Бабка_в_кедах• 21 января 2025

Так страшно, але вірю в краще ))

Мені 46, планую розлучитись, так страшно за майбутнє.
Реально боюсь ...

Із плюсів, я розумна, завжди добре зробляла, крім останніх двох років.
Із мінусів, я трохи стара і товста. Якщо відчую самотність, то шансів когось зустріти мало(
Показушница• 21 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Рада за те що в когось розвалюється родина?Це вже пробите дно чи ще ні?
В якогось дибіла й розвалюється. Через нього самого.
Іллюха Перчик• 21 января 2025
Ответ дляПоказушница
А ти запитала в неї що той чоловік такого зробив що вона на старість років хоче його покинути?Старість в 45 років не за горами.Куди вона піде?На лавочку до бабок?
Показушница• 21 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Дитинко, мені 48. І чоловіків - було би бажання. Зникни, бо ти схожий на невдаху.
Кудрі кручу сама• 21 января 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
А питання чи треба? Моя кума 35 розлучилась і о Боги нікого не хоче
Не хочет или так говорит, потому как никого не может найти?)
Іллюха Перчик• 21 января 2025
Ответ дляПоказушница
Я ж не переходжу на особистості а вас щось задіває що ви пишете такі різкі слова.Чому б це?Тримайте себе в руках в вас все добре.
автор Бабка_в_кедах • 21 января 2025
Ответ дляПоказушница
Ви самі живете? Яких стосунків хочете?
Показушница• 21 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Бо ти реальні дурниці пишеш. І що ти тут робиш? Ти гей?
PmB• 21 января 2025
Ответ дляLianaa_06
Если с человеком плохо вместе? Зачем страдать? Да, возможно, и никого не встретит. Но уходят не к другим штанам, уходят ради себя! Жизнь одна и проводить ее с тем, кто тебе делает плохо - это путь в никуда.
Та йо6о кидали п,ять раз. Шось з особистого зачепило.
Іллюха Перчик• 21 января 2025
Ответ дляПоказушница
Вам питання задали вище.Переключіть свою увагу.
Показушница• 21 января 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
Ви самі живете? Яких стосунків хочете?
Чому сама??
Іллюха Перчик• 21 января 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
Ви самі живете? Яких стосунків хочете?
До неї в 50 років стоїть шеренга бажаючих стати її чоловіком.Писала вище.
PmB• 21 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Їй 46. Харе писать дурню.
Показушница• 21 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Ну от як нема розуму, то й не намалюєш))
автор Бабка_в_кедах • 21 января 2025
Ответ дляПоказушница
Чому сама??
Я так зрозуміла. Просто хочу детальніше уточнити )
Іллюха Перчик• 21 января 2025
Ответ дляPmB
Їй 46. Харе писать дурню.
Показушница• 21 января 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
В будь-якому віці можливо знайти пару. Якщо ви цього хочете. Розумна жінка сама не буде, якщо тільки це не свідомий вибір.
PmB• 21 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Чудо, ти цифрине знаєш а з порадами .
Невісточка ж• 21 января 2025
Он у нас город шахиды атакуют, вот это страшно. А развод то херня.
Диверсификация• 21 января 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
Хз, я допускаю, що може бути по різному, але я доросла дівчинка і розумію , що не спробую, не взнаю 🤔🫣
.дївчинка? Ви неадекватно себе сприймаєте
Сарафанное радио• 21 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Вони порозвалювали свої сімї і розвалять ваші.
У тебя вообще семьи никогда не было и не будет . А ты сидишь на женском форуме и ещё советы женщинам пытаешься давать )
Сарафанное радио• 21 января 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
А в чём причины развода, дети есть ?
автор Бабка_в_кедах • 21 января 2025
Ответ дляСарафанное радио
А в чём причины развода, дети есть ?
Діти є.
Було багато помилок з його сторони, хоч і я не свята. Я простила і перегоріла.
Сарафанное радио• 21 января 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
Діти є.
Какие конкретно ошибки ? Измены, алкоголизм, плохое отношение к вам , агрессия или что- то другое? Причины развода тоже важны.
Ужгород• 23 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Прожила 50 років з ним,куди вона має йти?Куди вона піде?Що їй погано?Буде з бабками такими самими сидіти на лавочці горобців годувати і всіх обсуждати?
А счастье только рядом с каким-то мужиком может быть, по-другому никак? Ей с этим человеком плохо, плохо настолько, что лучше без него, понимаете? Смысл терять ещё 10 лет с таким человеком? Чтобы что? Абы було? А в конце жизни оглянуться и понять, что и не жила, так как хотелось?Для чего такая жертва, для мужика? А она ему нужна эта жертва, поблагодарит он автора? Скажет, что всю жизнь жил, как хотел и спасибо ей, что терпела рядом того, с кем херово? Облегчит это автору как-то воспоминания о ее жизни?
Мы не вечны. Нужно жить здесь и сейчас и только ради себя, а не штанишек рядом.