мадамГрицацуева• 21 января в 15:11
Подала на розлучення он-лайн
Все робила самостійно, зараз на офіційному сайті суду на вкладці стадія розгляду: "Призначено до судового розгляду 27.01.2025." але години відсутні. Як це можна зрозуміти? Моя присутність не обов´язкова?
мадамГрицацуева
• 21 января в 16:26
Ну дійсно трохи смішно, телефонувала на гарчу лінію, і дійсно сказали, що присутність не обов´язкова, але ж як це важлива подія для мене, я її так чекала) То можна дійсно не іти? Хто самостійно подавав на розлучення он-лайн?