Стрекоза любви• 20 января 2025

Як думаєте, Олександра Ніколаєнко не очікувала, що чоловік буде довгожителем?

Правда, я не вірю в щире кохання молодої, успішної, красивої жінки до чоловіка похилого віку. Хоча вони вже майже 20 років разом. Зараз йому наче близько 90. Цікаво, чи вважала вона, що коли у його 70+ виходила за нього заміж цей шлюб протримається так довго?
_Злата Ibra_• 21 января 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
До чого тут вірите Ви чи ні?

Вийшла заміж за одного з найбагатших чоловіків світу. Товаришує з Меланією Тпамп і нормально себе почуває вона і її діти.

Чи їй треба було вийти за якогось незрозумілого Славіка з сусіднього під’їзду, який їй, можливо, потім зраджував би... зате по коханню?

За статистикою самі крепкі шлюби ті, що по розрахунку.
Это да. Так как нет сильной страсти, ревности и тд. Наверное это и плюс
_Злата Ibra_• 21 января 2025
Ответ дляЗавЛабСнаб
Яка вона страшна і стара стала. Як криса. То капець
То понятно, красивые только советчицы. И в 45 выглядят на 25. Остальные все страшны
Гомосноб• 21 января 2025
Ответ дляДевальвация
а для меня выглядит, имея такие деньжищи могля бы выглядеть получше, а она на уровне с Меланкой, та 10 лет старше
Ужасный овал, все опустилось
АБВГДэшница• 21 января 2025
Я не знаю, чего её тут так обсуждают. До этого замужества с американцем у нее были отношения и с молодыми укр.мажорами, и с нестарыми политиками, бизнесменами. И что? Да ничего хорошего и серьезного - только одни скандалы, как с тем министром, который свозил ее на шоппинг в Париж за деньги укр.гос.бюджета. или все забыли ее скандальный разрыв с подругой Инной Цимбалюк, из которой она слепила первую Мисс Украина-Вселенная и которая в ’благодарность’ увела у нее молодого и богатого жениха? Поэтому лично я считаю, что она сделала правильный выбор в своей жизни. А то так бы и скиталась бестолку от одних богатых штанов к другим
ЗаведУющая• 21 января 2025
Ответ дляКусман Сиру
Наглядная иллюстрация народной мудрости, что тот кто намного старше в паре отбирает молодость у более молодого, и постепенно начинают выглядеть почти как сверстники.
Знаю такі пари в реальному житті. Дійсно, жінки зі значно старшими чоловіками старішають швидше. Висмоктують енергію у них.
Спішу - перекидаюсь• 21 января 2025
Ответ дляА ось і я
Чем я ее обгадила? Это факты из ее биографии. Я же не упоминала о ее романах с Медведчуком, Рудьковским и многими другими
А з першим коли вона встигла? А Оксанка де була?
А ось і я• 21 января 2025
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Не вгледіла, мабуть)))
Не против• 21 января 2025
цікаво, вона приймала гіюр,
щоб діти рахувались евреями як і батько
А ось і я• 21 января 2025
На фото они, как дедушка и внучка смотрятся
Танго утрьох• 21 января 2025
Красота, все у нее хорошо ) явно лучше чем 99,9% местных сплетниц. Живет для себя, радуется жизни, не ждёт детские. Входит в круг элиты, сильных мира сего. Ей доступны все радости жизни от качественной медицины до всего остального, что можно купить за деньги. Но то ли дело наши девушки, которые замужем за середняком в лучшем случае , ездят на маршрутках или метро, тащат весь быт на себе и переодически создают темы, о том как все подорожало.
Танго утрьох• 21 января 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Можна було вийти за багатого і привабливого. Молодшого, її віку.
У вас получилось?
автор Стрекоза любви • 21 января 2025
Ответ дляТанго утрьох
У вас получилось?
Враховуючи, що в мене не такі довгі та стрункі ноги як в неї, немає шлейфу нереальної красуні, то так, вийшло знайти людину мого віку і я не бідую, якщо про це🤗
Я_з_Франека• 21 января 2025
Я думаю что Николаенко проживает интересную и насыщенную жизнь.
Пожарник• 21 января 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
Ну й молодець. А що, краще коли виходиш заміж по великому коханню, потім мужик п´є, б´є, по бабам бігає, грошей не дає, результат - розлучення, поділ майна, знову скандали за вилки-ложки і т.д.
От 100% що за вилки-ложки. В мене саме так і було, стіл кухонний ділили, зате кохання ж було!
Пожарник• 21 января 2025
Ответ дляWill_Be...
Обожаю наших советчиц - сидя на диване, где-нибудь на окраине Киева, умудряются обосрать даму, которая богаче и успешнее всех их вместе взятых. Им же, с пропуканного дивана виднее, как лучше и правильней.
Ну а що ще робить? Зима, сіро, сумно, немає чим зайнятись)))))
Обстановщица• 21 января 2025
Ответ дляТанго утрьох
Ще невідомо які в неї біди, це все зовнішні атрибути. За все є своя ціна.
Крим мій• 21 января 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Да уж, нагадали... як казала моя знайома ’Цимбалюк якась ’дворова’, наче і красива але .... Особливо у порівнянні з Ніколаєнко. І так у Ніколаєнко успішний контракт і так було з самого початку. Контракту 20 років, це те ж не мало....
мульти1• 21 января 2025
А в нього уже не стоїть давно, як ви тих дітей наклепав
Танго утрьох• 21 января 2025
Ответ дляОбстановщица
Ну да, у жен сантехников и офисных клерков бед нет никаких))
ПешитеБесАшипок• 21 января 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
Повністю згодна. Тут обісрали її за діда, за вінери, за страшний одяг і т.п. Але їй байдуже на все це. У неї елітне насичене життя, своє коло. Коли ти потрапляєш на закриті вечірки +- такого рівня, розумієш, що люди живуть іншими категоріями цінностей, от і все. І потрапити туди можуть тільки дуже сильні, амбітні зі стрижнем, якою і є Олександра.
Пэрисхилтонша• 21 января 2025
Ответ дляОбстановщица
От так і є. У мене є подруга, неймовірна красуня. Заміжня була за мільйонером справжнім, він помер в 2022 році. Щаслива була може перший рік-два, а разом прожили років 25. самотнє життя в родині, кожний жив сам по собі, вона і забезпечувала себе сама, хоча картинка на святах була гарна... зі спадком там також дуже ’мутна’ ситуація
Я_з_Франека• 21 января 2025
Ответ дляПэрисхилтонша
Та ви шо? Правда? Оце таке воно заможне життя. Не те що вийти за ’простого’ хлопця. Будеш обов´язково щаслива. Все життя!!!
Я_з_Франека• 21 января 2025
Ответ дляБелочкой зови
Для меня подобные браки непонятны- неужели Александра настолько плоха, что не смогла найти себе ровесника и прожить с ним полноценную жизнь, что только старпера смогла охомутать?
Підкажіть, а чому Вам має бути зрозумілий вибір іншої людини? Просто цікаво дізнатись...
Я_з_Франека• 21 января 2025
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
На вкус и цвет.
Мне она никогда не нравилась. Далекопосаженные глаза...
Ну, и то, что для нее деньги не пахнут, отлично характеризует ее моральные качества.
Так, в неї моральні якості нікуди. Повелась на гроші. Не те що ви.Правда? Коли Вам мільярдер і один із найвпливовиших людей Америки пропонував стати його дружиною ви ж відмовились. Так, правильно я розумію?
Начальник Анонимов• 21 января 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Я розумію в 19 молода дурна. Но прожити так 20 років. Вибачте, то виключно ваш особистий вибір.
Та ні. Вибір був як раз у 19: я знала на що йду і що мене чекає. Я потім я просто не могла вибратися з того лайна, бо від тирана неможливо піти без будь-якої сторонньої підтримки. Я навіть не спала практично через постійний стрес і не було сил ні на що і була наче рослина.
Пэрисхилтонша• 21 января 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
Дуже смішно....
Бочка порохУ• 21 января 2025
Вона вже така стара, не розумію, чому він не візьме когось молодше. Він на її фоні виглядає погано.
Бочка порохУ• 21 января 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
Ви як тільки що побували на такій вечірці....
Помилуйте мадам• 21 января 2025
Ответ дляlilu1990
Я вірю в їхнє кохання. Сексі чоловік
А как она, куралевна красоты и владелица элитного спа, да еще с миллиардами мужа в 43 года выглядит, что думаете?
Похоже на теорию, что старики из молодух вытягивают энергию, и они рядом с ними рано старятся?
Помилуйте мадам• 21 января 2025
Ответ дляМожу брикнути
Теж обговорювали. Мабуть планувала його ушатати за пару років, а він все живий. Дружбан Трампа
может ему там уже внутри всю канализацию поменяли на новую?