Свекруня• 23 января в 23:01

Про що Ви мрієте?

Мрію пити ввечері улюблений чай з молоком сидячи в обіймах свого чоловіка. Щоб у всіх все було добре, не боялися різких звуків,бо було безпечно, війна закінчилась остаточно і всі тішилися поверненню своїх рідних. Щоб діти могли спокійно вчитися, батьки радіти ,що можуть лягти і спати не думаючи про те чи буде тривога чи ні вночі, чи вийде поспати .
Мрію жити з сім´єю, просто жити.
Я только за!• 24 января в 01:47
Бути абсолютно здоровою та енергійною. Щоб був мир в Україні і території були наші, щоб справедливість була . Щоб близькі люди були щасливими . І сумно від втрати близьких людей , ось би машину часу мені …
З вишневого садка• 24 января в 01:49
Ответ дляПомаранчова душа
Про Шанель мадмуазель
Щаслива людина,якщо у Вас такі примітивні мрії
Помаранчова душа• 24 января в 06:21
Ответ дляЗ вишневого садка
Хочу бути щаслива в моменті, а не мріяти про недосяжне