ПироженкА• 22 января 2025

Є хто працював СРО у компаніях?

Полонянка SexShop-а!• 22 января 2025
Є
Полонянка SexShop-а!• 22 января 2025
раніше лише IT, зараз Privat equity, тут трошки ширший портфель
автор ПироженкА • 22 января 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Є
Які основні обов´язки ваші. Бо у вакансіях і описах професії пишуть різне. Зараз хочу податися на таку вакансію, але її опис не відповідає моєму уявленню про цю посаду)
Полонянка SexShop-а!• 23 января 2025
Ответ дляПироженкА
розробка та реалізація стратегій управління талантами, формування корпоративної культури, забезпечення залученості співробітників, розвиток лідерства та відповідність політик компанії потребам бізнесу

але якщо СРО шукають по об’яві - я б задумалась чи варто йти в таку компанію. Зазвичай мені роботу пропонують особисто СЕО або founders