Іллюха Перчик• 20 января в 20:48

Джек Лондон - Мартін Іден.

Доброго Вечору.Хто читав книгу Джека Лондона - Мартін Іден.Яке ваше враження про цю книгу і яке про самого автора.Дякую.
Аурелиа• 20 января в 20:50
Ви хочете, щоб порадниці видали рецензію на автора зі світовим ім´ям))) По темі, книга варта того, щоб її прочитати
автор Іллюха Перчик • 20 января в 20:52
Ответ дляАурелиа
Я зараз за неї взявся.
lilu1990• 20 января в 20:52
Я читала. Дуже суперечлива. Але... мартін полюбив ребеку, ідеалізував її і той світ в якому вона росла. Але як часто буває - ідеалізація розбивається скельцями всередину. Від розчарування у житті, у своєму коханні і у світі еліти, який він побачив зсередини, покінчив життя самогубством. Слабак
kuskus• 20 января в 20:53
Один з найулюбленіших письменників в підлітковому віці. Особливо класні у нього розповіді
sammy• 20 января в 20:54
Книга дуже достойна і варта уваги
автор Іллюха Перчик • 20 января в 20:54
Ответ дляlilu1990
Ну нащо ви все розповіли ?
lilu1990• 20 января в 20:55
Ответ дляІллюха Перчик
Ну нащо ви все розповіли ?
Сорі
автор Іллюха Перчик • 20 января в 20:56
Ответ дляlilu1990
Мені вже на середині книги здалося що він далі відчує розчарування.Ось ви мені і розповіли що так воно і сталося далі.
Morezza• 20 января в 20:57
Одна з тих книг, що залишає післясмак.
автор Іллюха Перчик • 20 января в 20:57
Ответ дляkuskus
В мене вийшло що підлітковий вік трохи перенісся вперед.
автор Іллюха Перчик • 20 января в 20:57
Ответ дляsammy
Книга дуже достойна і варта уваги
Читаю зараз.
автор Іллюха Перчик • 20 января в 20:59
Ответ дляMorezza
Одна з тих книг, що залишає післясмак.
Я коли перший раз прочитав 451 Градус По Фаренгейту і потім подивився фільм 1966 року.То я отримав післясмак,мене як ошарашило.Книга була написана в 1953 році.
Я не Сірожа• 20 января в 21:00
Ответ дляlilu1990
Маєте на увазі - полюбив Руфь?
lilu1990• 20 января в 21:00
Ответ дляІллюха Перчик
Найфіговіше почуття з усіх- розчарування у тих опорах, на яких трималась твоя мотивація. Просто втратив усі свої опори і поняв шо жив у світі ілюзій, шо якесь вище общєство - краще і благородніше. Нікуя

Картина світу розпалась, як у яніса тімми, чоловіка сєдокової, той теж повісився

Але я читала що сам джек Лондон був схильний до самогубства
lilu1990• 20 января в 21:01
Ответ дляЯ не Сірожа
Маєте на увазі - полюбив Руфь?
Так. Я вже давно читала. Пам´ятаю шось на р
kuskus• 20 января в 21:01
Ответ дляІллюха Перчик
Ясно)
Романи погано запамʼятались, а от новели памʼятаю до цих пір-про те, як чувак віз яйця продавати; про людоїдство у потязі; про боксера і його дружину; про дівчину, яка збирала гроші, що б шикарно прожити тиждень; про молодят, які зробили один одному подарунки і ще купу всього… треба перечитати
Я не Сірожа• 20 января в 21:01
Я вже писала в одній з тем автора, що класі в 8 плакала, читаючи Мартіна Ідена, і що Руфь - сучка, такого хлопця занапастила(
lilu1990• 20 января в 21:03
Ответ дляЯ не Сірожа
Це як звинувачувати сєдакову в смерті яніса тіми

Людина сама вибирає. Слабак просто
автор Іллюха Перчик • 20 января в 21:04
Ответ дляlilu1990

А на що ми можемо взагалі опиратися в цьому Світі?
lilu1990• 20 января в 21:06
Ответ дляІллюха Перчик
Ні на шо. В цьому і прикол.усе ілюзія Але камю пише: чого сізіф піднімає кожен раз камінь коли той скочується вниз? На зло ьлять всім богам. Хай викусять
Morezza• 20 января в 21:07
Ответ дляІллюха Перчик
Фільм не дивилась, книгу читала дуже давно. Зазвичай книги набагато яскравіші і глибші, ніж фільми. Єдине виключення для мене - ’Грозовий перевал’.
автор Іллюха Перчик • 20 января в 21:18
Ответ дляkuskus
Ясно)
Про боксера читав,дуже класна розповідь.Багато можна для себе чого підкреслити про життя.
автор Іллюха Перчик • 20 января в 21:25
Ответ дляЯ не Сірожа
Він сам винен що на таку повівся.Можливо йому потрібно було обирати дівчину зі свого рівня?
автор Іллюха Перчик • 20 января в 21:33
Ответ дляlilu1990
Яквам вдалося читати Камю?Він мені не йде зовсім.
автор Іллюха Перчик • 20 января в 21:34
Ответ дляMorezza
Вам сподобалась книга 451 градус по Фаренгейту?
Christ1na• 20 января в 21:36
Ответ дляlilu1990
Сорі
Так, ви щось натупили
lilu1990• 20 января в 21:38
Ответ дляІллюха Перчик
Бо камю така сама депресивна какашка як і я. Козерог, др в один день з ним. По філософії задавали. Міф про сізіфа - хороша річ
автор Іллюха Перчик • 20 января в 21:38
Ответ дляlilu1990
Ааааа,зрозуміло)
lilu1990• 20 января в 21:40
Ответ дляІллюха Перчик
Ааааа,зрозуміло)
Якшо про депресивних какашок - лавкрафт ще дуже подобається.
Я не Сірожа• 20 января в 21:46
Ответ дляІллюха Перчик
Не було б Руфі, яку він ідеалізував, не було б письменника Мартіна Ідена, бо саме вона, точніше, любов до ідеалу, спонукала його рости і розвиватися, щоб бути достойним її.