Кудрі кручу сама• 24 января в 16:26

Правда, що качки мають проблеми з внутрішніми органами і судинами?

Була у терапевта, моя давня проблема знову турбує. Я ходжу в тренажерку, досить мязиста, худа. Ну і лікар мені сьогодні видав, що я маю менше качатись, бо мої органи тоді обділяються і вся енергія на відновлення вже на мої м´язи. Я в щоці
Love_Love_Love_• 24 января в 16:28
Ваш лікар дибі, перепрошую, знайдіть нормального.
Ну або ви після 8 тижнів сушки пішли до нього
автор Кудрі кручу сама • 24 января в 16:28
А, і що в мене має бути трохи жиру, особливо в нижній частині живота
Що це природньо для жінок і так треба для гормональної системи
Ms. Сама прямота• 24 января в 16:29
Я пока название темы прочитала, думала речь о птицах
Пиу!Пиу!• 24 января в 16:29
Подумала про птахів 😂
Love_Love_Love_• 24 января в 16:29
Ответ дляMs. Сама прямота
Я теж
автор Кудрі кручу сама • 24 января в 16:29
Ответ дляLove_Love_Love_
Ні , я не сушусь зараз. Але м´язи в мене як у тренера, мабуть
Шкідлива молекула• 24 января в 16:29
Блін, прочитала кАчки, запереживала за пташок
Love_Love_Love_• 24 января в 16:30
Ответ дляКудрі кручу сама
В якого саме тренера? У різних тренерів різні мʼязи
Шкідлива молекула• 24 января в 16:30
Ответ дляLove_Love_Love_
Боже, ви і в цьому спец 🤗
Люблю порядок• 24 января в 16:30
Какое отношение вы имеете к качкам?
Вилами по воде• 24 января в 16:31
Я теж прийшла почитати про проблеми птахів
Шалена невинність• 24 января в 16:31
Ответ дляКудрі кручу сама
який у вас відсоток жиру?
Намазюкана нішою• 24 января в 16:33
Ответ дляMs. Сама прямота
Почти все так подумали 😂
Вилами по воде• 24 января в 16:33
Ответ дляКудрі кручу сама
Невже сама Курнікова завітала на сайт?
Девальвация• 24 января в 16:36
Ответ дляMs. Сама прямота
Я про уток, после духовки)))
ГендиреХтор• 24 января в 16:37
бідна качка, моло того, що її зїдять, так щей проблема з органами
Бринзолетта• 24 января в 16:52
Ну це качання, то бізнес. Тренери, спортивні зали заробляють. А людина не витримує таке навантаження. Я як дивлюся на них, як вони качаються, скавучать, це якісь тортури...
Леді Душка• 24 января в 17:03
Просто тренируетесь или постоянно сушитесь и фарму принимаете?
Люблю иногда смотреть на Ютубе , врач, бывший качок, делает анализ вскрытий бодибилдеров. А умирают молодыми они действительно часто. Да, там жуткие вещи, полностью деформированные органы, огромное сердце , усохшие печень и почки и т д.
Но это из элиты, которые в соревнованиях участвовали.
Просто часок качаться без фармы к страшным последствиям вас не приведет, разумеется.

И жир таки какой-то нужен, особенно женщине, эстроген где-то должен находиться
маринабаранова• 24 января в 17:03
Аж от сердца отлегло - так испугалась за бедных птичек)
Качка - это утка, по -украински.
Малая Налегке• 24 января в 17:04
Если это не большой спорт и они не сидят на фарме, то нет у них проблем со здоровьем.
Пригаю-цибаю• 24 января в 17:34
Насчет качков она может и права. Но вы же врядли в проф спорте.