Примарочка• 23 января 2025
В яких випадках призначають фрівей, а в яких пульмікорт?
Допоможіть зрозуміти в яких випадках ці препарати призначають. Наша педіатр виписувала нам пульмікорт періодично, а вчора виписала фрівей і тільки його. Хочу для себе зрозуміти, а яких випадках кожен з цих препаратів максимально ефективний.
Примарочка
• 23 января 2025
Ответ дляПедиатор_я
Пульмікорт при спазмі.
А фрівей? Донька мала температуру, сьогодні уже без, але страшенний кашель, в грудях все булькає, але дівчинка прокашлює гарно.
Педиатор_я• 23 января 2025
Ответ дляПримарочка
Ще не призначали його, тому не скажу.
Якщо прокашлює, то не бачу сенсу в пульмікорті
Примарочка
• 23 января 2025
Ответ дляПедиатор_я
Ще не призначали його, тому не скажу.
Нам призначили аналіз крові, дитина почула, впала в плач, я так нічого і не запитала, лиш забрала листок призначень. Кров добра. Фрівей також ще не приймали.
Кокосиха• 23 января 2025
Нам фрівей давали в стаціонарі, амбулаторно приписали пульмікорт. ХЗ чому?
Милота• 23 января 2025
Я не медик, але приблизно так: фрівей/беродуал розширює бронхи. Тобто коли вже внизу дихальних шляхів проблема (обструкція тощо). Пульмікорт діє трохи ’повище’, наприклад при стенозі його рекомендують. Він протизапальний і протинабряковий. Часто прописують спершу фрівей/беродуал, щоб розкрити бронхи. А після нього вже (коли шляхи відкриті) - пульмікорт.