Доброго Вечору.Хто читав книгу Джека Лондона - Мартін Іден.Яке ваше враження про цю книгу і яке про самого автора.Дякую.
Ответ дляАурелиа
Ви хочете, щоб порадниці видали рецензію на автора зі світовим ім´ям))) По темі, книга варта того, щоб її прочитати
Я зараз за неї взявся.
Я читала. Дуже суперечлива. Але... мартін полюбив ребеку, ідеалізував її і той світ в якому вона росла. Але як часто буває - ідеалізація розбивається скельцями всередину. Від розчарування у житті, у своєму коханні і у світі еліти, який він побачив зсередини, покінчив життя самогубством. Слабак
Ответ дляlilu1990
Ну нащо ви все розповіли
?
Ответ дляlilu1990
Мені вже на середині книги здалося що він далі відчує розчарування.Ось ви мені і розповіли що так воно і сталося далі.
Ответ дляkuskus
Один з найулюбленіших письменників в підлітковому віці. Особливо класні у нього розповіді
В мене вийшло що підлітковий вік трохи перенісся вперед.
Ответ дляsammy
Книга дуже достойна і варта уваги
Читаю зараз.
Ответ дляMorezza
Одна з тих книг, що залишає післясмак.
Я коли перший раз прочитав 451 Градус По Фаренгейту і потім подивився фільм 1966 року.То я отримав післясмак,мене як ошарашило.Книга була написана в 1953 році.
Я не Сірожа• 20 января в 21:00
Ответ дляlilu1990
Маєте на увазі - полюбив Руфь?
Ответ дляІллюха Перчик
Найфіговіше почуття з усіх- розчарування у тих опорах, на яких трималась твоя мотивація. Просто втратив усі свої опори і поняв шо жив у світі ілюзій, шо якесь вище общєство - краще і благородніше. Нікуя
Картина світу розпалась, як у яніса тімми, чоловіка сєдокової, той теж повісився
Але я читала що сам джек Лондон був схильний до самогубства
Ответ дляІллюха Перчик
Ясно)
Романи погано запамʼятались, а от новели памʼятаю до цих пір-про те, як чувак віз яйця продавати; про людоїдство у потязі; про боксера і його дружину; про дівчину, яка збирала гроші, що б шикарно прожити тиждень; про молодят, які зробили один одному подарунки і ще купу всього… треба перечитати
Я не Сірожа• 20 января в 21:01
Я вже писала в одній з тем автора, що класі в 8 плакала, читаючи Мартіна Ідена, і що Руфь - сучка, такого хлопця занапастила(
Ответ дляlilu1990
А на що ми можемо взагалі опиратися в цьому Світі?
Ответ дляІллюха Перчик
Фільм не дивилась, книгу читала дуже давно. Зазвичай книги набагато яскравіші і глибші, ніж фільми. Єдине виключення для мене - ’Грозовий перевал’.
Ответ дляkuskus
Ясно)
Про боксера читав,дуже класна розповідь.Багато можна для себе чого підкреслити про життя.
Ответ дляЯ не Сірожа
Він сам винен що на таку повівся.Можливо йому потрібно було обирати дівчину зі свого рівня?
Ответ дляlilu1990
Ні на шо. В цьому і прикол.усе ілюзія Але камю пише: чого сізіф піднімає кожен раз камінь коли той скочується вниз? На зло ьлять всім богам. Хай викусять
Яквам вдалося читати Камю?Він мені не йде зовсім.
Ответ дляMorezza
Вам сподобалась книга 451 градус по Фаренгейту?
Ответ дляlilu1990
Бо камю така сама депресивна какашка як і я. Козерог, др в один день з ним. По філософії задавали. Міф про сізіфа - хороша річ
Ааааа,зрозуміло)
Я не Сірожа• 20 января в 21:46
Ответ дляІллюха Перчик
Не було б Руфі, яку він ідеалізував, не було б письменника Мартіна Ідена, бо саме вона, точніше, любов до ідеалу, спонукала його рости і розвиватися, щоб бути достойним її.