Бабка_в_кедах• 21 января 2025
Так страшно, але вірю в краще ))
Мені 46, планую розлучитись, так страшно за майбутнє.
Реально боюсь ...
Із плюсів, я розумна, завжди добре зробляла, крім останніх двох років.
Із мінусів, я трохи стара і товста. Якщо відчую самотність, то шансів когось зустріти мало(
Реально боюсь ...
Бабка_в_кедах
• 21 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
А що вас не влаштовує в вашому чоловіку з яким ви прожили майже все своє життя?
Було багато помилок з його сторони, хоч і я не свята. Я простила і перегоріла.
Іллюха Перчик• 21 января 2025
Ответ дляЯк_наготую...
А вы думали шо все будет просто))
Всі думають що все буде просто.А ті хто вже зробили помилку і неодноразово розвалювали свої відносини.Ще підштовхнуть людину до того що б вона теж це зробила і сиділа біля розбитого корита.
Як_наготую...• 21 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Рада за те що в когось розвалюється родина?Це вже пробите дно чи ще ні?
щото вы как-то выборочно читаете
Анонім Секретар• 21 января 2025
Ответ дляНебоброїдка
Если вы разумны, с адекватными взглядами, то вполне встретите такого же нормального человека как вы.
Ну понятно не юного миллиардера, это да
поважного міліардера)))
verschwommenheit• 21 января 2025
Ответ дляЯк_наготую...
А вы думали шо все будет просто))
Просто делать куни бывшей
Іллюха Перчик• 21 января 2025
Ответ дляЯк_наготую...
щото вы как-то выборочно читаете
Можливо я щось не правильно зрозумів.
Як_наготую...• 21 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
А давайте поиграем в словесное айкидо)
Не ’разваливали’ отношения - а имели силы и разум отпустить друг друга
Як_наготую...• 21 января 2025
Ответ дляverschwommenheit
Просто делать куни бывшей
Ну можно и так какое-то время продержаться)
Язык простаивать не должен))
Бабка_в_кедах
• 21 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Зараз вам тут розкажуть - що розлучайся і що за тобою шеренга бравих козаків вистроїться,що в цьому немає ніяких проблем і ти будеш на коні.Але реальність вдарить по іншому.Ще будуть казати що той інший буде набагато кращим від цього і так далі.Розвод по стандартній схемі.Дарма ви це задумали собі.Схаменітся.
А на Вашу думку, яка реальність мене очікує?
Іллюха Перчик• 21 января 2025
Ответ дляЯк_наготую...
А давайте поиграем в словесное айкидо)
Якщо немає дітей.То можуть котитися під три ... якщо встигли наробити дітей то не мають права їм ломати життя.
Іллюха Перчик• 21 января 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
В вас діти вже дорослі?
verschwommenheit• 21 января 2025
Ответ дляЯк_наготую...
Язык простаивать не должен))
Спасибо! Буду знать и соблюдать это правило!
Іллюха Перчик• 21 января 2025
Доречі по Християнським законам,єдиною умовою розірвання браку між чоловіком і жінкою.Є подружня зрада.
Бабка_в_кедах
• 21 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
В вас діти вже дорослі?
Памперси не купую ))
ПлюшкамиБалуюсь• 21 января 2025
Ответ дляВесотехник
Буду розбиратись, але косяки нароблю ого го. Я можу побут вести, чого це не можу обслужити себе?!
Ну а машину заправити, комуналку оплатити?
Це що складніше ніж побут?))
Просто дуже смішно коли дорослі жінки кажуть що пропадуть без чоловіка....
Чи побут, то нажати на кнопку посудомийки в включити робот пилесос.
Точно так заправляєтеся, пістолет в бак і на кнопку нажати)))
Це що складніше ніж побут?))
Бабка_в_кедах
• 21 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Ну якщо треба ....
😂😂
Ответ дляІллюха Перчик
Вони порозвалювали свої сімї і розвалять ваші.
Если с человеком плохо вместе? Зачем страдать? Да, возможно, и никого не встретит. Но уходят не к другим штанам, уходят ради себя! Жизнь одна и проводить ее с тем, кто тебе делает плохо - это путь в никуда.
Іллюха Перчик• 21 января 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
Ну якщо треба ....
😂😂
Звісно не потрібно.Я говорив про те що ви можете покинути свого чоловіка і це не буде гріхом, якщо він вас зрадив.
Міні-бікіні• 21 января 2025
Автор, не все так просто. Якщо Ви розумієте, що вам буде комфортніше, легше, спокійніше, щасливіше без чоловіка-розлучайтеся. Якщо ні, то зважте ще раз.
ПлюшкамиБалуюсь• 21 января 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
Автор, ну реальність різна може бути, є дружина Безоса, а є купа інших.
Ви подобаєтеся чоловікам? Зацікавленість бачите?
Можете залишитися самотньою, якщо це ок, то розводьтеся.
Іллюха Перчик• 21 января 2025
Ответ дляLianaa_06
Прожила 50 років з ним,куди вона має йти?Куди вона піде?Що їй погано?Буде з бабками такими самими сидіти на лавочці горобців годувати і всіх обсуждати?
Покорительная• 21 января 2025
Ну не 0, но очень мало шансов, смотрите правде в глаза. Разводитесь, если одной лучше, чем с мужем
Показушница• 21 января 2025
Ответ дляЯк_наготую...
Хорошо зарабатываете - это уже огромный плюс.
Разведетесь, появится время, силы и деньги на себя, почувствуете вкус жизни и все будет!... даже не сомневайтесь.
Я дважды разводилась и всегда удачно)
Так класно сказали) розлучилась успішно))) хай жінкам сильним щастить! ❤️
Показушница• 21 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Ой… звали звідси, розумнику
Бабка_в_кедах
• 21 января 2025
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Зацікавленості не бачу, я не красуня, а ще крім чоловіка нікого не бачила.
За останні 20 років було декілька залицяльників, може 5-6 і все
Показушница• 21 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Хороших чоловіків не залишають
Іллюха Перчик• 21 января 2025
Результат слухання цих порад,це залишитись самій на старість років і сидіти в дворі зі старими бабками, годувати горобців і обсуждати всіх хто проходить повз - та прастітутка а той наркоман.
ПлюшкамиБалуюсь• 21 января 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
Ну тоді, великий ризик зслишитися самотньою
Вас це влаштовує?
З чоловіком гірше ніж самій?
Вас це влаштовує?
З чоловіком гірше ніж самій?