Я таке знаю• 22 января в 15:50
В ваши 38 лет сколько было/есть лет вашим детям?
Одні думки• 22 января в 21:19
В мои 38 одному было 14,а второй родится через 2 года.Второму сейчас 14))
Одні думки• 22 января в 21:25
Ответ дляИграйМойГормон
дочери 19, сыну 13 было. Сейчас мне 55, уже очень взрослые дети.
И у меня сыну уже 30.Но иногда кажется,то тот сын ,которому 14, взрослее.))
Творю чудеса• 22 января в 23:09
Коли мені виповнилось 38, то дитині було без пару днів 2 місяці. )
А моя найближча подруга у 39 тільки завагітніла і за місяць до своїх 40 народила.
І у мене, і у неї це перші діти.
Як каже мій брат (молодший 😄) : ’40 -- це нові 20’ 🙌 )
І у мене, і у неї це перші діти.