Нічний дожор• 23 января в 01:37
гастроентеролог або дієтолог з зайвою вагою - для вас норм ?
особисто мені немає різниці до ваги лікаря .
Я таке знаю• 23 января в 01:50
Залежить від того скільки тої зайвої ваги, якщо кілограм 50 зайвої то дивний дієтолог. А взагалі таких не бачила, всі кого згадала з нормальною вагою.
Рубаю олівлє• 23 января в 05:54
Я думал, к врачу ходят за консультацией, а не за внешним видом. Врач знает ’как нужно’, но он сам не обязан это выполнять. Вы будететв шоке, но у мужчин-гинекологов вообще нет влагалища, матки и яичников!