Гарнюнька• 25 января 2025

Хто продає. Ви б зустрілися чи ні особисто с людиною при

Продажі?
Умова:Товар копійчаний, 100грн, було 3од у наявності. Дві забрали у вас одразу з предплатою й забули. По третій пише покупець. Спочатку питає, чи можна терміново відправити сьогодні , не можна, можна тіки завтра, є самовіивіз, якщо терміново треба і ви у одному місті. Потім питання стосовно характеристик товару. Потім пише, що він на лікуванні від поранення, чи можна знижку. Потім ви, думаючи, що йому некомфортно їхати, питаєте, чим відправляти, якщо треба? Вам відповідають, що ʼдоставки йому не потрібніʼ, він же наразі ʼу місті одному з вамиʼ. У профілі тої людини купа товарів для продажу, це наче магазин.
Що б ви зробили? Я розумію, що є самовивіз, але ви самі повинні з ним зустрітися десь, тим паче, товар , що не підлягає ʼпримірціʼ, це індивідуальна річ. Неприємний вайб пішов, вже зустрічатися якось страшно. Наче і запропоновано було самовивіз, але реакція … ще й дивно, якщо людині потрібні мед процедури, для чого містом кататися. Ну і це явно бізнесмен, не бідна людина, судячи з товарів її.
Я в дамках• 25 января 2025
Автор, напишіть, що проданий і на тиждень видаліть оголошення.
Пусин Кукин• 25 января 2025
Ответ дляЧемна панночка
да-да, я читаю и вспоминаю, как ко мне приходили девочки и меряли одежду и это было в порядке вещей
Ужас , зачем вы пригласили в дом посторонних людей .
Я ещё понимаю, если мебель хотят купить и посмотреть.
И то наверное сама бы не пустила , нужно что бы рядом был кто-то.
У меня так подругу обокрали , выесли всё золото и деньги.
Пришли две женщины на проверку счётчиков.
Помнит как пустила их , они что-то то там записывали, смотрели .
И больше ничего не помнит .
Очнулась в комнате на диване.
Толи гипноз , может что-то понюхать дали.
Приметы не запомнила .
Вот так пускать к себе в дом посторонних
Чемна панночка• 25 января 2025
Ответ дляПусин Кукин
И больше ничего не помнит .
Очнулась в комнате на диване.
Приметы не запомнила .
тогда это абсолютно нормально было ))) ну и кроме меня в квартире еще муж был. Вот как они не боялись так ходить - не знаю
Лагшмивара• 25 января 2025
Без проблем встречаюсь недалеко от дома в удобное время мне
Я пані прохана...• 25 января 2025
Ехать не ехала бы. Но к метро подношу частенько. Это даже проще. Все сразу видно, если детское, ребенок примерить может. Обувь померить можно. Нет мороки с не подошло, возврат, не пришли забрать на почту..... Все покупатели были замечательные!
Я тертий жук• 25 января 2025
Я ненавиджу зустрічатись з покупцями. У мене одяг, в основному новий, мої прольоти. І ось ці пропозиції зустрітись в центрі біля лавочки, або підїдуть до мене додому мені ну зовсім не подобаються. Мені легше відправити поштою, чим їздити по місту з торбами. Є варіант що під поштою можуть забрати, але всі ж хочуть поміряти, то де я маю їм примірки влаштовувати, в мене ж не магазин.
Срочнокпсихологу• 25 января 2025
для таких є послуга на Новій пошті - пункт передачі, здається
йдете у найближче відділення НП (чи поштомат - ще дешевше буде) і оформлюєте посилку на це ж відділення
Посилка нікуди не їздить і чекає у відділенні отримувача (було, здається, 25 грн, поштомат 15 грн, але точно треба глянути тариф)
І ніяких зустрічей і вільний час
Срочнокпсихологу• 25 января 2025
але до речі, особливо жадним і це не підходить, бо хочуть і мозок винести, і час зайняти і нічого не заплатити, але і зразу відсіюються таким чином
автор Гарнюнька • 25 января 2025
Ответ дляМастер Класс
Мне за 100 грн человек мозг вынес и ещё и 1 балл выставил отзыв на олх. Теперь я мошенница (а старый рейтинг был из 150 положительных - лишь 2 негатива; но олх тот рейтинг убил). Проверил на почте товар, а потом что-то пошло не так. Бывают же такие люди.

Отправка, кстати, товара именно по просьбе покупателя - через 20 мин после его заказа. Я с работы пришла и побежала на почту.

Они этого не ценят!!!

Забила на ту лох доставку. Лишь наложка или предоплата и товар до 200 грн сняла с продажи.
А якщо він не купив, він оцінити може? Продавця, наче, ні, тільки скаргу якщо кинути, так? Мені олх доставкой також не хочеться, я не знаю, чи платить продавець, якщо покупець вертає товар, та й в принципі, 100 грн, блін…
автор Гарнюнька • 25 января 2025
Ответ дляСрочнокпсихологу
І ніяких зустрічей і вільний час
Прикольно, не знала, дякую
Я тертий жук• 25 января 2025
Ответ дляГарнюнька
Прикольно, не знала, дякую
Така послуга вже давно є. От тільки толку як люди відмовляються бо це потрібно за річ сплатити а потім ви віднесете на пошту. А зустріч то безкоштовно, можна потрогати, роздивитись, і відмовитись нічого не втративши. За багато років що я продаю одяг то я 2 рази так залишала на пошті річ, і один з тих разів тільки того що людина мене вже дістала, я її під поштою прочекала хвилин 40, псіханула і занесла на пошту залишила.
автор Гарнюнька • 25 января 2025
Ответ дляЯ тертий жук
А гроші за річ? Як ви проконтролюєте що він сплате ? Чи він плате передплату?
Мастер Класс• 25 января 2025
Ответ дляГарнюнька
Якщо не забрав з пошти - то ні.
Погано те- що неможна покупця оцінити взагалі. Це не вірно. Тобто покупець може що завгодно поставити, а якщо я як продавець хочу бачити що це за людина- як мені знати що вона адекватна?

Але я не проф продавець. Не хочу собі нерви трепати, іноді я відмовлюсь від покупців проблемних
автор Гарнюнька • 25 января 2025
Ответ дляМастер Класс
Якщо не забрав з пошти - то ні.

А, процедура через оператора нп, так? Типу, якщо зо-забирай і плати, а ви потім гроші забираєте-ні, він просто йде?
Мастер Класс• 26 января 2025
Ответ дляЯ тертий жук
Є безкоштовна лох доставка.
Також є доставка без оплати наперед (накладений типу через олх).
Також можна попросити надати відео огляд товару, стану його, доп фото та розміри, якщо це річ не копійки коштує. Я так часто роблю покупцям.
Я тертий жук• 26 января 2025
Ответ дляМастер Класс
Є безкоштовна лох доставка.
ОЛХ доставка це + комісії і переплати. Більшість покупців розуміють що їхати кудись, зустрічатись коли у нас буде співпадати вільний час, шукати де приміряти це того не варто, легше заплатити замовити олх, чи післясплатою по місту. Але ж є люди яким от потрібно саме зустрітись і міряти на лавочці, а ще краще додому до тебе приїхати і міряти. В мене одна ріелторша з тиждень випитувала домашню адресу щоб приїхати джинси приміряти, хоча я десять разів їй повторила що домашню адресу не надаю, хоче міряти то хай замовляє на пошту.
автор Гарнюнька • 26 января 2025
Ответ дляМастер Класс
Є безкоштовна лох доставка.
Вона не Безкоштовна , а якщо він повертає товар, то я навіть не знаю, хто плате , постійно змінюється все. Я лох-доставкою принципово не користуюся з тих пір, як вони все не тормознули із підняттям комісій. І в мене ще часто вони заганяють в бізнес, а там комісія вище, кожного разу нерви із намаганням відмінити, мало того, ще й хабалки у чаті трапляються. І цей покупець такий варіант одразу відмінив, бо йому ж дешевше треба.
А отой варік із доставкою лох-накладна я одразу прибрала, мені на ворів наткнутися не хочеться, або щоб товар підмінили.
автор Гарнюнька • 26 января 2025
Ответ дляЯ тертий жук
Ну от і ця людина, річ 100 грн, все розписано, фото, ні. У неї обʼяви, щоб ви розуміли, на лох, з товарами по 100к і вище/нижче🤦‍♀️. Та ну її, я відмовила зустрічатися, неімущі, прям, от чесне слово, це ідиотизм.
Мастер Класс• 26 января 2025
Ответ дляГарнюнька
Я теж не користуюсь вже після того- як були відмови або оцінку неадекватну виставили.

Безкоштовна саме доставка Укрпоштою, а ось за цей сервіс покупець таки платить 15 грн.

Повертається все безкоштовно для продавця (Укр,Нова). Ну я з досвідом, 100+ доставок було всеж таки.
автор Гарнюнька • 26 января 2025
Ответ дляМастер Класс

Ну з березня рейтинг онулюють, тож, не переживайте)