Бабульція• 20 января 2025

Що можна зробити? Таке робиться....

Чоловіка мобілізували. Пішов по повістці. Має він вищу освіту, нормально заробляв.
Він офіцер і просто в шоці від всього, що відбуваєтсья в армії. Дуже погане ставлення до людей. Керівництво дуже погано відноситься до підлеглих, а сказати ти нічого не маєш право - відпрвлять на 0.
Сьогодні був на нараді - сказав так і хотілося стілцем влипіти керівнику від того, що він каже, робить та ін.
Що це взагалі відбувається? Можна щось зробити з цією системою? Чоловік каже, що даже якщо щось зробити - приїде комісія, все заховають для них, все покажуть добре.
Чоловік з його порядністю и повагою до людей просто не витримує.
У кого які думки? Може петицію зробити чи що?
Ніка Найз• 20 января 2025
Ответ дляКапризуля
Я и сейчас рядом с вами.Оглянитесь,моргну вам
Жду !
Не заздріть тьоті• 20 января 2025
Ответ дляХикориДикори
Потому-что что?
Они не аристократы, как говорит портников. У нас демократия хозяева чилят, а воевать крепостные должны
Портніков такого не казав, не розганяйте ІПСО
Шалена невинність• 20 января 2025
Ответ дляТримбулька
Призывают, да еще как.
И олигофренов призывают, и инвалидов, и отцов троих детей от одной женщины.
Не надоело рассказывать сказки про конституционные права и демократическое государство в период полного бесправия народа?
У нас в городе бусифицировали мужчину, по нему видно даже, что он с отсталостью. Мама и сестра писали где только можно, ездили в тцк с документами его медицинскими. Через неделю появилось видео в интернете уже в плену, то есть его сразу отвезли на фронт, не в учебку даже.
автор Бабульція • 20 января 2025
Ответ дляКапризуля
Так все і буде.Щоб зламати систему,треба загальні зусилля керівництва і населення.
як це можна зробити?
є якісь люди? може відомі? репортери? з якими можна це питатися вирішити
автор Бабульція • 20 января 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
Давайте дійсно хоча б петицію най замутить, можна і анонімно, не від його імені. Чи він скаржиться в міністерство оборони? А папараці? Вони люблять таке освітлювати, можливо на них вийти?
я думаю про петицію - не знаю допоможе чи ні але спробувати хочу

я буду пробувати
автор Бабульція • 20 января 2025
Ответ дляШалена невинність
у чоловіка в частині епілептик є
кожні 2 тижня приступ в нього
є і інші хворі дійсно
Kidstaff Bot• 20 января 2025
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Olvia1987• 20 января 2025
Ответ дляШалена невинність
В нашем селе тоже мобилизовали парня с умственной отсталостью.Через месяц матери пришло извещение,что он пропал безвести,но сослуживцы говорят,что погиб.И я догадываюсь,для чего таких призывают.
Ніка Найз• 20 января 2025
Активисток просто бздуло сквозняком!
Ніка Найз• 20 января 2025
Альо! Реформаторши! Горячая линия петиций не выдержит всех сразу!
олена олена• 20 января 2025
Ответ дляБабульція
Мій такий який є і він думає не тільки про себе, а й про інших звичайних хлопців
І якщо б таких як він було більше у нас в країні - не було цього дерьма, яке є
Конкретно- що за дерьмо? Приклади наведіть. Він ще навіть не навчанні, а вже все не так?
олена олена• 20 января 2025
Ответ дляБабульція
як це можна зробити?
Які питання? Чи ви вже все, відкланялися?
Ніка Найз• 20 января 2025
Ответ дляолена олена
Уже разбежались андроповки с горбачевками!
Ніка Найз• 20 января 2025
Finita La Maidan!