Клевотница• Изменено 25 января в 16:41
Киста яичника при спирале Мирена
Добрый день. Поставила спираль в апреле того года (после гистеры, был эндометриоз и полипы). В августе выявили кисту 4 см, месячные были скудные, но были. Наблюдала ее не изменялась, была 4 см. Сейчас второй месяц месячных нет совсем, стало тянуть в том боку. Подскажите, что делали в такой ситуации? Врач говорит продолжать наблюдение. На УЗИ пойду на следующей неделе, но уже что-то бы решить, если она увеличивается(
Копуша• 25 января в 16:44
В мене була кіста, просто дивились за нею, пройшла місяців через 6. А при Мірені кажуть більша схильність до кіст. У вас вона не дуже велика, в мене була 7 см
Цвірінь• 25 января в 16:45
Для початку зробити УЗД. Не факт що то кіста так відчувається і взагалі що вона у вас є. Тягнути може тому, що у вас зараз мають бути місячні але їх немає тому що Мірена досягла свого результату, тобто ендометрій на стільки тонкий, що нема чому виходити у вигляді місячних. Це нормально, що на Мірені починається аменорея. Зазвичай це стається десь приблизно в кінці першого року використання, але у вас була гістероскопія тому можливо раніше
НаливайКа• 25 января в 17:01
В мене була фолікулярна кіста, вони проходять самі. Спостерігала, за місяці 3 вона зникла. Місячних при мірені в мене немає, може кілька днів трошки рожеві виділення.
Обнемашечка• 26 января в 20:56
Ответ дляКопуша
Як швидко у вас зменшувалась? Щось приймали?
Обнемашечка• 26 января в 20:58
Ответ дляНаливайКа
Розкажіть, будь ласка, як швидко вона у вас регресувала і який розмір був?
У мене 8 см, зараз на кок. Переживаю, бо не спішить зменшуватись
Копуша• 27 января в 02:50
Ответ дляОбнемашечка
Я нічого з препаратів не приймала. Через цикл в мене вона стала менша.
НаливайКа• 27 января в 10:28
Ответ дляОбнемашечка
Кок додатково до мірени? Ну не знаю. Фолікулярна кіста є функціональною, вона може зникнути сама по собі, в мене так і сталося, десь за 3 цикли. Розмір не пам´ятаю, але спина і низ живота турбували сильно, боліло і вдень, і вночі.