Хтомолодець? Я!• 21 января 2025
Суглоби
Що може бути? Болить уульшовий суглоб, навіть є храмота при не значних відстанях в 3-5 км, потім ще й смикає в ночі після такої хотьби.
Які є варіанти. До лікаря піду, але не раніше наступного місяця.
Фізик-ядерщик заочно• 21 января 2025
Може бути все що завгодно. Запалення, артроз, коксартроз і т.д. Потрібно обстеження.
ЗдесяЯ• 21 января 2025
Все що завгодно може бути. Можете сходити на МРТ суглоба. Все одно лікар без додаткових досліджень нічого вам не скаже, бо він теж не бачить
Як міряти?• 21 января 2025
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
І ходьба 5 км...
І обстеження - і що, хто стільки ходить, на лікування в лікарні, навряд чи знайде гроші, і вік. Можливо остеопороз, віковий...
В мене сусідка, багата, але не хоче лікарні, після того як чоловіка ’пролікували ’