Дівчатка, може тут є колорист? Донька 3 роки фарбувалася риженькою, захотіла змінити - пофарбували зовсім на те що хотіла, змили, тепер просто жах. Чи можна зараз фарбувати? Чи потрібно чекати трохи ?

Karinka3445• 25 января в 00:50
Рудий під тон ніяк не приберете
Виходила з чорного, він буде постійно проявлятись
Купіть тоную у маску по спектру кольорів гляньте протилежну синю чи фіолетову та шампунь теж такий буде нейтралізувати під тон

Алина-1240• 25 января в 00:51
Ответ дляvitysya
А ось такий хотіла результат
Вы издеваетесь?это сложное окрашивание,там обесцвеченны пряди..а вы с рыжего покрасив в темный ...светло русый с прядями хотите

Karinka3445• 25 января в 00:51
В такий як хотіла вона не вийде
Це хіба що зі свого кольору
Сильно зіпсує волосся при освітленні
+ він теж буде жовтіти і треба буде тонувати постійно вдома масками шампунями і в майстра фарбою
Це хіба що зі свого кольору
Сильно зіпсує волосся при освітленні
Алина-1240• 25 января в 00:52
Забить пигментом до фото 2 и не маятся хренью...иначе поотламывается по длинне,там длинна напрочь обстрепанная

Алина-1240• 25 января в 00:53
Вам этот исходник не высветлит никто с сохранением длинны,он смывки не переживет

Донька показала картинку, гроші не питання, вона відразу попередила що не хоче темне, сумнівалася дуже / бо саме боялася темного. Перукар сказала все буде добре, темне не буде. Питання тепер що робити з цим , щось дівчинці вже не довіряю , і розумію - що зараз там намішано всього у волоссі, як то виправити ?
Алина-1240• 25 января в 00:55
Ответ дляvitysya
На 6 -ке без рыжего забить пигментом в однотон

Ответ дляvitysya
Дочка не экспериментатор, да? Стрижку ультракороткую типа пикси, и выращивать свой цвет, который тонировать масками и красиво выгорать летом в естественный эиртач - так бы делала я.

Алина-1240• 25 января в 00:56
Ответ дляvitysya
Він буде схожий до фото 2 ? Чи не такий темний?
Будет примерно фото 2

Алина-1240• 25 января в 00:58
Ответ дляIncol
Фото 3 виглядає досить непогано, як свої, блиск гарний, може не так вже все й погано, як здається.
Ага,только то смывка,волос пустой.он в помойку пойдет если не забить пигментом...для светлого пигмента не хватает обесцвечивания

Жінка-Кишка• 25 января в 01:00
Буквально щось подібне було зі мною, коли я виходила з рудого. При тому, що рудою я була менше року. Ще одна спроба зробити волосся світліше, і дочка буде плакати від того, що пообпадають кінчики….мені допомогло лише чекати, відрощувати своє, потроху стригти старе. Десь через 1-1.5 року змогла нормально пофарбуватись

Perfect look• 25 января в 01:04
Ответ дляPrervana
Ну если вы не планируете отдать баксов 300 за работу колориста, то можете даже не пытаться вытравить эту прекрасную мандариновую рыжесть. Она неубиваемая. Говорю как человек, который прожил в огненно-рыжем цвете полжизни)
Только сращивать, или очень, очень дорого
Та легко!
Покрасившись в черный 😂
Алина-1240• 25 января в 01:08
Ответ дляPrervana
Удалено администрацией...
На 6-ке будет норм и сведется
Perfect look• 25 января в 01:11
Ответ дляPrervana
Удалено администрацией...
Я красилась после рыжего в холодный черный, с первого раза закрасилось и на солнце норм было, у меня гладкие блестящие волосы, видимо на пористых сложно.
Но уже давно эиртач)
diamond_shop• 25 января в 01:19
Ответ дляPrervana
Удалено администрацией...
це залежить який у Вас природній, у мене ніфіга ніколи не вилазило з чорного, але я взагалі не вигораю, свій колір - темний шатен, майже чорний, тільки сивини багато, як я собі сама меліровку роблю то взагалі капець
ще ж сивину заникать треба, але мені гроші шкода на салон, тим більше, що результат може бути неочікуванним за великі кошти