ЖаннаНеАгузарова• 22 января 2025
Шо там нового у "провідіц"?
Наткнулась в інсті. Думаю, запитаю тут що ще в кого є)
ЖаннаНеАгузарова
• 22 января 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
провидица из раши
З яких ’соображеній’ висновки?
Крем для арбуза• 22 января 2025
Меня больше выбешивают те, кто сидит дома или за границей и раскачивает эту войну. В тг куча мужского пола, как это уступить территории. Иди и помогай на фронте, а не стоит и строчить по кнопкам.
С трампом есть шанс её заеончить
ЖаннаНеАгузарова
• 22 января 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
чисто интуитивно. карты не бросала)))
Так собі у вас інтуіція, лото-забаву я б не купувала))
Блондинка_в_розовом• 22 января 2025
Война в Украине в 2025 году.
Какие-то бумаги, документы, которые всех испугают, но в итоге ситуация будет постепенно успокаиваться, активность будет угасать.
Я не провидица)))
Мне нужна практика. Интересно будет проверить
Я не провидица)))
Клин_Кляйн• 22 января 2025
Ось недавно переглядала скріни,такого продивидиці писали,що аж смішно) Був один який ще не збувся що в 25 нова пандемія,а закінчення війни в 26 році
Щебетушка• 22 января 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
провидица из раши
Она из Днепра вроде
Перемелица• 22 января 2025
Ответ дляБлондинка_в_розовом
Война в Украине в 2025 году.
Я не провидица)))
А гляньте, будь-ласка, чи будуть вибори у нас в цьому році)
ЖаннаНеАгузарова
• 22 января 2025
Ответ дляtereska
Як фсіда ніачом - пальцем в небо, може, а може.... Я така сама провідіца, що може проаналізувати реальність і з цього зробити висновок.
Вона ще з самого початку триндить, що війна до 30го року. І така вся неприємна лічность.
Поліпривіт всім• 22 января 2025
А никому случайно не попадался канал Путь Магии, где женщина разоблачает всех магов и тарологов? У нее такой же ТГ канал?
Не реклама, потому что она сама мощенница оказалась
Ответ дляКрем для арбуза
С трампом есть шанс её заеончить
Як ви може вплинути на перебіг, чи вам легше буде на душі, коли цей самий піде з ’голою жопою та лопатою’ на війну і його вб´ють на наступний день?
Всі строчать і ви теж, а могли б вже щось доброго зробити і не засуджувати.
ЖаннаНеАгузарова
• 22 января 2025
Ответ дляПоліпривіт всім
Так а нащо вам її канал, якщо знаєте, шо ’мошейніца’)?
Поліпривіт всім• 22 января 2025
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Хотела сказать тем, кто смотрит, чтоб объяснить, в чем именно я ее уличила.
Крем для арбуза• 22 января 2025
Ответ дляtereska
Интересная у вас позиция. Голодные игры прям напомнили, одни выживают там, другие сытые наблюдают.
Надо или воевать всем или заканчивать войну.
ЖаннаНеАгузарова
• 22 января 2025
Ответ дляПсихологічка
Найбільшу втрату понесуть провидці.
З них шо з гуся вода. Он юристка спокійно собі веде інсту, як ні в чому не бувало
Медсестричка• 22 января 2025
З Канади провидиця, що з янголами говорить і по таро, сказала, що дуже погано.
долой_лама• 22 января 2025
Ответ дляБлондинка_в_розовом
Война в Украине в 2025 году.
Я не провидица)))
А демобилизация будет в 2025?
ЖаннаНеАгузарова
• 22 января 2025
Ответ дляМедсестричка
Що саме, коли закінчиться?
Слоник-тоник• 22 января 2025
Ответ дляПеремелица
Приєднуюсь до питання )
Бешене сарі• 22 января 2025
Ответ дляМедсестричка
А что ответили ангелы?👼
долой_лама• 22 января 2025
Ответ дляМедсестричка
Я її раніше дивилась. Наче збувалось.
Що на 2025 говорить? Буде гірше?
Крем для арбуза• 22 января 2025
Ответ длядолой_лама
А демобилизация будет в 2025?
Там некому воевать, не говоря о демобилизации. Где нибудь прорвут фронт, посмотрим как наблюдающие будут пятнами сверкать
Медсестричка• 22 января 2025
Ответ длядолой_лама
Я її раніше дивилась. Наче збувалось.
Що на 2025 говорить? Буде гірше?
Набагато. Тільки раніше була надія
Крем для арбуза• 22 января 2025
Ответ дляПеремелица
Интересно совпадёт или нет гадания
Ответ дляКрем для арбуза
Всєм - це жінки та діти, старікі, як у 2-ю світову, чи чоловіків маєте на увазі?
Немає чим воювати занадто нерівні сили.