Мастер Пис• 01 января в 20:10

Керівник почав до всього чіплятись, вже набридло слухати той негатив

Раніше такого не було, завжди хвалив, казав, що молодець, що подобається як я працюю. А зараз я не розумію, що відбувається, коли ми один на один наче нічого, при колегах починає при всіх повчати, відчитувати за помилки як дівчинку , все я роблю не так, шукає до чого причепитись, все якісь мені провірки влаштовує, а тих хто робить більше помилок просто не помічає, і це при тому що працювати не дуже є кому. Як наодинці говоримо то не такий прискіпливий . Втомилась вже від цього всього. Я так розумію, що мене хочуть маленькими кроками "вижити"?
ТихоЯ• 01 января в 20:12
А шо за робота? Можливість змінити є?
Коржик• 01 января в 20:13
Не дают, ведь очевидно
автор Мастер Пис • 01 января в 20:14
Ответ дляТихоЯ
А шо за робота? Можливість змінити є?
Офісна робота, можливість є, пропонували ще до Нового року, але туди на годину довше їхати. Так якщо я витрачаю 2 години в день на дорогу, а так буде 4, і зп така ж
автор Мастер Пис • 01 января в 20:14
Ответ дляКоржик
Не дают, ведь очевидно
Хто
ТихоЯ• 01 января в 20:15
Ответ дляМастер Пис
Якщо не секрет, яка у вас зп?
Я_з_Франека• 01 января в 20:17
Ой, автор, у меня был такой опыт.
Закончился моим увольнением через 6 месяцев. Они меня уволили. Это были 6 месяцев издевательств и унижений. Держала зарплата и страх, что не найду работу с такой же.
Возвращаясь назад и анализируя, понимаю, что таким образом директора создают невыносимые условия - чтобы человек сам уволился. Или, если он стойкий, постоянной критикой и придирками внушают человеку, что он дерьмовый работник, иногда так умело, что человек сам начинает в это верить. Чтобы при увольнении указать: ты ’накосячил’ там-то и там-то.
Применяют широкий арсенал: унижение при коллегах, грубость, повышенный тон, лишают премии по надуманной причине, дают проект, который отбраковали другие коллеги из-за его бесперспективности, придирки из-за сроков (приходится работать до 10 вечера и на выходных, чтобы успеть) и так далее.
У меня было все перечисленное.
Жалею, что не ушла сама и позволила так над собой издеваться.
Причина буллинга - личная неприязнь ко мне новой зам. начальника.
автор Мастер Пис • 01 января в 20:18
Ответ дляТихоЯ
Якщо не секрет, яка у вас зп?
В залежності від обсягу виконаної роботи, рік тому була 22-24, останні пів року 25-28.
автор Мастер Пис • 01 января в 20:18
Ответ дляЯ_з_Франека
Ой, автор, у меня был такой опыт.
У меня было все перечисленное.
Який жах. Чого тільки не вигадують(
ТихоЯ• 01 января в 20:19
Ответ дляМастер Пис
Гарна зп. В мене менша, також не легко(((
автор Мастер Пис • 01 января в 20:20
Ответ дляТихоЯ
Ви з Києва?
ТихоЯ• 01 января в 20:20
Ответ дляЯ_з_Франека
Ой, автор, у меня был такой опыт.
У меня было все перечисленное.
Вдалося знайти іншу роботу?
ТихоЯ• 01 января в 20:21
Ответ дляМастер Пис
Ви з Києва?
Ні
Я_з_Франека• 01 января в 20:22
Ответ дляТихоЯ
Вдалося знайти іншу роботу?
Я зараз не працюю, проходжу психотерапію з психотерапевтом через депресію.
Я завжди боялася, що мене не підтримає чоловік, якщо я звільнюся чи мене звільнять, але він сказав, що здоров´я важливіше. Не працюю вже два місяці. Відходжу від того жаху.
ТихоЯ• 01 января в 20:23
Ответ дляЯ_з_Франека
То ви собі оці всі проблеми на тій роботі заробили?
Не кую, не мелю• 01 января в 20:23
Скорее всего у него есть кто-то на примете на Ваше место.
Я_з_Франека• 01 января в 20:25
Ответ дляТихоЯ
Так, за ті півроку у мене з´явився тривожний розлад. Погіршився сон (досі не можу заснути нормально, буває сну немає до трьох ранку). Схудла на два кг, хоча я з дитинства худа і так.
І ще під час роботи часто плакала і (найжахливіше) у мене були думки лягти і не прокинутись.
автор Мастер Пис • 01 января в 20:25
Ответ дляНе кую, не мелю
Хай потерпить мене ще трохи, буду шукати собі іншу роботу, де є кар´єрний розвиток, де є можливості
Inconvenient• 01 января в 20:26
Ответ дляНе кую, не мелю
Тоже так думаю, или же вы стали более квалифицированной , чем он сам.
автор Мастер Пис • 01 января в 20:26
Ответ дляЯ_з_Франека
Жах. Авторе, це просто боляче таке читати, щоб через роботу так відносились до людини
Пампушечка• 01 января в 20:26
То вам натякають що будуть зарплату зрізати через ріст податків
ТихоЯ• 01 января в 20:27
Ответ дляЯ_з_Франека
Земля кругла. Беріть себе в руки та плюньте на те все, то все дурня. Здоров´я значно важливіше. Шукайте щось для душі.
Сиреневенькая• 01 января в 20:28
Якщо ви в собі впевнені, то так і спитайте його: Помітила те то і те то, місяць тому при таких самих показниках було те то і те то, щось змінилося? Ви плануєте моє звільнення?
А якщо Ви не настільки сильні духом (я саме зі слабаків, тому чудово можу зрозуміти) техенько підшукувати інше місце.

Наразі працюю в компанії прийшла за півроку до початку війни, все було чудово, останні декілька місяців прям нестерпно стало. Керівник дає дуже багато роботи, фізично не вивожу, нащо мені кажуть, що треба працювати значить швидше, або приходити раніше і йти пізніше у нас не заборонено. Ок, але якщо співробітник виходить на роботу раніше і йде пізніше, при тому, що працює,а не сидить в телефоні, то це не він повільний, це навантаження зависоке.
Колеги які працюють по 5-10 років до цього нормально відносяться, я теж стараюся змінити своє відношення бо шукати зараз нову роботу немає бажання, але як буде так і буде.
автор Мастер Пис • 01 января в 20:29
Ответ дляInconvenient
В нього лише середня профільна освіта, по ідеї повинна бути вища. Але його поставили, бо в цьому відділі завжди був дефіцит кадрів, і співробітники працювали конвеєром, хоча сама робота досить цікава, непогана, але люди уходили і приходили нові. В мене є вища освіта, і тут я планувала пропрацювати для стажу, для досвіду, але дуже сильно закохалась в цю роботу, що тепер боляче її відпускати, і час від часу він любив наголошувати ’як це ви не знаєте, не хочете, ви ж у нас спеціаліст з вищою профвльною освітою’
ТихоЯ• 01 января в 20:30
Ответ дляЯ_з_Франека
Це в якому місті ви працювали?
Я_з_Франека• 01 января в 20:30
Ответ дляТихоЯ
Це в якому місті ви працювали?
Київ.
автор Мастер Пис • 01 января в 20:31
Ответ дляСиреневенькая

Так, з роботою зараз не легко. Багато скорочень, багато людей які працюють за 8000, і не кидають. Такі часи, що страшно зриватись, йти внікуди
ТихоЯ• 01 января в 20:31
Ответ дляЯ_з_Франека
Київ.
Тю, та там роботу знайти не проблема)
ТихоЯ• 01 января в 20:33
Ответ дляМастер Пис
Тут я не згідна. Людей не вистачає, цінні, розумні люди завжди на вагу золота. До нас колись була прийшла дівчина, яка і вишку мала, а писати не вміла, я серйозно.
автор Мастер Пис • 01 января в 20:34
Ответ дляТихоЯ
Люди різні бувають, і освіта це непоказник. Ну як показник, але багато чого залежить і від самої людини, що в неї в голові
Inconvenient• 01 января в 20:40
Ответ дляМастер Пис
Тобто, я права? Вважає вас конкурентом? Поставили його завдяки зв´язкам, впевнена. І їхали б ви за кордон, тут все легше.