Чижик Пижик• Изменено 21 января в 02:08
Порекомендуйте лікаря, який допоможе вибрати дитячу суміш
Дитині , 3 місяці, був на ГВ.
Був великий стрес , нещодавно пережила втрату близької людини. В результаті цього майже пропало молоко (((
Дуже хвилююсь за синочка ((
Порадьте , будь ласка , лікаря , яка допоможе підібрати дитячу суміш та розкаже як її використовувати.
Дуже хвилююсь за синочка ((
Чижик Пижик
• 21 января в 03:14
Ответ дляМира всем
Дякую, ви до кого з цих лікарів звертатись за консультацією ?
Мира всем• 21 января в 03:20
Ответ дляЧижик Пижик
Нет, у меня не было надобности
Научительница• 21 января в 10:16
Якщо дитина здорова і не має алергії, ви можете обрати суміш Hipp Combiotik 1 (для дітей від народження до 6 місяців). Вона створена для підтримки травлення і містить:
-Пребіотики та пробіотики для здорової мікрофлори кишківника.
- Органічне молоко, що забезпечує високу якість компонентів.
- Омега-3 і Омега-6 жирні кислоти, які сприяють розвитку мозку і зору.
- Містить всі необхідні вітаміни та мікроелементи.
Hipp Combiotik 1 підходить для дітей без алергії і підтримує їхній здоровий розвиток. Перед використанням нової суміші бажано проконсультуватися з педіатром.
З вас 600 грн з консультацію.