Язвочка• 23 января в 17:04
По відгукам тут подивилася “Спіймати Кайдаша"...
Дуже класний фільм, на одному диханні всі серії. Але я так і не зрозуміла —чия дитина в Тані? Чи може вона і сама не знала? Хтось зрозумів взагалі?))
Позаземний розум• 23 января в 21:40
Мені та дівчинка якось дуже була схожа на Карпа (у серії, де він приніс їй кролика). Риси обличчя і колір очей. Я тоді чомусь подумала, що Карпо однозначно її батько. Думала, що дитину спеціально так підібрали по схожості
Захекалася читать• 23 января в 21:40
Ответ дляКиця-бриця
І я не читала, не було в нас цього твору по програмі 🤷♀️ школу закінчила з медаллю в 97 році. Не могло такого бути, що в програмі було, а я не читала
і зараз є
Борисфенка• 23 января в 21:43
Ответ дляВоздух в банке
Бесплатно можно было поступить, тем более, у нее хороший голос. Могли от клуба дать протекцию.
Яка протекція від клубу в 2005 році?
Молчавочка• 23 января в 21:46
Ответ дляНевгамовна
Не в магазин послали в соседнее село. И да, в 16 лет вы не ходили на дискотеку?
Ночью в магазин, 2 дня лесом, пол дня полем? Офигеть
Молчавочка• 23 января в 21:48
Ответ дляНевгамовна
Сочувствуем
Ага, потеря потерь, ни алкашей, ни наркоманов
Киця-бриця• 23 января в 21:52
Ответ дляЯзвочка
Та як не було, було, може вчитель пропустила, бувало таке що коли не встигали через якісь карантини чи ще щось пройти всю програму по підручнику, то щось могли пропускати спеціально
Може і так, може дійсно пропустили. Я взагалі не памʼятаю щоб мені щось сподобалось з української літератури шкільної програми. Все таке сумне та трагічне було. І чомусь ми багато віршів читали та вчили.
Воздух в банке• 23 января в 21:53
Ответ дляБорисфенка
Яка протекція від клубу в 2005 році?
Обычная, в 2004 такое писали, Киевская область, девочка к нас так на учебу попала
Киця-бриця• 23 января в 21:53
Ответ дляЗахекалася читать
і зараз є
´я ж не спорю що зараз є. Кажу що конкретно я в школі не читала, не було в нас по програмі. Можливо замість його щось інше проходили
Угги в горошек• 23 января в 21:56
Ми наче синхронізувались.
Думала теж тут запитати кілька днів тому.
Пишу вірші, дорого• 23 января в 21:57
Ответ дляВоздух в банке
Где они плачут?
Батько на дворі сидить, коли йому Лаврін про війну зізнається, мати коли Лаврін вже йде, каже чого я плачу, наче не має чого плакати
Борисфенка• 23 января в 21:57
Ответ дляВоздух в банке
А жила б вона за що? Ще скажіть, що стипендія триста гривень була.
Вона тому і рвонула в Київ на шоу ’Голос країни’ чи якесь подібне, бо там якось засвітитися могла. Але там захотіли, щоб вона на чоловіка поплювалася, то передумала.
Пишу вірші, дорого• 23 января в 21:58
Ответ дляСоображалочка
Непонятно чей ребёнок. Я об этом.
Лавріна, йому дівчина нагадала про 2 х синів і доньку
Молчавочка• 23 января в 21:58
Ответ дляВесела моль
Ну я з села, гуляла, дискотеки, і по ночам ходили. Не боялися бо всі всіх знають. Але в 16 заміж не вийшла... У вас якесь вузьке мислення. Як з села і по дискотеках то сама ц винна що не повнолітній голову задурили дітей наробили....
Оставьте свое вузьке мислення себе.
Я прекрасно знаю, что дети бегут из дома, когда им там плохо. Мелашке было плохо дома, у нее на голове спал ещё целый детский сад в одной комнате.
Она сама бегала за Лаврином, ее не насиловали, не преследовали. Но замужем ей было не лучше с озлобленными бабищами. Она и оттуда просто сбежала.
Пишу вірші, дорого• 23 января в 21:59
Ответ дляНевгамовна
Откуда вы знаете,что он погибнет? Там продолжения не было
Батько плаче як йому зізнається і мати плаче як проводжає його
Оля_с_киркою• 23 января в 21:59
Ответ дляКиця-бриця
У тих, хто випустив я в 96 програма ще була перехідна від совка, але ’Кайдашева сім´ю’ вчили, чому саме Ви не читали, хз.
Невгамовна• 23 января в 22:00
Ответ дляПишу вірші, дорого
Ну так причем тут погибнет??
Молчавочка• 23 января в 22:01
Ответ дляЗахекалася читать
а Мотря тільки закінчила технікум. і їй ніяк не 23.
Почему? Не обязательно поступать в техникум сразу после школы. Можно и погулять пару лет
Пишу вірші, дорого• 23 января в 22:01
Ответ дляВоздух в банке
Мог, хотя как я поняла, что он пришел позже.
Ха, Мелашка занималась сексом в комнате где дети с ними спали, вот это как то не ок для меня.
Смішно читати вас. Здається усі молоді батьки займаються сексом при сплячій малій дитині
Пишу вірші, дорого• 23 января в 22:03
Ответ дляДрібка щастя
Ой. А в 17 лет она уже такая взрослая! И в 17 лет ей так интересны кастрюли, огороды и коровы! Да? Да, ей хотелось петь, писать стихи. Может, поступить и учиться. Даже не может, а нужно. А не все то, чем ее завалили в селе
Так треба було не спати з Лавріном, от і усе, а співати в хорі
Воздух в банке• 23 января в 22:05
Ответ дляБорисфенка
Как все, продукты из села и подрабатывала бы. Рванула она с бабой Параской в лавру, а на шоу случайно попала, если вы не помните.
Воздух в банке• 23 января в 22:07
Ответ дляПишу вірші, дорого
Совсем не все, если ребенку уже пол года +
Борисфенка• 23 января в 22:08
Ответ дляВоздух в банке
Продукти з села, де п´ятеро дітей, і село за 300 км від Києва? Нереально.
А на шоу випадково, але вона цього хотіла, співати, нереалізоване дитяче бажання. І і селі в хор ходила, поки корова недоєна і чоловік негодований.
Язвочка
• 23 января в 22:09
Ответ дляВоздух в банке
Ой не смешите, ну прям все имеют трехкомнатные квартиры в 20 лет😆
Пишу вірші, дорого• 23 января в 22:11
Ответ дляЯзвочка
Де вони плачуть? Я щось не помню
В останній серії, батько на дворі сидить і плаче як Лаврін зізнався що йде на війну, а мати плаче як він йде і каже і чого це я плачу
Воздух в банке• 23 января в 22:13
Ответ дляБорисфенка
Все реально и что, что 5 детей? Еда у них была. Ну так и пела бы, а не замуж выскакивала, кто ей мешал?
Воздух в банке• 23 января в 22:14
Ответ дляЯзвочка
Не имеют, но значит и нечего женится в 20 лет, если в одной квартире по 3 поколения.
Пишу вірші, дорого• 23 января в 22:15
Ответ дляВоздух в банке
Лаврин обманул по поводу Троицы. Какие 100 раз? Они несколько раз переспали.
Він не обманув, він забув, бо закохався у Мелашку і весь час про неї згадував і мріяв. Про 100 раз я образно написали
Язвочка
• 23 января в 22:15
Ответ дляВоздух в банке
Ага, так оно и будет как вы пишите😆, женились и будут жениться, и даже если и не три поколения в одной квартире, то всеравно молодые часто живут в однушках, а то и малосемейках
_Злата Ibra_• 23 января в 22:18
Ответ дляЯ_з_Франека
Мужчин мы за такое поведение почему-то осуждаем...
Ну , а женщин осуждают, что мужчин меняют, а мужчинам гулять можно. Везде двойные стандарты
_Злата Ibra_• 23 января в 22:19
Ответ дляЯ_з_Франека
Она тоже знала чего хочет да и лаврин по развитию недалеко от неё ушёл. Ему не 40 лет
16 и 22 23 года, в это возрасте, эта разница очень заметна