ПотеряласЯ Я...• 23 января в 20:34

Чоловік маніпулятор

Мені 44 роки,маю двох дітей. Вийшла заміж за чоловіка,якому 50 років,сам виховує дочку. Рік зустрічалися,був романтичний,компліменти,все для мене,добре відносився. Як одружилися почалося. Спочатку проблеми з його дочкою,ревнує,я конкурентка. Дівчині 16 років. Він тоже став якийсь нервовий. На роботі має трохи проблеми,хоче щоб вдома всі його слухали. Зганяє свої нерви на мені. Особливо любить маніпулювати і роздувати з мухи слона. Кожного дня з якоїсь дрібнички роздує скандал. Якщо є якась проблема,то не буде обговорювати як вирішити,а починає про все на світі говорити,тільки не про це і підключає різні маніпуляції,переходить на інші теми. Стане Наді мною і так морально довбе різними питаннями. Я можу відповісти на питання, він таке відчуття,що не чує,буде 100 раз одне і те саме питати і не дасть піти в іншу кімнату, може за плечі тримати. В мене вже почав тиск скакати,око дьоргатися. Коли ви нервує і бачить,що мені вже погано,перетворюється на ідеального. Починає бігати біля мене,догоджати,і так до наступного разу. В нього нема середини,або за дуже опікає,потім морально мозок виносить.
В кого є такий чоловік. Як ви живете? Як навчитися не реагувати,стати пофігісткою?
автор ПотеряласЯ Я... • 24 января в 00:09
Ответ дляKalips0
А его дочь, что с вами живет от кого?
Від мого чоловіка і його колишньоі
Кудесница_с_пургеном• 24 января в 08:47
Автор, жах, я теж вдруге заміж вийшла і не уявляю собі, щоб мій чоловік так до мене відносився, а я терпіла. Послала б після першого разу, бо я у себе одна і життя в мене одне, щоб з гівном його проживати. З ваших відповідей зрозуміло, що розлучатися ви не будете, тут шкода ваших дітей, бо якщо він так до вас відноситься, то до дітей ще гірше. Ну а вам порада, збирайте гроші, бо з таким життям, болячки вам гарантовані.