ПотеряласЯ Я...• 23 января в 20:34

Чоловік маніпулятор

Мені 44 роки,маю двох дітей. Вийшла заміж за чоловіка,якому 50 років,сам виховує дочку. Рік зустрічалися,був романтичний,компліменти,все для мене,добре відносився. Як одружилися почалося. Спочатку проблеми з його дочкою,ревнує,я конкурентка. Дівчині 16 років. Він тоже став якийсь нервовий. На роботі має трохи проблеми,хоче щоб вдома всі його слухали. Зганяє свої нерви на мені. Особливо любить маніпулювати і роздувати з мухи слона. Кожного дня з якоїсь дрібнички роздує скандал. Якщо є якась проблема,то не буде обговорювати як вирішити,а починає про все на світі говорити,тільки не про це і підключає різні маніпуляції,переходить на інші теми. Стане Наді мною і так морально довбе різними питаннями. Я можу відповісти на питання, він таке відчуття,що не чує,буде 100 раз одне і те саме питати і не дасть піти в іншу кімнату, може за плечі тримати. В мене вже почав тиск скакати,око дьоргатися. Коли ви нервує і бачить,що мені вже погано,перетворюється на ідеального. Починає бігати біля мене,догоджати,і так до наступного разу. В нього нема середини,або за дуже опікає,потім морально мозок виносить.
В кого є такий чоловік. Як ви живете? Як навчитися не реагувати,стати пофігісткою?
барабанщица• 23 января в 20:49
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Тому що хотіла нормальну сімʼю. До одруження себе по іншому показував.
Это все происходит на глазах Ваших детей ?
Благоуханочка• 23 января в 20:50
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Как? Жена от него ушла, потому что не прислушивалась и была невнимательная да? И дочка очень хотела мачеху
автор ПотеряласЯ Я... • 23 января в 20:50
Ответ дляТрамвайGirl
чогось мені здається, що автор щось замовчує
Що саме Вам здається я замовчую? Я шукаю вихід як зберегти сімʼю і емоційно не приймати маніпуляції. Він мене не обзиває.
ТрамвайGirl• 23 января в 20:51
Ответ дляПотеряласЯ Я...
перестаньте ненавидіти його дочку, хоча це наможливо
барабанщица• 23 января в 20:52
Ответ дляПотеряласЯ Я...
К психологу.
Акуна_Матата• 23 января в 20:52
Теперь он показал истинное лицо, у вас уже тело сопротивляется, скоро начнете серьёзнее болеть не дай бог. Кому будут нужны аши дети? Разводится нестрашно, страшнее страдать всю жизнь
Панна Кота• 23 января в 20:52
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Эмоционально не принимать это стать ’ серым камнем’, безразличной.
Только вопрос, если для этого нужно перекроить себя, затоптать свои эмоции, свое настоящее Я, то принесёт ли счастье этот сохранённый брак.
Но, самое действенное это не давать подпитку ему.
автор ПотеряласЯ Я... • 23 января в 20:53
Ответ дляБлагоуханочка
Хата его
Так. Він іноземець і ми живемо за кордоном. Просто так взяти і розлучитися не просто,це дуже великі гроші.
Іллюха Перчик• 23 января в 20:53
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Ну зрозуміло.Як в чоловіків так і в жінок спочатку відносин є демонстраційна версія, в народі (демо версія).Люди з самого початку, майже ніколи не показують своє істинне лице, тому ось так виходить.Але насправді, якщо ви хороша людина то це дуже не приємна річ.Доречі хотів запитати,а де попередній ваш чоловік від якого в вас двоє дітей?
автор ПотеряласЯ Я... • 23 января в 20:54
Ответ дляАкуна_Матата
Это тиран скорее и психологическое давление. Вы разве счастливы с ним, комфортно морально с ним? Для чего вашим дочка пожросткам ТАКОЙ пример отношения к женщине. Для чего было расписыватья, пожили бы так немножко и отправили бы его. Жизнь одна, будьте счастливы а не загнобленны. И подумайте о своих детях
Я постійно в напрузі.
Акуна_Матата• 23 января в 20:56
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Я постійно в напрузі.
И для чего так жить? Расскажите о вашем отце и родит семье. Явно оттуда все истоки этого, привычная жизнь. Но вот дочкам вашим для чего это?!
автор ПотеряласЯ Я... • 23 января в 20:56
Ответ дляБлагоуханочка
Жінка в шлюбі народила дитину від іншого чоловіка,він взнав і розлучилися.
автор ПотеряласЯ Я... • 23 января в 20:58
Ответ дляТрамвайGirl
З чого ви взяли що я ненавиджу його дочку. Я відношуся до неї як до своїх дітей.
ТрамвайGirl• 23 января в 20:58
Ответ дляПотеряласЯ Я...
не брешіть, тут всі дорослі
автор ПотеряласЯ Я... • 23 января в 20:59
Ответ дляІллюха Перчик
Помер
Акуна_Матата• 23 января в 20:59
Для чего так жить...
Іллюха Перчик• 23 января в 20:59
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Я постійно в напрузі.
Акуна_Матата• 23 января в 20:59
Вы бы желали своей дочке такой жизни?
автор ПотеряласЯ Я... • 23 января в 21:00
Ответ дляТрамвайGirl
не брешіть, тут всі дорослі
Це Ваша думка.
Благоуханочка• 23 января в 21:00
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Значит загуляла от такого хорошего мужа
ТрамвайGirl• 23 января в 21:01
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Це Ваша думка.
ваш чоловік все краще бачить, ніж ви тут розповідаєте
ТрамвайGirl• 23 января в 21:01
Ответ дляБлагоуханочка
Значит загуляла от такого хорошего мужа
ага, тут таких зовсім немає, майже кожна друга
автор ПотеряласЯ Я... • 23 января в 21:01
Ответ дляТрамвайGirl
І ви краще бачите
ТрамвайGirl• 23 января в 21:06
Ответ дляПотеряласЯ Я...
І ви краще бачите
життєвий досвід
Аннуитет• 23 января в 21:06
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Навіщо її берегти? Він вас зробить за декілька років хворою жінкою. В чому щастя ? І де воно у вас?
Аннуитет• 23 января в 21:07
Ответ дляПотеряласЯ Я...
О, розв´язка))) так би і писали спочатку.
автор ПотеряласЯ Я... • 23 января в 22:05
Ответ дляАннуитет
Яка розвʼязка?
Kalips0• 23 января в 22:28
Ответ дляПотеряласЯ Я...
А его дочь, что с вами живет от кого?
Угги в горошек• 23 января в 22:33
А чого було спішити з одруженням? У вас двоє дітей, у нього дитина, ще не ясно, як всі поладнають між собою, ви іноземці - ще одне ускладнення. Вам конче треба була віза нареченої?
Піна• 23 января в 23:36
Ваша проблема в тому, що ви не можете встановити свої кордони, що з вами можна робити, а що неможна. Ви боїтесь відкрити рота і сказати ´Ганс, в такому тоні я розмовляти не можу´. Або визначити, що за 2 години до сну - ми не обговорюєм більше проблеми, у вас йога, релакс, спокійний фільм, тиха музика, або прогулянка перед сном - те що підходить вам.
Ви не помийна яма, в яку можна зливати негатив. Все починається з гідності і дотримання системи своїх цінностей.