Наездница• 23 января 2025

А що в нас тепер гетконтакт став на вагу золота?

Чи то жаба людей так задушила? Що вони бояться допомогти? що коїться? Війна пройшлася по емпатії ? Це ж трешак, що нижче відписують🤦‍♀️
Я_канеша_извиняюсь• 23 января 2025
Ответ дляНаездница
Ви спочатку на питання відповідайте, як вихована людина, а потім своє ставте😏
Отвечаю. С моей эмпатией все ок, тоже сижу, смотрю в свой установленный гетконтакт и не понимаю, почему никто в той теме не помог. Плохие они. Неужели им так сложно? Я вместе с вами осуждаю плохих советчиц, которые не помогли. Наверное, вы правы, война по их эмпатии прошлась

автор Наездница • 23 января 2025
Ответ дляРедисочка
Вы про воспитание знаете чуть меньше, чем про эмпатию)
З вами завершено, йдіть десь уваги пошукайте ще)
Редисочка• 23 января 2025
Ответ дляНаездница
Смішноооо, аж горить
Мы заметили.
автор Наездница • 23 января 2025
Ответ дляЖонДуан
Більшість вже чула, що гетконтакт це не добре і боїться ставити собі. А от ’пробити’ телефончик хочеться. От і просяться. Не в мегабайтах справа. Номери шахраїв можна ’пробити’ просто запитавши в гугла, але ж це задофіга високі технології.
Спокійно може не і бути, я з таким стикалася. І в зеків номери дуже швидко змінюються
Оце так цабе• 23 января 2025
Ответ дляНаездница
Тобто ви обміняли всі свої дані, всі номера із вашої тел книги ,підставили своїх родичів, погодилися на умови і вважаєте , що знайти 1номер це неетично?)
А чим підставили?))
Редисочка• 23 января 2025
Ответ дляНаездница
Мне и здесь хорошо ) Ещё что-то будет?
ГоловнаЯ• 23 января 2025
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
И чего не помогли? Что с вашей эмпатией? Зашла в тему ту, что ниже - так и не отписался никто. Тему создать не поленились, осуждая других, а сами помочь - не захотели?
Так автор этой темы и является автором предыдущей. Обычная хамка, которой все должны.

автор Наездница • 23 января 2025
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Дякую за вашу думку. А ви самі чого не схотіли допомогти?
автор Наездница • 23 января 2025
Ответ дляОце так цабе
А чим підставили?))
Угоду читали?
автор Наездница • 23 января 2025
Ответ дляГоловнаЯ
О, Шерлоки мамкині, нарешті
Я_канеша_извиняюсь• 23 января 2025
Ответ дляНаездница
По той же причине, что и вы
Я_канеша_извиняюсь• 23 января 2025
Ответ дляГоловнаЯ
Автор отписалась, что у нее есть гетконтакт
автор Наездница • 23 января 2025
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
По той же причине, что и вы
У мене гроші треба закинути, мені не шкода, тим паче в Гуглі є інфо, що так, пахне підозрілістю ))
ЖонДуан• 23 января 2025
Ответ дляНаездница
Ага, і змінені номери сей момент потрапляють в базу гетконтакта, воно так і працює, да.
Категорично тупу людину, яка попри всі попередження, готова роздавати паролі/коди/кодові слова вже нічого не врятує. Лох це доля.
автор Наездница • 23 января 2025
Ответ дляЖонДуан
Чого ви вирішили, що люди роздають паролі? Якщо вони питають, це вже значить, що не роздають. Та мільйон ситуацій може бути. Дивна ви.
PmB• 23 января 2025
Ответ дляМаринаХ28
Я вже нікого не можу подивитись, вже давно просить оплату
У меня он какого то художника сразу стал кляньчить денег. Я плюнула и удалила
ЖонДуан• 23 января 2025
Ответ дляНаездница
Тому що нема необхідності пробивати номер, просто слухаєш, що від тебе хочуть, смієшся і кладеш трубку. Все.
Дюйм оф о4ка• 20 февраля 2025
Ответ дляКотя_люлю
Нет, но три попытки в месяц - это не то количество, чтоб тратить их на злобных теток с форума.
А у меня вначале были 3 бесплатных просмотров, а с лета уже вообще нет(((