть тьоті
Петиция равна созданию темы на Советчице или надписи на заборе!
Капризуля• 20 января в 17:08
Ответ дляНіка Найз
Где вы были 15 л назад реформаторши?!
Я и сейчас рядом с вами.Оглянитесь,моргну вам