КинДза• 24 января 2025

Відчуваю пломбу

Лікувала нижній зуб у вівторок. В кабінеті начебто було ОК. Десь на другий день зрозуміло, що пломбу відчуваю і постійно через це смикаю зуби і перевіряю. Зуб верхній трохи навіть став поболювати при змиканні. Наступний запис у мене аж на 13 лютого. Тирпіти і ходити так, чи подзвонити і нехай приймуть без запису? Чи не потрібно будет мені платити ще раз за підпил? Перший раз зі мною таке
А ось і я• 24 января 2025
Тимчасову?
автор КинДза • 24 января 2025
Ответ дляА ось і я
Тимчасову?
Ні, постійна пломба.
На 13те записана лікувати вже інші зуби
КАПСЛОЧНИЦА• 24 января 2025
Платить не нужно будет и ждать тем более не нужно, шлифовка пломбы-это минутное дело.Завышенная пломба- это плохо.
А ось і я• 24 января 2025
Ответ дляКинДза
Ні, постійна пломба.
На 13те записана лікувати вже інші зуби
Йдіть без запису, там роботи на 10 хвилин
Лагшмивара• 24 января 2025
Я позвонила, пришла, меня приняли между пациентами. Делов на 6 секунд. Мой врач не взял денег с меня, ваш не знаю возьмет ли.
Мрію про пончик• 24 января 2025
позвоните, это дело на 10 минут, и вам скорее всего выделят время. Должно быть бесплатно
Десь так, але...• 24 января 2025
Умови оплати різні можуть бути.
За мої косяки, моя лікар мене не штрафує, а з вас можуть взяти, як за окремий платний візит.
Дякую_аж_підскакую• 24 января 2025
Якщо лоток антиснід в них входить в прайс то треба за нього платити. А сама процедура три хвилини і безкоштовна
А ось і я• 24 января 2025
Ответ дляЛагшмивара
Не должен, его ж пломба
Алина-1240• 24 января 2025
Господи,сходите завтра,там минута дела
автор КинДза • 24 января 2025
Ответ дляАлина-1240
Господи,сходите завтра,там минута дела
Завтра зателефоную спочатку
Десь так, але...• 24 января 2025
А що вже наліпили морди, як в темі про гінеколога з аналізами і без висновків, то вам ок, то у вас у всіх норма. Хочеш висновки і призначення після аналізів, плати за другий візит
Алина-1240• 24 января 2025
Ответ дляКинДза
Завтра зателефоную спочатку
Так сходите.там и звонить не надо
автор КинДза • 24 января 2025
Ответ дляАлина-1240
Так сходите.там и звонить не надо
А якщо вона вихідна? Хочу до неї попасти
Алина-1240• 24 января 2025
Ответ дляКинДза
Какая разница)вам подойдет любая стоматология,даже у дома)дороже 100 грн никто не возьмет
Іллюха Перчик• 24 января 2025
Зараз пломби стали ставити жахливо.Йти до того лікаря який вам ставив і просити що б нормально підпиляв.Я нещодавно ходив до стоматолога то майже всі напороли фігні.Через директора закладу,довелося вирішувати питання і все переробили.Але втратив мішок нервів.Йде дуже велике деградування серед людей,не знаю чи люди вже сходять з глузду чи якісь інші причини.Не знаю але це помітно.
Руда Соня• 24 января 2025
Йдіть до лікаря без запису, це безкоштовно буде. Терпітимете до наступного прийому, то пломба битиме в верхні зуби і трісне ( якщо верхні без пломб. Або виб´ється інша пломба, якщо пломбовані)
автор КинДза • 24 января 2025
Ответ дляРуда Соня
Так, верхній той якраз пролікований, там канали лікували, дуже дорого заплатила за нього, а тепер цей нижній в нього давить (
Руда Соня• 24 января 2025
Ответ дляКинДза
Йдіть, не треба запису, це справа 5 хвилин. Так буває дуже часто, в кріслі наче все ок, прийшов додому - заважає, Ви не винні і лікар точно готовий до такого
автор КинДза • 24 января 2025
Ответ дляРуда Соня
Дякую
Alex_Kri• 24 января 2025
Ответ дляРуда Соня
Позвонить все равно надо. Время для этого надо найти. У доктора может быть пациент, у которого запланирована работа на несколько часов, и сидеть ждать - плохой вариант