БоВжеВільна• Изменено 24 января 2025
Як бути в такій ситуації
Минулого літа мій двоюрідний брат взяв у мене в борг тисячу доларів, не вистачало на подарунок дружині, на автомобіль, на той момент в мене були вільні гроші, і я позичила ці кошти на пів року. Два місяці тому брат загинув на війні. Дружина продає будинок, і решту майна, збирається переїздити за кордон на ПМЖ. І у цілому все б нічого, але я проходжу зараз лікування, і ці кошти мені не зайві. І вимагати я їх не можу, бо вона скоріш не в курсі, але і просто лишити ситуацію якось неможливо. Ускладненює все те, що з нею ми практично не спілкуємося, і от прямо не знаю як вчинити, чи забути і не позоритись, чи набратися наглості . Як би ви порадили?
Тюрюнь_Тюнь• 24 января 2025
Ну наберитесь наглости. А как вы докажите свои слова? Она может ни сном, ни духом об этом.
БоВжеВільна
• 24 января 2025
Ответ дляЧукИГеки
Якщо він їй не казав, то як ви доведете?
Гроші я позичала переводом на картку, і в мене є доказ що я скидала саме цю суму
Тюрюнь_Тюнь• 24 января 2025
Ответ дляДама с заначкой
Чому не звернулись до брата через 6 міс?
Меньше полугода прошло. Не успела.
БоВжеВільна
• 24 января 2025
Ответ дляДама с заначкой
Бо термін сплив як раз коли його вже не стало
Білий Лосик• 24 января 2025
Ответ дляБоВжеВільна
Покажите ей скрин, а там уже на её совести
БоВжеВільна
• 24 января 2025
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Гроші я переводила на картку, у гривнях, у мене є доказ
сказочное_Бали• 24 января 2025
Ответ дляБоВжеВільна
Попытка не пытка. Скажите, вдруг вернет
ТигрЛьвович• 24 января 2025
Ответ дляБоВжеВільна
Скажите прямо. Маня, я брату занимала сумму, как продашь дом верни пожалуйста, мне нужно на лечение
Тюрюнь_Тюнь• 24 января 2025
Ответ дляБоВжеВільна
Тогда можно попробовать. А нет переписки с братом в мессенджере?
БоВжеВільна
• 24 января 2025
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Є, саме в переписці він і просив і давав номер рахунку на котрий я скидала кошти
Тюрюнь_Тюнь• 24 января 2025
Ответ дляБоВжеВільна
Тогда тем более. Пробуйте. Лучше сожалеть о сделаном, чем о не сделаном.
Забагаловка• 24 января 2025
Я когда в долг даю, всегда мысленно прощаюсь с этой суммой. Понимаю, что назад она вполне может не вернуться. Это ваш случай....я бы не смогла назад требовать с родственников, когда у них горе
ДелиВерка• 24 января 2025
Ответ дляЗабагаловка
+ я бы тоже не смогла..
БоВжеВільна
• 24 января 2025
Ответ дляЗабагаловка
В тому і справа, тут швидше справа совісті, також якось не зручно
Закуйовджена життям• 24 января 2025
если по понятиям..иногда они были человеческими,с человеком умирает долг.Это перед государством долг на наследников перекладывается.Поставьте себя на место вдовы..вы как бы близкий родственник.Не знаю..я бы не спрашивала.
Бензопирен• 24 января 2025
Ответ дляБоВжеВільна
это даже не совести, это законое право. при наличии переписки и подтверждении платежа. тем более она все распродает и нужно на лечение
Ленивица-красавица• 17 февраля 2025
Ответ дляБоВжеВільна
Про совість нажаль більшість людей почали забувати. Пробуйте , може Вам пощастить