Вимагаю спілкування• Изменено 20 января 2025

Ваш чоловік теж постійно чекає, коли ви йому їсти насипете?

Постійно просить, аби я йому ’накрила на стіл’. Зайнята, не зайнята, я маю йому з каструлі насипати в тарілку і нарізати хліба. Вже в лоб казала, що мені це набридло. Дивиться ображеними очима : ’Мені так приємно, мені так смачніше’. Вже так мене це нервує. Якщо відмовляю, то ходить надутий пару днів. Це тільки в моїй сім´ї так? Ніби побутовий інвалід якийсь. Мені за 10 років шлюбу жодного разу кави навіть не зробив....фу, якась вже огида до нього
Неновая почта• 20 января 2025
Нет, пока я кормила собаку, разогрел нам ужин на всех
Вподобайден• 20 января 2025
аналогично
если нет - будет голодным
Розбещена цяточка• 20 января 2025
Нет, мой наоборт сам любит себе накладывать в тарелку
Не виправдовуюсь• 20 января 2025
А что с ним?
НичеНипанимаю• 20 января 2025
Вы его просто разлюбили. 10 лет накрывали, а тут на тебе.
Чесно брешу• 20 января 2025
Нет, мой муж может и на всех приготовить и накрыть
ПочтальЁнша• 20 января 2025
мій нещодавно запитав - що можна поїсти? я відповіла - що хочеш! доколє?!
Доставучая• 20 января 2025
Нет. Сам берет. И готовит часто сам.
автор Вимагаю спілкування • 20 января 2025
Ответ дляНе виправдовуюсь
А что с ним?
Нічого. Недолюблений в дитинстві мабуть
РокерША• 20 января 2025
А что можно сыпать, крупу, корм?🤣 Нет, мой не животное, сам ест и приготовить сам может.
Научительница• 20 января 2025
У нас нет обслуживания, Все готовят и способны накрыть
Леді Душка• 20 января 2025
У меня отец такой, всю жизнь с матерью так, для меня це жах, я пока не замужем, для себя такого ни за что не хочу...
Аnnеt• 20 января 2025
ну, понятно, что приятно, когда тебе подали, но мой и сам умеет борщ насыпать и разогреть в микроволновке. я бы за идиота замуж не выходила.
Не виправдовуюсь• 20 января 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
Нічого. Недолюблений в дитинстві мабуть
А, ясно
Ну вы ведь не все время дома, он ведь ест в это врем сам
Ноу коммент• 20 января 2025
Нет не такой. Много сам готовит и стол без проблем накроет и ребёнка накормит. У нас готовка где - то 50 на 50.
Ответ дляЛеді Душка
Так, це жах. Побутовий трутень
So_so• 20 января 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
Нічого. Недолюблений в дитинстві мабуть
Свекровь виновата))
Столічна штучка• 20 января 2025
Да такой же, но меня это не напрягает, мне не сложно, а ему приятно.
Форсия• 20 января 2025
Пока я готовлю ужин, они с дочкой делают салат, потом вместе садимся. Я обычно ставлю блюдо на стол и каждый себе накладывает.
Не виправдовуюсь• 20 января 2025
Ответ дляФорсия
И никто не сыпет ничего, ура)
Однозначно• 20 января 2025
Це його єдиний глюк?
Він прибирає, пере, готує, прасує, за дітьси доглядає?
Форсия• 20 января 2025
Ответ дляНе виправдовуюсь
И никто не сыпет ничего, ура)
Почему, сахар в чай.))
Не виправдовуюсь• 20 января 2025
Ответ дляФорсия
Почему, сахар в чай.))
Кладут вроде)
Попадалочка• 20 января 2025
А ви, автор, сказали чоловіку, що вам кава вкусніша, якщо він зробіть і в ліжечко принесе? А що картопля смажена завжди в чоловіків смачніша виходить, як і солянка, наприклад?
Ні? Ну, то чого вас зараз так огидно раптом стало?
Вами 10 років маніпулюють і користуються. Так тримати.
Цветочница• 20 января 2025
Нет. Может все сам, к счастью.
Чарівна патика• 20 января 2025
Ні.
Навчила самому лізти в кастрюлі і відкривати кришки в холодильнику.
Коли вихідна і є настрій-то з задоволенням подам на стіл
So_so• 20 января 2025
Ответ дляПопадалочка
Так он её пошлёт), потому что мама мало любила.
ДА да да• 20 января 2025
Мой был такой же пока я не вышла на роботу , мог целый день пить час с бутиками при полном холодильнике еды
Всіх підсаджую• 20 января 2025
Ні, в мене дорослий хлопець - ще й всім приготує смачно
Не гоню• 20 января 2025
Автор, Ви 10 років йому ’накривали стіл’, все влаштовувало, і тільки тепер Вас це почало бісити. А шо ж сталося?)