Кому безкоштовно видалили поліп з матки по програмі НЗСУ?
Київ. Знаю точно що в моїй лікарні це можуть зробити безкоштовно, НЗСУ сплачує закладу за цю послугу. Проте гінеколог одразу малює вже мені цифру скільки це буде коштувати, і не маленьку . Подивилась на сайті НСЗУ - всього дві лікарні в столиці роблять безкоштовно, на Лівобережці і на Червоному хуторі. Дуже хотілося би дізнатися про досвід жінок які таку послугу отримали- що ви для цього робили і чи зіткнулися з якимось опором лікарів?
Теж цікавить. Бо бачу, що лікарям те НЗСУ до одного місця, вони з порога розказують, що наркоз там не дуже, а от платний дуже (а по факту одне і те ж), натяк на гроші буквально відразу. І якщо пенсіонер глибокий ще може на дурня впасти і що вони йому скажуть, то тобі лапші на вуха навішати раз плюнути - і от ти вже наче і сам за гроші просиш і подякувати хочеш.
Мне доктор без проблем дала направление, и речи не шло об оплате. Тем более, она из городской поликлиники, а операцию делали совсем другие врачи в больнице. Не Киев, конечно. Все прошло отлично, и медикаментозный сон тоже (гистероскопия+удаление полипа).
Удаление матки тоже ж бесплатно? Направление у меня никто и не посмотрел. В одном киевском роддоме перед войной насчитали 25 плюс платные анализы. Во втором лучше условия и 15. И все анализы и узи бесплатно там же. Я не спрашивала о возможности беспл по направлению. Но интересно.
Між наркозами різниця дуже велика. Не вводьте в оману. Там різні препарати і вони по різному діють. Відходити після них теж можна по різному.
Попробуйте сюда позвонить https://maps.app.goo.gl/gqt6SWKXQSXXB7wW8 и узнать цену. Я у них удаляла по направлению со служебной поликлиники. Но туда берут и так по тарифу.
Да-да,расскажите про одинаковый наркоз! На собственном опыте проверила ,что такое бесплатно ( ну мне ж тоже на рассказывали ,что разницы нет ) Теперь лучше я заплачу
Дуже навіть в тему) Цікавить різний досвід, ціни теж. Мені поки в половину меншу цифру малюють, близько 7
Автор, по закону везде бесплатно, но как не было нормального финансировпния, так и нет, как врачам нормально не платили, так и не платят, поэтому все и хотят денег, но по закону везде это бесплатно, как и любая другая операция, но, если хотите нормально, то платите
Там условия неплохие. Со мной женщина из Киевской области в палате лежала и сказала что тут ей дешевле и надежнее оперироваться чем у себя в городе. Поэтому мало ли, вдруг там адекватная цена окажется, учитывая что это гос.больница
Вот кого нужно на ноль перестрелять это наших врачей которые привыкли брать взятки
6 пологовий, операція безкоштовна, лапароскопія, гістероскопія, але так само як і ви описуєте, лікарі малюють свою ціну. ставлення і самі лікарі (6 лікарів) мені ’не зайшли’, не компетентні. плюнула на все, зробила лапару і гістеру на ЧХ, 15500 разом, через касу. лікар СУПЕР! відношення СУПЕР, наркоз СУПЕР. гістера там в 2023 р. 7к коштувала, не пожалала взагалі. а от 6 пологовий-відраза на все життя